sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Okradli starszą kobietę. Zostali złapani po pościgu

Okradli starszą kobietę. Zostali złapani po pościgu

Okradli starszą kobietę. Zostali złapani po pościgu
Data publikacji: 2019-09-13 06:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-13 16:45
Wywietleń: 1297 414493

Policjanci z Goleniowa zatrzymali cztery osoby, które okradły mieszkankę gminy Stepnica. Sprawcy wykorzystując nieuwagę 77-letniej kobiety, ukradli z jej mieszkania ponad 5 tys. złotych.

Dyżurny goleniowskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o grupie osób, która wykorzystując nieuwagę kobiety ukradła z jej mieszkania ponad 5 tys. złotych. Pokrzywdzona dokładnie opisała sprawców - były to trzy kobiety oraz jeden mężczyzna wyglądający na Romów.

- Na miejsce niezwłocznie zostali wysłani policjanci z goleniowskiej, stepnickiej i przybiernowskiej jednostki oraz pies policyjny z przewodnikiem. W całą akcję włączyli się również funkcjonariusze stepnickiej Straży Miejskie - relacjonuje mł. asp. Anna Dygas.

W okolicy miejscowości Gąsierzyno policjanci namierzyli forda mondeo, którym poruszała się grupa złodziei. Kierowca pojazdu, pomimo wydanym przez policjantów poleceń, nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Ostatecznie sprawcy po kilku kilometrach porzucili pojazd i zaczęli uciekać pieszo, ale zostali zatrzymani przez policjantów.

Zatrzymanym przedstawiono zarzuty za kradzież. Prokurator wystąpił do Sądu Rejonowego w Goleniowie z wnioskiem o zastosowanie wobec nich tymczasowego aresztu na 3 miesiące, do którego sąd się przychylił.

Funkcjonariusze ustalili, że podobnych kradzieży na terenie powiatu goleniowskiego może być więcej. W związku z tym proszą o kontakt osoby, które padły ofiarą tego typu przestępstw. Zawiadomienia należy zgłaszać w Komendzie Powiatowej Policji w Goleniowie lub jednostkach podległych.

(k)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

ON
KARA-PO 25LAT
2019-09-13 16:25:21
czytelnik
Romowie ( potocznie w Polsce zwani : Cyganie ) nigdzie nie pracują, utrzymują się wyłącznie z podejrzanych interesów. Należałoby się tych rozwrzeszczanych skupisk ludzi pozbyć z kraju. Niech wracają do Rumunii, tam ich miejsce.
2019-09-13 14:19:36
Czy jest wśród nich jeden co pracuje uczciwie??
.
2019-09-13 11:10:41
VS
Powinni dostać taki w.i.r.o_l! Dopiero aresztować!
2019-09-13 08:08:41
Jest jak jest.
A później fałszywi obrońcy tolerancji biadolą jak to nieładnie ocenia się osoby z tego kręgu, że to pojedyncze przypadki. Ehhh, szkoda gadać.
2019-09-13 06:53:56

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie