środa, 30 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Protest środowisk lewicowych w Szczecinie

Protest środowisk lewicowych w Szczecinie [GALERIA]

Protest środowisk lewicowych w Szczecinie
Data publikacji: 2020-08-10 20:04
Ostatnia aktualizacja: 2020-08-12 14:30
Wywietleń: 3589 469028

Pod hasłem „Wszystkich nas nie zamkniecie” w poniedziałek (10 sierpnia) zorganizowali w Szczecinie protest przedstawiciele środowisk lewicowych. Zgromadzili się wieczorem na placu Solidarności.

Była to manifestacja solidarności z osobami zatrzymanymi w Warszawie w nocy z 7 na 8 sierpnia, zorganizowana przez szczeciński okręg Lewicy Razem, młodzieżówki afiliowane przy partiach tworzących parlamentarny klub Lewicy oraz stowarzyszenie Lambda.

Według organizatorów protestu, 7 sierpnia grupa ludzi, w tym posłanek Lewicy, zebrała się pod siedzibą organizacji Kampania Przeciw Homofobii, „aby udzielić wsparcia Margot, członkini kolektywu Stop Bzdurom. Aktywistka miała zostać aresztowana w związku z obywatelskimi działaniami skierowanymi przeciwko akcji rozpowszechniania kłamstw na temat społeczności LGBT+”. Jak twierdzą przedstawiciele Lewicy, policja brutalnie rozbiła demonstrujących na Krakowskim Przedmieściu, a później pod komendami, do których wywieziono protestujących. Łącznie aresztowano 48 osób.

Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości i prokurator generalny, 8 sierpnia wyjaśniał, że o aresztowaniu na dwa miesiące Michała Sz. (używającego pseudonimu Margot - przyp. red.) za chuligański czyn zdecydował niezawisły sąd, a jego decyzja wynikała z przepisów prawa. Na konferencji pokazano materiał wideo, na którym widać, jak Michał Sz. atakuje kierowcę ciężarówki Fundacji Pro-Prawo do Życia i z innymi osobami dopuszcza się jego pobicia.

– Brutalna przemoc, pobicie, przebijanie nożem samochodu to kryminalne przestępstwa, a nie debata polityczna – mówił Z. Ziobro. – Nie da się tego usprawiedliwić.

Ministerstwo Sprawiedliwości oświadczyło, że nie może też być przyzwolenia na tolerowanie przemocy wobec funkcjonariuszy policji wykonujących prawne obowiązki zlecone im przez niezawisły sąd. Część demonstrantów utrudniała te czynności. Przedstawiono im m.in. zarzuty dotyczące czynnego udziału w zbiegowisku, uszkodzenia radiowozu oraz naruszenia nietykalności policjanta.

(isz)

Fot. Arleta Nalewajko, Ryszard Pakieser

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII

Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie Protest środowisk lewicowych w Szczecinie

Komentarze

Jaj
Ohydny reżim pozwala protestować i krzyczeć każde hasło.Straszne jak żyć w takim kraju?
2020-08-12 14:30:29
bazyl
Nic tak nie wzmaga homofobii, jak ten cyrk który ci poszkodowani na umysłach sami robią. Już nie długo wróci normalność. STOP TĘCZOWEJ MOWIE NIENAWIŚCI.
2020-08-12 10:16:51
kasi
widze wnuki najsławniejszego w Polsce klanu który opanował 76% etatów adwokackich w Szczecinie.Czyli mamy rewolucję klanowo-robotniczą.Szczecińscy oligarchowie wysłali na ulice lewaków zeby przywrócić sami siebie do koryta.Wszak jeszcze pare miesiecy temu mozna było okraść w majestacie prawa za 20 tys złotych długu człowieka z dobytku gospodarstwa rolnego dobytku i zostawic z długiem miliona złotych. Dzisiaj pilnuje tego złodziejstwa prokurator generalny i policja i kasta musi ich obalić.Gdyby nie było teczowej choragiewki to byliby producenci instrumentów muzykowych.Lewacy juz od pierwszej klasy liceum umawiają sie jaki wprowadzic ustrój zeby ulżyć swoim tatusiom.Zeby byc 14 letnia kasta i elita w szkole trzeba jezdzic do włoch na narty do hiszpani licho wie po co,serfować, i mieć zegarek z wodotryskiem jak złodziej Nowak.
2020-08-12 08:14:33
kasa=kasia
1(jedna) biało czerwona flaga zamknela dostep komunistom do zbeszczeszczenia pomnika Solidarności. Zwyciężymy te lewackie ruchy dzieki biało-czerwonej.
2020-08-12 06:11:15
endriu
Ani słowa w kurierze o skandalicznym wystąpieniu na tym lewackim spędzie pani poseł Prokop,powinno się to skończyć w prokuraturze.
2020-08-11 23:13:21
tęczowa doktryna
Czy tęczowa doktryna zezwala by ubliżać obywatelom Polski,na przykład wyzywając ich od psów i domagać się wulgarnie stosunków?Pamiętamy że to Frasyniuk krzyczał a potem sobie to pisali na maskach na twarzach.Teraz chcą to wprowadzić w czyn.Co za ludzie opętani chęcią przemocy.
2020-08-11 23:03:33
lolo
Ha, ha, ha, ha a pisowcy wyją, wyją, wyją. A jak dzieci sukienkowi krzywdzą to was nie ma tu na forum. Jaka władza taki elektorat.
2020-08-11 20:50:41
Max
Dewianci i chuligani w obronie bandyty! Na takich glosowaliscie glosujac na Trzaskowskiego.
2020-08-11 19:56:13
hhh
@UUUHuraa, masz rację Ruda nie zrozumie. To jest zadziwiające, ale niszcząc przede wszystkim kobiety z RP gdzie zaczynała utorowała sobie drogę do Sejmu po trupach. A obłudnie gada, słusznie zresztą i to jest paradoks, o prześladowanych i niby tak walczy o prawa kobiet...
2020-08-11 19:55:36
neska
Dlaczego tak się rozjuszyli i atakują inaczej myślących?Przecież mogą żyć tym swoim tęczowym życiem jak chcą i z kim chcą.Nikt w to nie wchodzi bo kogo to może interesować.Natomiast dlaczego mnie na siłę uszczęśliwiają że to lepsze i bardziej wartościowe życie od mojego zwykłego życia biomasy?I te wulgarne okrzyki,gesty i nienawiść taka jakaś szalona w tych oczach.Czuję się osaczona tym hejtem.Czy ktoś odgrodzi nas od tej nachalnej propagandy skoro nic nie robią sobie z tego że łamią prawo?
2020-08-11 18:02:59
@ do ehh
Co do standardów działania polskiej policji, to po pierwsze pewnie widziałeś "standardy działania" policji we Francji w czasie protestów żółtych kamizelek. A w Hiszpanii kilka dni temu sąd skazał Polaka na 4-mce więzienia za odmowę założenia maseczki i oplucie policjanta. Widać różnicę ? Po drugie obejrzyj sobie film który umieściła Policja (jest na tej stronie) z wydarzeń w Warszawie. Przy takim poziomie agresji, wulgaryzmów, obelg i szydzeniu protestujących pod tęczową flagą w imię tolerancji, miłości i szacunku do drugiego człowieka, to policjanci mieli naprawdę stalowe nerwy. Pozdro. Wyborca bez hejtu.
2020-08-11 15:52:36
RP
Jeszcze za komuny pracował u mnie gość co czuł się kobietą /później zmienił płeć/, był bardzo lubiany przez wszystkich, gorzej w rodzinie, ojciec Go nie tolerował.
2020-08-11 14:42:59
wstyd
biomasa na zachód Polski się przenosi a jej wysyp w Kurierze
2020-08-11 14:40:21
5th_element
Nie rozumiem, jak może komukolwiek przeszkadzać czyjaś orientacja. Po prostu nie. To nie moja sprawa, kto z kim sypia czy dzieli życie. Szanujmy się, życie jest tak ulotne!
2020-08-11 14:36:16
stop heterofobii
Mamy prawo do swojego stylu życia nie chcemy być indoktrynowani nową ideologią
2020-08-11 14:16:21
typ
fajne cycki po jednej stronie, a po drugiej - tępe karki, kibole, którzy stłoczeni jak dziewice, co to by chciały się przyłączyć, ale się boją.... I ta flaga - q... z kotwicą.... Q...a Walcząca ?? :))))
2020-08-11 14:01:04
ehh
widać białoruskie standardy działania policji
2020-08-11 13:58:37
Ma
Zaraza Chora scharancza
2020-08-11 13:02:39
wszystkich nas nie zwolnicie
Jak zwolniliście naczelnego nowego radia wolności za poglądy
2020-08-11 12:43:56
jedno jest pewne
Jedno jest pewne Pan Margot jest w areszcie i ma zarzuty zagrożone karą do 5 lat więzienia.To bardzo poważne paragrafy.Sąd zastosuje adekwatną karę ale także zapewni bezpieczeństwo społeczeństwu poprzez izolację niebezpiecznego chuligana co macha pasiastą flagą używa noża i pięści oraz niszczy mienie
2020-08-11 12:41:58
jedno jest pewne
Ziobro będzie siedział. To obecnie największy bandyta w Polsce.
2020-08-11 12:19:20
Hela
Nie rozumiem jak można mówić o tolerancji i obrażać innych ludzi.To jest ze sobą sprzeczne z tego wynika że to jest takie tęczowe okłamywanie innych.Szkoda bo tolerancja jest potrzebna
2020-08-11 11:55:31
Kornel Nowak
I tak łagodnie się obeszli z tęczowym bandytą, niech sobie organizują te swoje tęczowe happeningi, im ich więcej tym większy i częstszy będzie opór normalnych ludzi...
2020-08-11 11:28:09
rev
To są się dzieje w Polsce przypomina czasy hitlerowskie. Oni też represjonowali osoby homoseksualne. Ale jak widać nie tylko w tej kwestii Kaczyński podąża ścieżką Hitlera.
2020-08-11 11:23:56
sid
Policja nie pierwszy raz zachowuje się jak bandyci. To samo było przy Strajku Przedsiębiorców. Widać że korzenie mają jeszcze w ZOMO.
2020-08-11 11:17:55
żądania immunitetu
"Jeszcze raz napiszę: Należy walczyć, by osoby #LGBT w Polsce posiadały imunitet, jaki mają np. posłowie. tak by byle policjant na ulicy niemógł zaaresztować osoby LGBT. To powinno być naszym celem, to trzeba wy móc na rządzących.Takie prawo na m się poprostu należy. #LGBTtoludzie" (pisownia oryginalna – red.) – napisała na Twitterze zwolenniczka ideologii LGBT.
2020-08-11 11:16:29
sensacja
Prezydent Andrzej Dufa spadł ze skutera wodnego.
2020-08-11 11:14:00
zgred
do mojego adwersarza z 9.20. Nie mam numeru legitymacji PZPR, bo mnie nie chcieli przyjąć. Byłem kiedyś na zebraniu partyjnym w zakładzie pracy i w ramach dyskusji powiedziałem im co myślę i co ja bym zmienił. I-szy sekretarz o dziwo przyznał mi racje i nawet potem z uśmiechem odpowiadał na moje dzień dobry. Nikt mnie nie prześladował z tego powodu, z roboty nie wyrzucili, ale nikt nie proponował wstąpienia do nich. Może się bali takiego co wali to co myśli? Nie wiem. Teraz tez mówię to co myślę i nikt mi w pracy nie każe się zwalniać. Mam to szczęście że coś umiem i każdy prywaciarz w mieście przyjmie mnie do roboty jakby co. Zresztą dorabiam u prywaciarzy pomagając im pisać projekty unijne. Skąd wiem kto kim jest w mojej grupie? To oczywiste że od kabli i donosicieli i to z poza zakładu pracy. Z racji wieku i pracy mam bardzo dużo znajomych i kiedy się spotkamy na mieście to oni w ramach "zaspokojenia swojego ego" mówią mi że oto ten chłopak to pedał, a tamta to lesba i kogo to ja zatrudniam, powinienem ich wywalić. "Życzliwi" ludzie kablowali za komuny, kablują teraz, choć ja ich wcale o to nie proszę - ot oni "spełniają swój obywatelski obowiązek". Skąd wiem że sąsiad pali śmieci - to czuć wieczorem. Nawet teraz w lecie palą wieczorami - widać dym z komina i czuć smród. A gdzie co niedziela rano idą odstrojeni na 9-tą i wracają po godzinie??? markety zamknięte. Ot - cała tajemnica.... a co do PZPR - wiesz jaki pogrzeb miał ostatni sekretarz w mieście??? Kilku księży szło za trumną. Jego dzieci do komunii klękały. Takie to były czasy, ja z racji wieku pamiętam kto był kim. Nic nie było czarno białe jak to teraz IPN przedstawia.
2020-08-11 11:10:39
Milena
Wszyscy w Polsce i na świecie mogli usłyszeć co krzyczą i jak się zachowują tęczowi dekabryści na Nowym Świecie w Warszawie.Same wulgaryzmy ubliżania i hejt oraz przemoc.W dodatku w czasie koronawirusa aktywiści tęczy pluli na innych ludzi.To widać na filmach jest udokumentowane.Nie da się tego nie zobaczyć.Taka jest prawda o przemocy wobec zwykłych ludzi.W nowym radio które miało być lepsze zorganizowano nagonkę na człowieka który mówił prawdę i po kilku godzinach stracił pracę.Tak wygląda nadchodzący totalitaryzm
2020-08-11 10:10:05
@Milena
Gadasz głupoty. Nic takiego nie ma miejsca. To kościół katolicki szczuje i sączy jad, żeby skłócić Polaków.
2020-08-11 09:45:52
@@zgred
Moj sasiad ulatwil wszystkim sytuacje- wywiesil dwie flagi( bialo czerwona i watykanska)- a zawartosc kominka wywala na. cudze pole, przy swoim domu;(((
2020-08-11 09:44:39
@zgred
Propagandowa agitka zgreda nie trzyma się kupy.Skoro wszystkich traktujesz równo i z szacunkiem to po co ich opisujesz z prywatnej strony?Nieautentyczność wypowiedzi też potwierdza że z całą pewnością wiesz że to ci co chodzą do kościoła palą śmieci.Zaglądałeś im do pieca i sprawdziłeś czy są w kościele na każdej mszy?To ci powiem że wszyscy ci ekolodzy od strajków klimatycznych jakoś nie pojawiają się na zbieraniu śmieci.I nie wiadomo czy oni chodzą do kościoła bo to nikogo nie interesuje,no może jakiegoś zgreda który ma nawyki z czasów UB/SB żeby sprawdzić kto jest lesbą kto hetero kto binarny i kto w kościele.Normalnych ludzi takie prywatne sprawy drugiego człowieka nie interesują bo naruszają sferę prywatności.Jaki numer legitymacji PZPR miał zgred?
2020-08-11 09:20:37
Milena
Właśnie się dowiedziałam że za poglądy wyrzucono z nowego radia co je zrobili zamiast Radiowej Trójki.Czyli powraca to co za Stalina,Mao i Kim Ir Sena dozwolone są tylko jedne poglądy.I to poglądy wykoślawione że czarne jest białe a białe czarne.Że osoba która się miłuje tylko ze swoją płcią jest wartościowsza i lepsza niż inny.W ten sposób narodziła się heterofobia.Mając normalną rodzinę i wyznając swoją wiarę i opartych na nich wartości staję obiektem napaści dyskryminacji,obelg i poniżania.Nic mnie ani mojej rodziny nie obchodzi kto z kim śpi bo to są prywatne sprawy.Ale żeby mnie poniżać i oczerniać i moje wartości na to nie zezwala ani prawo ani demokracja.Ten festiwal nietolerancji i zachwianych wartości trzeba ukazać a prawdziwych ramach.Stop hejtowi tęczowych wobec innych
2020-08-11 08:58:52
Lewica
LEWICA- KUBA I KOREA KIMA CZEKA NA WAS RAZEM Z MARKSEM
2020-08-11 08:34:40
zgred
Mojego syna 35 lat temu przyjęła na świat w małej porodówce położna lesbijka. Syn nie jest ani głupi, ani upośledzony z tego powodu, a żona mile wspomina poród w porównaniu do wcześniejszego z pierwszym synem co rodziła w dużym szpitalu. Wszyscy położną lubili i nikt nie robił jej przytyków z tego powodu jej innej kobiecości. ja pracuję z dużą grupą ludzi i od 35 lat zarządzam personelem na różnych szczeblach. Nie dzielę ludzi na wyznania, orientacje ani przynależność do partii, tylko na mądrych i głupich. Tych drugich wywalam z pracy. W moim biurze nigdy nie wisiał krzyż, ani inne symbole religijne. Nie obchodzi mnie że w moim zespole młody chłopak jest gejem, a stara panna jest lesbijką, pracują razem i się dogadują jako zespół. Mam też w zespole wierną słuchaczkę radia M, starego komunistę, młodą ewangeliczkę i nic mnie to nie obchodzi, bo to są ich prywatne sprawy. Czasami pożartujemy sobie na prywatne ich tematy, ale to wszystko w ramach normalności i nikt na nikogo się nie obraża. Cenie ich za to że potrafią oddzielić swoje wyznania, poglądy od pracy na rzecz firmy. Zarobki mają dobre jak na warunki firmy i lokalny rynek pracy. Za rok odchodzę na emeryturę, na moje miejsce szykuję rozwódkę żyjącą w grzechu, ale mającą głowę na karku i oddaną patriotkę firmy. Gdyby nawet stały tam w Szczecinie czy gdzie indziej, to niech sobie to robią w ramach urlopu... Wolę mieć za płotem dwie lesbijki lub pedałków co to są mili jak tamta położna niż nawiedzonych fanatyków wiary co to w nocy palą śmieci w CO, a rano do kościółka lecą. Niestety mam tych drugich....
2020-08-11 08:30:42
@Jezus
Dzisiaj Margot, jutro Ty. Pamiętaj.
2020-08-11 08:03:20
Polska staje się drugą Białorusią
Polacy są represjonowani we własnym kraju. Policja brutalnie atakuje demonstrujących ludzi, czego przykład mieliśmy podczas Strajku Przedsiębiorców w Warszawie.
2020-08-11 07:51:26
bsek
tępotę tępić mimo , że tęczowa!
2020-08-11 07:35:32
M
To jest patologia po gimnazjum ich trzeba leczyć bo oni są gorsi od covida
2020-08-11 05:57:50
.
Charakterystyczne - autor(ka) relacji ze szczecińskiej manifestacji, która jest dziennikarska manipulacja (nie relacjonuje przebiegu spotkania, prezentuje głównie stanowisko środowiska polityczbego Z. Ziobry) nie ma odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem. W podpisie są inicjały, które nie są rzeczywistymi inicjałami.
2020-08-11 05:26:14
Gg
Chora opłacona banda. Won na plac adamowicza!
2020-08-11 01:15:09
Już nigdy w życiu ni napiję się tęczowej uryny "Żywca".
.
2020-08-11 01:03:21
Młode. Czy wy jesteście jeszcze czyje. MŁODE ???
Za 2, 4 lata zobaczycie coście wyprawiały. Ci, co was teraz nakręcają; was zostawią. ZOSTAŃCIE Z NAMI, ZWYKŁYMI, STARYMI POLAKAMI. JESTEŚCIE OD NAS!!
2020-08-11 00:50:19
lolo
A "prawdziwi pisowscy polacy" już wyją. Jak chodzą ze swoimi sztandarami to jest ok. Jak narzucają się ze swoim Bogiem czy Jezusem to jest ok. Sukienkowi pedofile im nie przeszkadzają. Nie przeszkadzają wam całe zastępy sukienkowych wygodnisiów. Kibole, narodowcy i faszyści to też są ok. To po której stronie jest zło.
2020-08-11 00:27:40
Dziadkowie na was patrzą z rozpaczą.
Część zdeprawowanych komuną rodziców patrzy na was z nadzieją, rodzicielską, ślepą miłością. Szukajcie jeszcze większej mił≤ości.
2020-08-11 00:24:48
chorzy niech się leczą.
. Nie gardzę wami (kiedyś tak). Nie wiedziałem, że was tylu jest. Jest was mały procent . używają was jak mięsa do propagandy.
2020-08-11 00:03:44
sport na zdrowie
ZDECYDOWANA REKOMENDCJA MINISTERSTWA ZDROWIA I ŚRODOWISKA: DLA GRUPKI SPOD POMNIKA, DLA PODPOMNIKOWEJ DZIATWY PRZYMUSOWE ZAJĘCIA SPORTOWE: 500M PLUS, ROWEREK, BRZUSZKI NO I DIETA PANOWIE DIETA: WSTYD DO LUDZI!!
2020-08-10 23:54:25
Jezus
Wstyd mi za was
2020-08-10 23:30:21
element zdemoralizowany
Średnia wieku tych "środowisk lewicowych" 13 lat,jeszcze dostają 500+ jako kieszonkowe. Facepalm.
2020-08-10 23:16:41
gregor nacjonalisto nawiedzony.
Wszyscy ciebie kochamy.
2020-08-10 23:09:39
Ludziiie pomiłujtttta !!!
- te LGBT opłacone przez Sorosa "zagłaska" Margota na śmierć!!!! Już tak samo zrobili z tym/tą co do Wisły skoczył/a. To jest kwestia czasu. Margot jest dobry do sorosowego i żydokomunistycznego interesu i za miesiąc będzie trupem.....RIP Margot - zapalić świeczkę?
2020-08-10 23:09:32
Ideologia pisowska jest najbardziej niebezpieczna dla Polski.
T.rex jak każdy dinozaur masz poglądy prehistoryczne, czyli typowo pisowskie.
2020-08-10 23:08:07
To wszystko, ta nawałnica nie jest z tutejszych ludzi.
Jest sterowana z daleka. Pamiętajcie, pojmijcie Młodzi, jesteście sterowani przez OBCYCH Polsce.
2020-08-10 22:57:47
wszystkich nas nie
przeflancujecie na lewacki faszyzm w oparach tęczowego absurdu, wszystkich nas nie nabierzecie na wasze kłamstwa o represyjnej tolerancji czy inkluzywnej cenzurze - ideolodzy LGBT w którym nie ma miejsca na coś co tak pogardliwie określacie per "heteronormatywność" wyjeżdżajcie z Polski jak wam tu źle - tylko nie zapomnijcie zrezygnować z obywatelstwa...
2020-08-10 22:34:25
W
Smutne, że większość narodowców to skrzywdzone osoby, które nigdy nie wyleczyły swoich kompleksów i traum z dzieciństwa, jednak nie muszą wyżywać się na reszcie społeczeństwa, grożąc przemocą albo życząc śmierci. Pomoc psychologiczna to nie wstyd, chłopcy!
2020-08-10 22:26:09
Olaboga
TO ILU TYCH OSOBNIKOWOŚCI BYŁO NA PROTEŚCIE? - a MOŻE POSPRZĄTALI BY GÓWNA KTÓRE ICH IDOL ROZWOZI PO POLSCE, CZY BYŁY JUŻ TAM ZWIERZĘTA LUDZKIE I NIE LUDZKIE I TE GWAŁCONE NA MLEKO KROWY?
2020-08-10 22:24:32
@szczecinianka
Twoj?Moj?- jutro rano popatrz w lustro....
2020-08-10 22:22:58
Odpalenie racy przez grupę brzuchaczy
Wspaniała jest ta różnorodność szaro-czarnych brzuchaczy podanielskich! Starsi panowie i kilka chyba 'niewiast' wyeksponowało atrybuty każdego fana sportu, futbolu przede wszystkim: zajechali jak to się mówi, grubo, tłusto podali się na tacy. Kilka tych samych przyśpiewek, te same głupie slogany: popychadła brunatnych pajacy, bosków i innych mąciarzy. Śmiech na sali, prawdziwi obrońcy aniołka. Piękna kompromitacja czegoś, co kiedyś może było prawicą, ale teraz zwisło...:)
2020-08-10 22:17:26
Szczecinianka!!! Kocham Cię! szanuję Cię! Ściskam Cię!
Też pamiętam ten plac za UB.
2020-08-10 22:09:17
Szczecinianka
Mój krewny był ranny na tym placu w 1970. Czy te wnuki i prawnuki UB odczepia się od tego Placu? Woń na plac imienia waszego Adamowicza który za życia kłamał jak wy a dziś jest czczony przez takich klamcow jak wy.
2020-08-10 21:53:09
Nigdy w życiu nie napiję się już tęczowej uryny marki " ŻYWIEC "
.
2020-08-10 21:52:32
No nie
Pod Aniołem zebrało się kółko różańcowe
2020-08-10 21:50:46
Fajne dziewczyny, ładne buzie. Kiedyś bym je podrywał.
Teraz przyprawiają mnie o POtworne mdłości.
2020-08-10 21:48:29
666
no cóż z jednej strony tęczowi idioci z drugiej kryptogeje którzy szargają symbol Polski Walczącej wpisując go w tą hucpę .
2020-08-10 21:48:02
Używanie nieletnich do celów politycznych -
to polityczna pedofilia.
2020-08-10 21:43:42
U UUUU!!! Hurra !!!
Jest RUDA!! Czy ona kiedyś wyjdzie ze zdziwienia, że JĄ wybrali do Sejmu ?? Jej największą tajemnicą będzie, ze tego nie rozumie.
2020-08-10 21:39:45
StaryWit
odnosząc się do hasła "wszystkich nas nie zamkniecie" Jest takie stare powiedzenie carskiego kancelisty (w oryginale po rosyjsku): "wszystkich papierów nie przepiszesz, wszystkich panienek nie zapoznasz (tak to określmy), wszystkiej gorzały nie wypijesz ale próbować trzeba"
2020-08-10 21:39:36
xxx
Wow jest i ruda. Ps szacunek dla kontrprotestujących.
2020-08-10 21:38:29
Obsewator
Niestety, przybywa nam zwolenników Brauna. A kidyś była Ewa. Braun. Przypadkowa Zbieżność?
2020-08-10 21:36:24
Do Miko
Emigruj do Niemiec, lub Francji co cię powstrzymuje.
2020-08-10 21:31:24
Super
Mam 59 lat i chociaż w moim dowodzie jest że jestem mężczyzną to czuję się ostatnio kobietą. Jak tylko będę miał - co ja godom - będę miała 60 lat to przechodzę na emeryturę.
2020-08-10 21:30:07
Heca, jeszcze heca.
Ale tak radośnie i kolorowo zaczynało się w Niemczech od '33 roku.
2020-08-10 21:28:55
Prawo
Wszystkich nie, ale każdego, kto łamie prawo, prowokuje, stwarza zagrożenie, atakuje, czy niszczy mienie - warto o tym pamiętać.
2020-08-10 21:28:37
krotko
Kurier uważa ,ze spotkanie grupki dewiantow to waznne szczecinskie wydarzenie.Grzegorz Braun miał racje mowiac ,ze trzeba ich wybatozyc.Apel do policji nie patyczkować się ztymi sodomitami!
2020-08-10 21:20:03
Edek
Wstyd i hańba dla Szczecina.Jedzcie do Warszawy tam wasze miejsce pod skrzydła tęczowego Rafalka i POlitykow. Prawo obowiązuje wszystkich czy wam się to podoba czy nie i nie usprawiedliwia tego żadna ideologia .MNIEJSZOSC NIE BEDZIE NARZUCALA SWOJEJ WOLI WIEKSZOSCI .Albo się dostosujecie do życia w normalnym kraju albo droga wolna
2020-08-10 21:18:27
Tęczowi faszyści,
hunwejbini miłości all inclusive. @@t.rex - ty sobie prawami człowieka gęby nie wycieraj - w Polsce wszyscy mamy takie same prawa i nie ma zgody by tęczowych bandytów traktować w jakiś uprzywilejowany sposób - kłamiecie o jakichś prawach które są wam zabierane ale jak przychodzi do podania które prawa się wam zabiera lub ogranicza to już nie potraficie powiedzieć... stop bzdurom tęczowych faszystów - na wasze akcje będą nasze reakcje
2020-08-10 21:15:14
Murem za Margot
Poprawnie powinno być że Margot za murem.I słusznie bo na świecie jest teraz bezpieczniej bez agresji Margot.Za to Margo wcina vege kotlety i może medytować.
2020-08-10 21:14:01
Lucyfer
Objazdowy cyrk tęczowy
2020-08-10 21:10:04
hihi
żadna członki tylko zwykły członek :D
2020-08-10 21:08:24
Fela
Bandyci napadają na spokojnych ludzi a ci przychodzą na plac Solidarności ich bronić.Myślą że ktoś się na to nabierze w Polsce ale protest zrobiony,zdjęcia są nawet artykulik w gazecie i lajki na fejsbuniu.Można zameldować wykonanie zadania.Tylko jakoś nikt nie ujmuje się za pobitymi,oplutymi i znieważonymi ludźmi przez tych co wymachują tęczową flagą.A tak dokładnie było w Warszawie.Cała Polska to widziała bo są jeszcze uczciwe media i Policja dobrze że nagrała filmy z tych zajść
2020-08-10 21:04:17
@pobudka
A jednak coś na rzeczy, że Są Polacy, którzy anty żydowskie poglądy wyssali z mlekiem matki
2020-08-10 20:52:30
gregor102
Margot za murem!!
2020-08-10 20:50:05
Pp
Obciach i tyle.
2020-08-10 20:45:49
Pobudka!
Lewica Razem (d. Razem) - partia założona w Polsce przez urodzonego w Danii Żyda Adriana Zandberga. Partia buduje Polakom komunizm w nowocześniejszej formie niż poprzedni towarzysze i zajmuje się głównie prowokowaniem niepokojów społecznych, czyli rozwalaniem Polski, bo każdy spór da się rozwiązać w dyskusji pod warunkiem, że szanuje się podstawowe pojęcia demokracji jak większość i mniejszość. W demokracji nie może mniejszość rządzić większością. Oni wiedzą jak mizerną mniejszość stanowią i dlatego preferują dyskusję na ulicy. Tym razem swoją zadymę urządzili w miejscu kaźni Polaków przez komunistów. Co za tupet! Polacy, czy Wy to w końcu dostrzeżecie, czy Wy się w końcu obudzicie, czy chcecie dalej judzeni przez zagraniczne przekaziory i agenturę wpływu, jechać w kierunku destrukcji społeczeństwa, a w konsekwencji utraty państwa?
2020-08-10 20:44:54
@ t.rex
Filozof się znalazł. Walka o prawa człowieka to neomarksizm. Stuk, puk w pusty łeb
2020-08-10 20:40:04
Aaa...
Jakos dziwnie dzisiaj w szczecinskim klubie adoracji pis.Ciszej niz zwykle.Czekaja na przekaz- czy widza podobienstwa i glupio sie czepiac Bialorusi?
2020-08-10 20:35:50
Kasjer
Organizator to Partia Razem, czy to nie ta partia gdzie wypłacano sobie po 200 000 zł pensji?Coś o tym było głośno w Warszawie ale w Szczecinie nikt nie pisze o tym.Wie ktoś coś więcej?
2020-08-10 20:34:18
Stop bzdurom
Stop tym bzdurom.Nie będzie sztandar pasiasty tęczowego establiszmentu gwarantował immunitetu.Za napaść z pobiciem i niszczeniem mienia należy karać każdego nawet jak macha pasiastym sztandarem.Dlaczego redaktor nie pisze jakie są prawdziwe fakty w tej sprawie?Nie poddamy się przemocy nawet jak nam tysiąc tych pasiastych sztandarów przyniosą.Będziemy się bronić przed przemocą,pobiciami,wyzwiskami i niszczeniem mienia i szarganiem naszych świętości. I To są prawdziwe fakty w obronie których zebrali się na tym placu czyli de facto bronią bezprawia.Całe szczęście że Policja opublikowała film i wszystko na nim widać jak było naprawdę.Wszystkich nas nie pobijecie i wszystkich nas nie zniszczycie.Obronimy prawdę,wolność,tolerancję i demokrację przed fanatykami
2020-08-10 20:29:49
t.rex
"w związku z obywatelskimi działaniami skierowanymi przeciwko akcji" - Od kiedy do obywatelskich działań należy szerzenie marksizmu, antykultury oraz totalitarnego ustroju jakim jest komunizm? Od kiedy do obywatelskich obowiązków należy przyjmowanie pieniędzy z zagranicy, by robić tu jak największy bałagan? Od kiedy do obywatelskich działań należy bicie nieagresywnych ludzi, niszczenie ich mienia oraz kradzież tablic rejestracyjnych? Od kiedy do obywatelskich działań należy nie wykonywanie sądowych nakazów, obrażanie policjantów, ignorowanie ich poleceń, niszczenie radiowozów, rzeźb, pomników, ciągłe prowokowanie do eskalacji konfliktu? Co to za bzdury?! Jeden marksizm już przerobiliśmy w postaci realnego socjalizmu. Zostaliśmy przez to 50 lat z tyłu za realnym światem, a za wszelkie przejawy powrotu do normalności nasi obywatele zapłacili krwią. Teraz hydra znów podnosi głowę i ci wszyscy tępi "pożyteczni idioci" myślą, że skończy się to niby jakoś to inaczej.
2020-08-10 20:24:24
Danka
Dlaczego przyszli na plac Solidarności przecież mają plac Adamowicza i tam jest miejsce święte i najświętsze
2020-08-10 20:24:05
Taka refleksja
Polacy są wolni, niektórzy. Polska nie!
2020-08-10 20:22:33
Miko
Jedziemy na jednym wózku z Białorusią. Kto pierwszy zwycięży reżim?
2020-08-10 20:17:59