niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą

Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą

Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą
Data publikacji: 2020-06-05 15:43
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-08 08:43
Wywietleń: 1084 458225

Składowisko śmieci powstało po drugiej stronie ul. Krygiera w Szczecinie. Oczywiście dzikie. Sprawcy tej ekologicznej dewastacji nie udało się ustalić. Służby miejskie porzucone odpady uprzątnęły. Ale zapłacą za to wszyscy mieszkańcy Szczecina.

Prace modernizacyjne na ulicy Krygiera trwają, więc ruch pojazdów jest tam ograniczony. A jednak... jakieś auto wjechało i pozostawiło po sobie paskudny ślad - za nowo wybudowanym centrum handlowym pozostały po nim śmieci gospodarcze, zużyte opony, odpady po remontach.

- Sprawca zadbał o to, by miejscy stróże prawa go nie namierzyli - informuje st. insp. Joanna Wojtach, rzecznik szczecińskiej Straży Miejskiej. - Dzikie wysypisko zostało posprzątane przez służby miejskie, niestety za ten porządek rachunek otrzymają wszyscy mieszkańcy Szczecina, bo jeden lub kilku obywateli chciało zaoszczędzić na legalnym pozbyciu się odpadów. Szczególnie teraz, w czasie pandemii, to wyraz szczególnej beztroski i braku odpowiedzialności wobec innych.

(ip)

Fot. Straż Miejska w Szczecinie 

Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą Dzikie śmieci. Ktoś porzucił, szczecinianie zapłacą

Komentarze

@@Dlatego miasto
Nie przeczytałeś tego co napisałem - po co aktywne śledzenie skoro nie trzeba robić tego robić? Prywatność to mit - sprawdź swoje konto na Facebooku, Twitterze i innych mediach społecznościowych. Skoro nie mamy i tak prywatności to być może warto byłoby tak pozyskane dane użyć do czegoś pożytecznego czyli np pociągnięcia do odpowiedzialności sprawców którzy niszczą środowisko.
2020-06-08 08:40:29
A kiedy miasto inreresowało się tym trendem?
W momencie sprzedania gruntów pod budowe bloków dla jednego z deweloperów,władze miasta powinni sprawdzić co sprzedało i w jakim stanie jest ta działka za osiedlem cukrownia a rondem Hakena.Ktoś przymknoł oko na to co tam się znajduje a teraz mamy zato płacić nie !!!
2020-06-07 18:46:08
Martin
To straszne jak można tak dewastować środowisko. To jest świństwo i brak kultury. Przecież istnieją ekoporty w Szczecinie to można tam przekazać śmieci ale nie łatwiej jest niszczyć przyrodę. To tylko w Polsce takie przypadki występują. Co by zrobiła taka osoba gdyby takie śmieci u niego na działkę ktos wyrzucił. Znając życie to robił by cuda aby winnych ukarać. Weź człowieku się ogarnij i nie niszcz przyrody i nie zaśmiecaj.
2020-06-07 12:22:58
@Dlatego miasto
Wszczep ludziom czipy jak psom. Potem łatwo się ustali, kto tam przebywał. Nie zapomnij zacząć od siebie z tym czipowaniem.
2020-06-05 23:03:45
mieszkaniec
www.alertszczecin.pl tam najlepiej zgłaszać wszelakie tego typu rzeczy
2020-06-05 21:24:22
Dlatego miasto
ale i cały kraj musi zacząć inwestować w systemy monitoringu tak by można było później sprawców pociągać do odpowiedzialności. Łatwo przecież określić stopień załadowania pojazdu, porównywać automatycznie zmiany i śledzić trasę - współczesne systemy informatyczne dają taką możliwość.
2020-06-05 17:25:20

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie