Sobota 15 maja 2021r. 

Śmieci w Puszczy Bukowej

Data publikacji: 2020-07-06 08:15
Ostatnia aktualizacja: 2020-07-06 14:54
Śmieci w Puszczy Bukowej
 

Znów więcej śmieci w lesie. Tym razem pokazujemy obok „obrazek” z Puszczy Bukowej. Mimo wszystkich zmian w przepisach ułatwiających pozbycie się śmieci wciąż są osobnicy wywożący całe przyczepy śmieci do lasu zamiast na wysypisko. Także część turystów wyrzuca opakowania po jedzeniu i piciu – zabranie na wycieczkę kilku kilogramów wiktuałów to żaden problem, ale zabranie ze sobą do domu pół kilograma opakowań to wysiłek nad miarę… To kolejny kłopot i koszty dla zarządzającego terenem nadleśnictwa.

(o)

Fot. Zbigniew PAJEWSKI

Komentarze

Lewakom znowu teoria rozminęła się z praktyką.
2020-07-06 14:25:11
A miało być tak pięknie... powszechny, więc tani system, gmina wywozi odpady wszystkim, więc nie opłaca się wywozić do lasu, jedna śmieciarka zamiast pięciu na ulicy (więc znów taniej!), to czego nie da się wysegregować spalimy w ekospalarni uzyskując za darmo prąd i ciepło (znów taniej!), to co wysegregujemy sprzedamy spragnionym surowców wtórnych zakładom (znów taniej!). Lewacka wizja szczęśliwego życia jak z katechizmu... A jak jest w praktyce? Śmieci w lesie, kilka razy po 100% podwyżki za wywóz, sortownie śmieci w każdym domu, to co wysegregujemy palimy w spalarni razem z tym co zmieszane, bo chętnych na te pseudo surowce brak, a ich uzdatnianie kosztuje drożej niż wyprodukować od zera. Wiecie skąd przyszedł ten system? Z opanowanej przez lewaków Unii Europejskiej, bez której większość Polaków życia sobie nie wyobraża. Więc trzymajcie się, bo Timmermans właśnie przystępuje do realizacji swojego nowego zielonego ładu. Strach się bać!
Strajk Klimatyczny śpi
2020-07-06 08:29:10
Strajk Klimatyczny to walka o klimat i środowisko z poświęceniem.Tutaj przy sprzątaniu ani przy kajakowych porządkach też nie strajkujących.Szkoda bo walkę o klimat pokazuje się czynem a nie lajkami i fotkami w mediach

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ