niedziela, 25 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach

„Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach [GALERIA]

„Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach
Data publikacji: 2020-06-20 22:10
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-23 22:16
Wywietleń: 2451 460239

- Jesteśmy odzierani z praw człowieka - powiedziała w sobotę wieczorem na Jasnych Błoniach Wiktoria Piankowska ze Stowarzyszenia "Młodzi Razem". Zebrała się tam społeczność LGBT, która demonstrowała przeciw niedawnym wypowiedziom niektórych polityków PiS. Domaga się ona więcej praw.

Przypomnijmy, że Prawo i Sprawiedliwość sprzeciwia się związkom partnerskim, adopcji dzieci przez pary homoseksualne czy seksualizacji najmłodszych dzieci w szkołach. Kwestie te zostały mocniej zaakcentowane podczas obecnej kampanii wyborczej przed wyborami prezydenckimi. Dodajmy, iż PiS sprzeciwia się szerzeniu - jak podkreślają jego liderzy - ideologii LGBT.

Oliwy do ognia dolała niedawna wypowiedź posła Jacka Żalka, (Zjednoczona Prawica), który podczas zdalnej rozmowy w studio telewizji komercyjnej, odnosząc się do wypowiedzi innego polityka, rzucił zdanie: "LGBT to nie są ludzie, to jest ideologia". Dziennikarka prowadząca przerwała i zakończyła rozmowę.

Według Wiktorii Piankowskiej, która przemawiała wieczorem w Szczecinie do ok. 150 osób, "jest to po prostu dehumanizacja". - Mówią, że jesteśmy tylko zwykłą ideologią. Gdy to słyszę, pojawiają się łzy strachu, co będzie dalej.

Głos zabrała profesor Inga Iwasiów  z Uniwersytetu Szczecińskiego, literaturoznawczyni, krytyk literacki, poetka i prozaiczka: - Ludzie, nie ideologia, sprzeciwiają się pogardliwej manipulacji wyborczej - stwierdziła m.in. 

Podczas wiecu na Jasnych Błoniach atakowano prezydenta Andrzeja Dudę zarzucając mu i jego otoczeniu "promowanie mowy nienawiści". Krytykowano lidera PiS Jarosława Kaczyńskiego a także Kościół.

Według Łukasza Jurewicza, aktywisty stowarzyszenia Lambda, "obrzydliwe słowa" jakie padły z ust polityków Prawa i Sprawiedliwości miały "odczłowieczyć" prawie dwumilionowa społeczność LGBT w Polsce.

Padły zarzuty o "faszystowskich metodach". Niektórzy z przemawiających dość łatwo odwoływali się do doświadczeń totalitaryzmów w czasie wojny i po jej zakończeniu, a nawet do ludobójstwa.

"Jestem człowiekiem, nie ideologią" - skandowano na Jasnych Błoniach.

(kl)

Fot. Dariusz Gorajski

„Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach „Jestem człowiekiem, nie ideologią”. Demonstrowali na Jasnych Błoniach

Komentarze

hydeparker
Jest wolność wypowiedzi. Skoro Ty mi możesz zarzucać nienawiść, głupotę i zaściankowość na każdym kroku, to ja mogę to rzeczowo skomentować, albo nie schodzić do poziomu idioty i pokazać środkowy palec. Odpowiedzią na waszą nienawiść w masce tolerancji jest właśnie ten "hejt". Wystarczyło jedną książkę przeczytać, to byś łap do cudzego życia nie wpychał i nie kazał im afirmować na siłę ideologii z którymi się nie zgadza, jednocześnie grożąc zniszczeniem mu życia.
2020-06-23 21:18:20
Dezinformator
No i gdzie masz tam napisane, że to nie są ludzie? Naucz się czytać i pisać ze zrozumieniem gamoniu. Jesteście z czarnkiem siebie warci.
2020-06-23 21:03:00
@Dezinformator Codzienny
Pisowski wojewoda Czarnek: "brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy o jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym". I po co kłamiesz?
2020-06-23 09:06:49
hyde park po szczecińsku
Szanowna redakcjo, aż kapie hejtem. Zamknijcie te nienawistne dyskusje. Kto chce dyskutować musi się zalogować, mieć konto i najlepiej prenumeratę ekuriera. Jeżeli tym zbawcom świata takie warunki nie odpowiadają ich problem. Piszę to poważnie. Hołota i tak gazety nie kupuje, a tylko jej wizerunek psuje takimi chamskimi atakami. Jeżeli ktoś spojrzy na tę "elitę dyskutantów" to jest to widok przerażający.
2020-06-22 17:48:48
Podsumowanie
Uśmiechnięta dziewczyna obnosząca się z koszulką "Po co być rasistą, seksistą, homofobem, skoro można milczeć" Ile razy lgbt nazywało niewinnych ludzi rasistami, seksistami itp. to ja nie zliczę. Czyli mają milczeć, bo lgbt się wypowiedź nie spodobała. Co dalej? Ludzie lepsi i gorsi? Obozy dla nieafirmujących tej ideologii?
2020-06-22 14:39:42
Dezinformator Codzienny
I na co promować takie rzeczy? Ruch lgbt to ideologia. W wywiadzie w tvn 1.Nie padła wypowiedź, że homoseksualiści to nie ludzie. 2.Nie padła wypowiedź, że osoby popierające lgbt to nie ludzie. Powinno się karać za takie sianie nienawiści poprzez kłamstwa i dezinformację. Nawet nie wszyscy homoseksualiści popierają ruch lgbt. To jest zastanawiające. Poza tym 'razem' już swoimi pełnymi nienawiści wypowiedziami udowodniło, że jest zwyczajną komórką anarchistyczną.
2020-06-22 14:31:25
@mniejsze zło
nie trzeba wybierać zła tylko wybrać dobro a zło nazwać złem nieważne kogo dotyczy.
2020-06-22 10:12:33
mniejsze zło
Już chyba wolę tych odszczepieńców z lgbt, niż księży pedofili czyhających na nasze dzieci
2020-06-22 09:21:46
zmęczony
Ej wy z LBGTW czy jak tam się nazywacie,przestańcie nas męczyć tymi hałasami,żyjcie sobie jak chcecie i dajcie nam żyć jak chcemy.Czy musicie ciągle chwalić się tymi swoimi hasłami i flagami jak byście byli kimś lepszym od innych?
2020-06-22 08:52:55
Lux ex Pomerania
I nic nas nie przekonana że czarne jest białe a białe jest czarne a czerwone jest biało-czerwone.Choćbyście zjedli tysiąc wegańskich kotletów schabowych nie zmienicie
2020-06-22 08:48:35
t.rex
@Sara: "nienawisc pogarda" - Tolerancja represywna, widzę, pełną gębą. A te Trzy Strzały na masce tego pacjenta ze zdjęcia powyżej to jest pewnie symbol miłości? Podobnie jak Harry Hay (założyciel LGBT w USA) i jego miłość do komunizmu oraz... gwałcenia dzieci? Ale po części się zgodzę - takie emocje przy prowokacjach lewicy są niepotrzebne. To powinno być zawsze rozbrojone na chłodno. Pytanie tylko o autentyzm tych reakcji i osób - ale to już osobna kwestia. "ilu z Was mialo kiedykolwiek bezposrednia stycznosc z osoba o innej orientacji sexualnej" - a jakie to ma znaczenie? Czy ta "inna orientacja" sprawia nagle, że taka osoba jest z automatu jakimś autorytetem, w niczym się nie może mylić i nie może nikomu zaszkodzić, choćby i własnej partnerce/własnemu partnerowi/sobie samej? Znasz w ogóle statystki związków o "innej orientacji"? Poza tym problemem nie są te osoby, tylko ich czyny właśnie. Jeżeli budujesz im nietykalność ze względu jedynie na ich orientację, pomijając wszystko inne, to w dłuższej perspektywie wyrządzasz im krzywdę (zakładając uprzejmie, że nie masz takiego zamiaru). I skutki takiego podejścia też już widać powoli w statystykach na zachodzie. "Oczywiscie ze pijany tatus okladajacy dzieci i zone piesciami jest ok" - nie, nie jest OK. Nie buduj nam tutaj fałszywych alternatyw.
2020-06-22 08:23:27
opozycja demokratyczna
Precz z komuną!Precz z komuną!
2020-06-22 08:21:44
Bolinko
Chcemy mieć zapewnione prawo do swobodnego demokratycznego mówienia jaka ideologia nam się nie podoba i nie chcemy by nasze rodziny były nią indoktrynowane.Bez wolności wypowiedzi nie ma wolności i demokracji i jest to podstawowe prawo człowieka
2020-06-22 07:47:28
ehh
Właśnie, pani profesor ma rację: "Ludzie, nie ideologia, sprzeciwiają się pogardliwej manipulacji Wyborczej". Kto w ogóle ją czyta?
2020-06-22 07:30:48
Marlena
Obejrzałam te zdjęcia i uważam się że w celu obrony tolerancji,swobody wypowiedzi i światopoglądu i zachowań demokratycznych powinno się pojawić w przestrzeni publicznej określenie heterofobia.
2020-06-22 06:35:41
J.McGyver
Ideologicznie oparcie ideologi na gender i wysnucie tęczowych wyobrażeń o relacjach między ludźmi nie ma podstaw naukowych. Ideologie lgbtxyzqwerty wywodzi się z neomarksistowskiej myśli,która nie dostrzega złożoności człowieka i relacji między ludźmi.Seksualność człowieka jest związana z relacjami wzajemnymi z drugim człowiekiem ale nie przekracza dystansu alkowy.I tam powinna pozostawać poza oczywiście badaniami naukowymi.Należy do sfery intymnej człowieka.Przeradzając się w ideologię sprawia że dochodzi do manifestacji swoich preferencji w opozycji do zwykłego przeciętnego obywatela dla którego nadal te relacje pozostają w sferze osobistej. Ideologia widząc brak entuzjazmu wśród przeciętnych obywateli intensyfikuje swoje działania domagając nie neutralności ale afirmacji. Fioletowłosa przywódczyni była widziana w wielu miastach podczas spontanicznych manifestacji.Dlatego spontaniczność tutaj też jest pod znakiem zapytania.Proszę zwrócić uwagę na agresywny język wypowiedzi uczestników mający przykryć pustkę znaczeniową ideologii,ciągłe oskarżenia o faszyzm,mowę nienawiści,pogardę i jednoczesne obrażenie innych ludzi za ich poglądy.A tak naprawdę chodzi o to są sfustrowani że mimo takie nakładu fioletu i tęczy ludziom jest obojętne co się dzieje w czyjejś alkowie
2020-06-22 06:32:05
czaskoski
banda zboczeńców wymyśliła sobie ideologie żeby ukrywać swoje zboczenia . dwóch facetów to zboczeńcy a nie rodzina!!!!
2020-06-22 05:42:01
Najbardziej dewiacyjna i groźna dla Polski jest ideologia pisowska.
Pisizm należy zwalczać, bo to jest faktyczna aberracja.
2020-06-22 00:24:01
To zachowujcie się jak ludzie
a nie jak żywe eksponaty z jakiegoś tandetnego freak show. Tęczowi faszyści z nienawistną miłością na ustach i banerach.
2020-06-21 22:47:40
priorytet
Ja bym wolał, żeby śpiące królewny z redakcji Kuriera zamieściły w końcu horoskop na ten tydzień, a nie zbędną relację z demonstracyjki zboczeńców.
2020-06-21 22:31:26
Sara
Widze ze obrzydliwe felietony p. Lawrynowicza zbieraja swoje zniwo ...nienawisc pogarda.. A tak naprawdę to ilu z Was mialo kiedykolwiek bezposrednia stycznosc z osoba o innej orientacji sexualnej?? Oczywiscie ze pijany tatus okladajacy dzieci i zone piesciami jest ok ale dwie kochajace sie kobiety nie???
2020-06-21 21:48:47
t.rex
Ciekawie jest czytać o "ciemnogrodzie" od ostentacyjnych zwolenników tego, co już miało miejsce w antyku i wcześniej. I jeszcze piszą, że trzeba się niby przy tym "otwierać" na świat. Jaki niby świat? Ten wschodni, dziki, w którym jednostka i jej problemy oraz marzenia są niczym? Czy ten zastraszony, zaszczuty zachodni, gdzie ludzie są zakładnikami swojej własnej głupoty? Ten, w którym wieczorem jest już strach wyjść z domu? Innego świata nie ma i dobrze o tym wiecie. Tutaj też go nie róbcie.
2020-06-21 21:36:03
do k....k12
Biedo intelektualna , otwórz się na świat nie tkwij w ciemnogrodzie za te pare złociszy od PIS, zaręczam nie warto :))
2020-06-21 19:10:03
@k....k12 do : Do krytykantów z PIS
Nie ośmieszaj się PISi Trollu mam prawie 50 lat , kochaną żonę , syna 25lat , jestem otwarty i uśmiechnięty do ludzi ( wcześniej byłem katolem :pielgrzymki, rekolekcje, odnowy , itp)i dalej twierdzę ,że jesteś kołtunem i płatnym pachołkiem Kościólka i PIS :))) Udanego wieczoru bez zakłamań ....
2020-06-21 19:05:28
Antoni
Proszę zauważyć, że praktycznie w ogóle nie ma tu zwolenników LGBT (Trzaskowskiego). Zastanawiające?
2020-06-21 18:46:06
@ TFU
To trochę ulżyło mi bo i mnie wycinają. Ale co mogą te bidaki Ordung ist Ordung.
2020-06-21 18:40:50
k....k12 do : Do krytykantów z PIS
Jak już nie masz argumentów, to jęczysz ,,wy nas nie kochacie" i zaraz atak na katolicyzm. Kochać to cię powinna twoja rodzina, mamusia, partner, twój pies. Widzisz synku z miłością jest jak z duchami, wszyscy o nich mówią, mało kto je widział. Poradzę ci, jak te piszące w kobiecej prasie w dziale porad- nie masz nikogo? Jesteś samotna? Nikt cię nie kocha? Poszukaj sobie partnera, otwórz się na ludzi, wychodz z domu. I ja ci powiem to samo. A swoją drogą, to każdy w jakimś sensie ma specyficzne potrzeby seksualne. Dajmy na to sado-maso, dużo starszy partner, dużo młodszy, partner otyły itd itd. Ale to nie jest powód, żeby ludzie, którzy akurat preferują własną płeć mieli jakiś szczególny nadzwyczajny, nieustający przywilej bycia kochanymi. A co z całą resztą? To może zacznij poszukiwanie miłości od propagowania uprzedzającej uprzejmości, grzeczności, które uczymi życie nas wszystkich bardziej radosnym, znośnym i może w tej akcji się zrealizujesz, bo człowiek, istota ludzka ma taką naturę, że na zachowania empatyczne, budzące otwartość, odpowiada tym samym. Masz jeszcze z czymś kłopot? Pytaj, czytaj. A tymczasem ty biegasz po ulicy z jakimiś kartonami. Odłącz się od tej gromady, która nic nie wnosi w twoje życie. Sam zacznij szukać odpowiedzi i myśl za siebie
2020-06-21 17:40:21
TFU!
Dlaczego Kurier stosuje cenzurę? Wysłałem 4 komentarze w których nie było nic obraźliwego a jedynie mój sprzeciw wobec dewiacji i gdzie one są?
2020-06-21 16:54:33
Jerz
"Będziesz miłował bliźniego swego..." przytacza ten cytat pewien "teolog" na tym forum. Zapomniał dodać, że miłość do bliźniego ma się nijak do złych czynów wykonywanych przez tego bliźniego. Jednym słowem - kochajmy homoseksualistów jako blixnich ale nie można akceptować czynów homoseksualnych, bo czy te są obrzydliwe w oczach Pana Boga
2020-06-21 16:20:39
Do krytykantów z PIS
Polecam przykazanie miłości : Będziesz miłował bliźniego swe..... ! I jak wyglądacie faryzeusze katolscy ??? szkoda słów , a poza tym nie macie prawa narzucać jedynego wedle was toku myślenia !! Dlatego , aby rozpocząć nowy rozdział historii tylko WYPAD2020!! Pis wie ,że albo będzie rządził , albo będzie "siedział"
2020-06-21 14:24:37
RPO
Przypominam, że wasz przedstawiciel startuje na prezydenta RP, gdzie tu dyskryminacja?
2020-06-21 13:23:40
k....k12
Co to kogo, jak wy realizujecie swoje potrzeby seksualne. Masy ludzkie nie żyją problemami erotycznymi innych. A tymczasem cała ta czereda domaga się uznania, jakiejś specjalnej, a właściwie specjalistycznej atencji u tłumów. Wasze poczucie niesatysfakcji wynika, że prywatnie nie radzicie sobie zwyczajnie z życiem. Ale z życiem mało kto sobie w 100% radzi, niepełnosprawni, bezdomni, nieuleczalnie chorzy, stare samotne kobiety. Gdybyście mieli realnie jakieś pasje, sztuka, muzyka, działalność społeczna z najlepszą chęcią realizowali w zawodach wykonywanych, to byście sobie rekompensowali niemożności w sferze intymnej. W tej sferze każdy je ma na jakimś etapie życia, inni stale, ale z tego nie robi problemu na skalę państwową. Wy już obojętność na siebie nazywacie nietolerancją. Waszym obowiązkiem, jak każdego obywatela tego państwa jest płacić podatki i przestrzegać prawa, a reszta, to wasza prywatna sprawa, ale jak widać wy macie z tym problem. Czy heterycy też mają latać po ulicach i krzyczeć, że nie mają atrakcyjnego partnera z warunkami i kasą, a gdyby była tolerancja, to by się im wszystko odmieniło na takie, jakie oni chcą. Wy macie ewidentnie problemy z oceną życia jako takiego
2020-06-21 13:23:01
Karol Marks
Rozumiem, że odbyt określa świadomość, ale dlaczego w tym wszystkim tak mało seksapilu.
2020-06-21 12:54:48
t.rex
@Yannick - Ale proszę sobie gęby nie wycierać Dekalogiem. Czym innym jest człowiek, a czym innym są jego czyny. Człowiek może się jeszcze nawrócić i naprawić w jakimś stopniu szkody jakie wyrządził. Temu można dać jeszcze szansę. Natomiast jeżeli jego czyny idą w przeciwnym kierunku, bez wiedzy i rozumu brnie w grzech - a coraz częściej całkiem świadomie i cynicznie, to o czym w ogóle mowa? Na paradach LGBT+, głównie w innych europejskich i amerykańskich miastach, ci ludzie jawnie dają znać, że są za lewicową, marksistowską ideologią antykultury. Noszą flagi z sierpem i młotem (vide Londyn), szerzą pogardę dla wiary i tradycji (vide Warszawa), są źródłem dewiacji i patologii, która gotowa jest legalizować pedofilię, czy zoofilię (vide USA, Niemcy). Jak tu tolerować taki stan rzeczy? Mało jeszcze było ofiar w XX wieku i całego tego komunistycznego dziadostwa? Poczytajcie co działo się w Moskwie nim nastały rządy Stalina. To wszystko już było! Rozumiem, raz na te lewicowe brednie można się za młodu nabrać, bo człowiek jest wtedy naiwny i byle głupota potrafi mu imponować. Ale później powinno przyjść otrzeźwienie, bo nikt nie lubi tracić owoców swojej ciężkiej pracy. Osobna kwestia to opłaceni aktywiści - tymi to powinny się już zająć odpowiednie służby, jeżeli nie chcą skończyć pewnego dnia jak policjanci w Minneapolis.
2020-06-21 12:28:32
patriota
Nie tęczowa, nie laicka, tylko polska katolicka
2020-06-21 11:40:38
edek
Niezłe ZOO :)
2020-06-21 11:12:47
Myśl
Każda dyskryminacja, dehumanizacja, segregacja ludzi jest złem i zagrożeniem. Ci, którzy innych umiejszają z powodu innej orientacji, pochodzenia, rasy, pogladów itp. to źli ludzie. Jeśli dodatkowo są 'przewodnikami' wielu innych ludzi, tym złem ich zarażają. Wiele nie trzeba, by zło zebrało żniwo.
2020-06-21 10:59:20
To kiedy kurier zmienia barwy na tęczowe?
.
2020-06-21 10:47:29
@No i wylazło PISowskie kołtuństwo...
no i wylazła ,kultura, piszącego zamiast argumentów - inwektywy ale to nic dziwnego - tak własnie działacie
2020-06-21 10:47:18
cdn
WYbor miedzy Andrzejem Duda a nowym kandydatem małpiarni Rafalem Trzaskowskim nie jest decyzja skomplikowana i,mowiac kolokwialnie,jest prosty jak budowa cepa.Albo Polska będzie biali-czerwona,albo teczowa.
2020-06-21 10:41:52
Viola
Przedstawiciele LGBT tacy demokratyczni, "europejscy" ale tylko wtedy gdy ich jest na wierzchu. Nie widzą natomiast swojej nachalności i obrzydliwości.
2020-06-21 10:36:59
@No i
Typowa wypowiedż zwolennika . Zarzuca innym , to co sam robi- "narzucanie " "ideologii " . I typowy przejaw kultury tych osób- "pisowskie kołtuństwo ", "płatne pachołki PiS ". A sam czyim jesteś " pachołkiem " - NOWOCZESNY IDEOLOGU ?
2020-06-21 10:27:41
TFU!
W Szczecinie nie ma ciekawszych tematów?
2020-06-21 10:14:02
POszust
po co wam małżeństwa homoseksualne , jak natura nie da wam dzieci .Gdyby natura chciała żeby jeden pan zapłodnił drugiego to by tego dokonała.Tłok pracuje w cylindrze w aucie i wtedy auto jest zdrowe, gdyby tłok pracował w rurze wydechowej to samochód by się zepsuł i byłby chory .
2020-06-21 10:03:46
Demoralizować to wielki grzech ale demoralizować młodych to jeszcze większy.
.
2020-06-21 09:39:58
Yannick
Przepraszam za komentujących. Wstyd mi, że ludzie są w stanie zniżyć się do takiego poziomu wypowiedzi. To nie jest fala krytyki - to szambo, które wylało się z Waszych "ust".... Jak Wy, w imię miłości Bliźniego - możecie patrzeć w lustrze na swoje odbicia? Przecież to obłuda straszna. NIE MOŻNA obrażać ludzi za to, że tacy się urodzili. Kto Wam, komentatorzy dał prawo do tego, żeby wylewać pomyje na innych? Czy Wasze życie jest zgodne z Dekalogiem? Obawiam się, że nie......
2020-06-21 08:47:29
rdd
Już sam wygląd tych ludzi jest przerażający.
2020-06-21 08:15:42
toi
nawiedzone dzieci z gimnazjum...żenada
2020-06-21 08:15:41
Ed
Tak to się dzieje, jak życie staje się łatwe i wygodne. Ludziom przewraca się w głowach i d.pach.
2020-06-21 08:02:00
No i wylazło PISowskie kołtuństwo...
Poniżej "cała śmietanka" lokalnych płatnych pachołków PIS, która myśli ,że zna receptę na życie :)) Mentalnie została w średniowieczu i wszystkim , bez refleksji próbuje narzucić swą skostniałą ideologię. Powszechnie wiadomo,że mądrość przychodzi z wiekiem, szkoda ,że u niektórych jest to wieko od trumny...
2020-06-21 07:40:37
wyp
Po takim występie to na profesorkę spadnie chyba deszcz nagród , nominacji, dotacji i zaszczytów ?
2020-06-21 06:39:47
czytam
'Odzierani z praw człowieka "? " Biedni " ludzie szerzący ideologię lgbt . Manipulacja słowami , przypisywanie innym swoich postaw i poglądów . Skrajna nietolerancja manifestowana w sposób nachalny w miejscach publicznych . Egoizm . Nieustający atak na wartości konstytuujące polską kulturę i tożsamość . Bo my chcemy i już . Dajcie żyć .
2020-06-21 04:58:33
gość
Ktoś z tej grupki użył określenia "faszystowskie metody" ,obok stoi osoba z tytułem "profesora" w wielu "dziedzinach" wykładowczyni w SZCZECINIE.Zero reakcji!!Ja się pytam czy wasza wiedza jest adekwatna do tego tytułu przed nazwiskiem?Gdzie są władze uczelni????To jest przecież elementarna wiedza!!A może trzeba skierować na podstawowe kursy historii??
2020-06-21 04:51:36
Kurier zkodział
Naprawdę musicie o tej dewiacyjnej ideologii pisać?
2020-06-21 00:57:06
t.rex
"Historia antykultury" Krzysztofa Karonia - to tak na start, biedne, zagubione dzieci. Czysta, obiektywna lektura oparta o fakty, która wiele rzeczy wam najzwyczajniej w głowach wyprostuje. Po niej - o ile rzeczywiście jest w was jakakolwiek empatia - inaczej spojrzycie na te wszystkie tęczowe flagi i tych wszystkich opłaconych aktywistów z ich głupimi hasełkami-sofizmatami. No chyba, że rzeczywiście chcecie robić zadymę dla samej zadymy, jak to ma miejsce dziś w USA. Tylko wtedy - o ile rewolucja was wcześniej sama(!) nie zje - odpowiedni ludzie pogadają z wami zupełnie inaczej. I nie mam tu na myśli wcale od razu jakichś "prawicowych" pałkarzy. Wystarczy grupa desperatów, którzy akurat uznają, że robicie im za dużo koło pióra (vide USA). Płacz i kolorowe szmatki wtedy już na wiele się nie zdadzą, bo życie to nie zawsze jest zabawa. "Co człowiek sieje, to i żąć będzie". Zapraszam zatem do lektury, nauki i wyciągania wniosków, nim zweryfikuje to u was zderzenie z rzeczywistością.
2020-06-21 00:27:04
gregor102
...a czym są "latarnicy Trzaskowskiego" i czym jest "seksualizacja" dzieci w szkołach i przedszkolach..? To jest wpajanie ideologii lgbt!!
2020-06-21 00:18:11
Ludzie wyznający ideologi
Najbardziej nietolerancyjni są ci, którzy sami żądają tolerancji. Swoją drogą, czy to pani profesor na zdjęciu?
2020-06-21 00:12:01
beee
Patrząc na większość zebranych - psa nie dałbym im na wychowanie a co dopiero dziecko do adopcji. Niech się zaczną zachowywać jak normalni ludzie. Wtedy będą normalnie traktowani. Czy tak trudno to zrozumieć?
2020-06-20 23:36:53
,Edek
Żadne LGBT w życiu publicznym .Nikt w Polsce nie prześladuje wyznawców tej ideologii ale wara od żłobków ,przedszkoli ,szkół . Żadnych parad równości i innych tego typy ekscesow.Ta ideologia zniszczy i zdeprawuje nasze społeczeństwo.
2020-06-20 23:30:41
tiros
Mogę tylko im współczuć że mają takie małe wyrobienie polityczne. Natomiast tym cwaniakom co mówią o faszystowskich metodach i totalitaryzmie trzeba zorganizować wycieczkę i to przymusową do obozu niemieckiego w Oświęcimiu lub Majdanku może wtedy chociaż co niektórzy zobaczyliby różnicę. Tych bardziej twardogłowych trzeba by wysłać na rok do Korei Północnej na resocjalizację i jestem pewny że po powrocie już takich bzdetów by nie głosili
2020-06-20 23:26:00
Antoni
Według mnie ukryci są tam także pedofile. Ciekawe ile osób się z tym nie zgadza ale pokrzykuje bo albo nie lubią partii rządzącej lub Trzaskowski tak mówi, a my wszystko akceptujemy. W życiu się nie zgodzę na "seksualizacją w szkole" i proszę tego nie łączyć z PiSem.
2020-06-20 23:23:05
krotko
Po wyborze ''włodarza warszawki'' będzie sodoma i gomora.
2020-06-20 23:17:52
abc
Cale szczęście ,ze była brzydka i deszczowa pogoda i sodomiici nie rozebrali się do rosolu.
2020-06-20 23:15:26
Maciek
Poważna sprawa a 90% to jajcarze.
2020-06-20 22:47:07
mało was
zresztą wynik biedronia jest na takim samym niskim poziomie
2020-06-20 22:21:44

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Nekrologi

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie