poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rekrutuje Akademia Seniora

Rekrutuje Akademia Seniora

Rekrutuje Akademia Seniora
Data publikacji: 2016-05-29 10:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 1026 135610

Ekonomiczna Akademia Seniora na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego rozpoczęła rekrutację. Oferta edukacyjna jest skierowana do osób, które ukończyły 50 lat lub młodszych, posiadających status rencisty albo emeryta. Nabór chętnych potrwa do 16 września.

Zajęcia rozpoczną się w październiku. Będą się odbywać dwa razy w miesiącu - w czwartki, w godz. 10-14 (2-godzinny wykład + 2h zajęć tematycznych) na WNEiZ US przy ul. Mickiewicza 64. Spotkania będą prowadzone przez kadrę naukową wydziału oraz zaproszonych gości (m.in. pracowników instytucji finansowych). Udział w Akademii jest bezpłatny. Słuchacze dowiedzą się m.in., jak zachować ostrożność w świecie finansów, co to jest odwrócona hipoteka, jakie są innowacje dla seniorów, jak przeprowadzić sukcesję i jak przekazać firmę dzieciom.

Spotkanie inauguracyjne, podczas którego wykład pt. „Zwyczaje płatnicze Polaków. Karta czy gotówka?” wygłosi Katarzyna Zwarzany z Oddziału Okręgowego NBP w Szczecinie, odbędzie się 9 czerwca o godzinie 16, w budynku WNEiZ. Wydarzenie uświetni koncert młodych artystów „Muzyczny Eliksir”. Wystąpi również zespół uczniów Szkoły Podstawowej nr 51 i Szkoły Podstawowej w Przecławiu oraz soliści.

Rekrutacja trwa do 16 września. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia telefonicznie pod numerem 91 444 2120 lub osobiście w pokoju 117 na WNEiZ. Liczba miejsc ograniczona.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.stowarzyszenie.wneiz.pl. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Nauk Ekonomicznych.

(as)

fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Tak z ciekawości...
...a co te osoby robiły w młodości, że się odpowiednio nie wykształciły?
2016-05-30 08:20:59
NONSENS
Pięćdziesięciolatek to senior ?Dlaczego więc prawo do emerytury dopiero po ukończeniu 67?
2016-05-29 10:24:58

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie