Czwartek 23 września 2021r. 
REKLAMA

Pusta choinka czeka na darczyńców

Data publikacji: 2015-12-12 11:44
Ostatnia aktualizacja: 2021-04-11 15:37
Pusta choinka czeka na darczyńców
 

"Weź serduszko z imieniem dziecka i spełnij jego świąteczne marzenie" - namawia swoich klientów szczecińskie Centrum Handlowe Molo przy ul. Mieszka I.

- W trakcie zakupów w sobotę 12 grudnia można zrobić paczkę i przekazać ją dzieciom z najuboższych rodzin. Akcja, organizowana wspólnie z Caritas, potrwa do godz. 17.

Ma choince w CH Molo (przy wejściu od strony sklepu TK Maxx) zawisły tekturowe serduszka z wypisanymi imionami dzieci i życzeniami, co chciałyby dostać na święta. Caritas zwrócił się do szczecińskich szkół, które wskazały uczniów z rodzin najbardziej potrzebujących wsparcia.

Akcja „Pusta choinka” potrwa w godz. 12-17. Każdy kto zechce, może wziąć serduszko z choinki, zrobić dziecku paczkę podczas zakupów i pozostawić ją pod świątecznym drzewkiem.

Do udziału w dobroczynnym przedsięwzięciu będą zachęcać znani szczecinianie: artyści, sportowcy, lekarze i politycy. Oni także przygotują świąteczne prezenty dla dzieci.

W programie przygotowanym przez CH Molo tego dnia będą również występy najmłodszych wokalistów, pokazy grup tanecznych i konkursy z nagrodami.

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Dziadowanie, żebranie a ....
2015-12-12 12:29:06
...a pracy nie ma! Nawet za komuny nie było takiego dziadostwa!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ