niedziela, 23 lutego 2020.
Strona główna > Wiadomości > Słowianin gra na Kruczej

Słowianin gra na Kruczej

Słowianin gra na Kruczej
Data publikacji: 2019-09-18 09:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-18 09:53
Wywietleń: 815 415547

Dom Kultury Słowianin w Szczecinie, który od lata działa również na rzecz seniorów, nawiązał współpracę z Domem Pomocy Społecznej "Dom Kombatanta” przy ul. Kruczej. We wtorek 17 września w DPS zorganizowano pierwszy z zaplanowanych koncertów i recitali. Takie atrakcje mają się odbywać cyklicznie.

Od kilku lat w Słowianinie dla szczecińskich seniorów dzieje się wiele. To spotkania, prelekcje, koncerty, zajęcia gimnastyczne, spotkania z ciekawymi gośćmi. Pomimo trwającego remontu, w placówce funkcjonuje sala na ok. 100 osób, gdzie od poniedziałku do piątku są realizowane wszystkie aktywności Domu Kultury (zajęcia taneczne, teatralne, akrobatyczne, gimnastyczne, rękodzielnicze, szachowe, nauka języka angielskiego).

- Nie wszyscy chętni seniorzy są w stanie dojechać na miejsce i skorzystać z naszej oferty - mówią organizatorzy tych atrakcji. -  Stąd pomysł, aby przywozić artystów do Domu Kombatanta przy ul. Kruczej. We wrześniu i październiku zaprezentują się m.in.: zespół wokalny „Opty-Malni”, zespół Orkiestry Wojskowej, duet „Lidia i Andrzej”, Józek Kujawa, zespół wokalny „Józefinki”, zespół „Starszaki” Pawła Kluczki.

W projekcie „Słowianin gra na Kruczej” w przeważającej większości będą prezentacje artystów amatorów. Wszyscy chętni, którzy śpiewają, grają, udzielają się w grupach teatralnych, kabaretowych i chcą się podzielić swoją pasją z innymi, mogą się kontaktować telefonicznie lub mailowo z działem programowym Słowianina - tel. 606 414 430, 91 434 56 63 i program@slowianin.org.

(gan)

Fot. DK Słowianin

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie