wtorek, 02 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Słowianin gra na Kruczej

Słowianin gra na Kruczej

Słowianin gra na Kruczej
Data publikacji: 2019-09-18 09:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-18 09:53
Wywietleń: 924 415547

Dom Kultury Słowianin w Szczecinie, który od lata działa również na rzecz seniorów, nawiązał współpracę z Domem Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta” przy ul. Kruczej. We wtorek 17 września w DPS zorganizowano pierwszy z zaplanowanych koncertów i recitali. Takie atrakcje mają się odbywać cyklicznie.

Od kilku lat w Słowianinie dla szczecińskich seniorów dzieje się wiele. To spotkania, prelekcje, koncerty, zajęcia gimnastyczne, spotkania z ciekawymi gośćmi. Pomimo trwającego remontu, w placówce funkcjonuje sala na ok. 100 osób, gdzie od poniedziałku do piątku są realizowane wszystkie aktywności Domu Kultury (zajęcia taneczne, teatralne, akrobatyczne, gimnastyczne, rękodzielnicze, szachowe, nauka języka angielskiego).

- Nie wszyscy chętni seniorzy są w stanie dojechać na miejsce i skorzystać z naszej oferty - mówią organizatorzy tych atrakcji. -  Stąd pomysł, aby przywozić artystów do Domu Kombatanta przy ul. Kruczej. We wrześniu i październiku zaprezentują się m.in.: zespół wokalny „Opty-Malni”, zespół Orkiestry Wojskowej, duet „Lidia i Andrzej”, Józek Kujawa, zespół wokalny „Józefinki”, zespół „Starszaki” Pawła Kluczki.

W projekcie „Słowianin gra na Kruczej” w przeważającej większości będą prezentacje artystów amatorów. Wszyscy chętni, którzy śpiewają, grają, udzielają się w grupach teatralnych, kabaretowych i chcą się podzielić swoją pasją z innymi, mogą się kontaktować telefonicznie lub mailowo z działem programowym Słowianina - tel. 606 414 430, 91 434 56 63 i program@slowianin.org.

(gan)

Fot. DK Słowianin

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
19
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie