sobota, 18 sierpnia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przewodniczący rady kazał wyłączyć kamerę i straszył sądem

Przewodniczący rady kazał wyłączyć kamerę i straszył sądem

Przewodniczący rady kazał wyłączyć kamerę i straszył sądem
Data publikacji: 2017-09-22 10:05
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:28
Wywietleń: 1416 293242
Łukasz Mituła, przewodniczący Rady Miejskiej w Goleniowie zabronił operatorowi lokalnej telewizji internetowej rejestrowania przebiegu spotkania z mieszkańcami wsi Mosty. Straszył konsekwencjami prawnymi, gdyby ten próbował wykonać nagranie.

Spotkanie odbyło się w siedzibie lokalnego stowarzyszenia. Przewodniczący Mituła reklamował je na swoim profilu na portalu społecznościowym, we wsi wisiały plakaty. „Porozmawiajmy o Gminie Goleniów!” - zachęcano mieszkańców, nie precyzując kto ma prawo wstępu na spotkanie. Wśród uczestników miał być pan przewodniczący, jedna z gminnych radnych i sołtys wsi. Można było sądzić, że spotkanie jest otwarte. Jak się okazało, nie do końca. ©℗

C. Martyniuk

Więcej w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 22–24 września 2017 r.

Komentarze

Gość
Dziwne... A dlaczego ten Pan Lukasz Mitula z PO, az tak sie "postawil"...? Jak sie nie ma "Nic do ukrycia"... to nie ma sie co bac ??
2017-09-22 23:05:58
do: Mieszkaniec
I wszystko jasne, jaka partia, tacy jej przedstawiciele...
2017-09-22 13:05:47
Mieszkaniec
https://youtu.be/5hwN0SbN-fw Ordynus i zwykły cham, jak taki może być Przewodniczącym Rady? Wstyd dla Goleniowa.
2017-09-22 12:37:52
Ma się doświadczenie...
https://www.youtube.com/watch?v=V5uXTlLJuu0
2017-09-22 12:11:56
Mieszkanieć
Pan Mituła Jest Szefem gminnym Platformy Obywatelskiej RP i jednocześnie Przewodniczącym Rady Miejskiej w Goleniowie
2017-09-22 12:05:43
Gość
Występując jako radny jest osobą publiczną! proste! i bez łaski można nagrywać również szanowne oblicze taki mamy klimat :)
2017-09-22 12:01:55
@Rowniez b. wazne
Jest napisane. Patrzy pod artykułem: Więcej w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 22–24 września 2017 r. Wystarczy kliknąć w link i sobie pobrać cały artykuł.
2017-09-22 11:57:05
Jacmur
Przewodniczący jest osobą publiczną ! Jak nie chce być na świeczniku to niech zrezygnuje ze stołka !
2017-09-22 11:41:02
Gość
agresja, agresja, agresja! coś z gościem nie w porządku... http://twojeradio.fm/news.php?readmore=6491
2017-09-22 11:33:36
Gość
jaki radny, takie spotkanie. szkoda czasu na brednie. A na marginesie niestety więcej jest w Goleniowie osób ze skłonnościami psychicznego pieniactwa, którym może warto się przyjrzeć... Nie jeden by się zdziwił, z kim przystaje...
2017-09-22 11:24:37
Rowniez b. wazne
A moze Pan C. Martyniuk napisze rowniez (co jest b. wazne !) jaka Partie Polityczna reprezentuje ten Pan Przewodniczacy ??
2017-09-22 10:31:16
?
Jeżeli ten pan jest prezesem prywatnej firmy i żyje z własnego biznesu, to dlaczego ma nie mieć prawa do takiego zachowania?
2017-09-22 10:17:27