Czwartek 06 października 2022r. 
REKLAMA

Poszukiwany uciekał z zakazem i po LSD - teraz siedzi

Data publikacji: 2018-06-25 14:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:13
Poszukiwany uciekał z zakazem i po LSD - teraz siedzi
 

Kierowca bmw palił "gumę" i "kręcił bączki"na nadodrzańskich bulwarach. Przed policyjną kontrolą uciekł do centrum miasta, gdzie wpadł w poślizg, uderzył w inny samochód i już na piechotę gdzieś sobie poszedł. Po zatrzymaniu przez policję się okazało, że 23-latek ma zakaz prowadzenia pojazdów, był pod wpływem narkotyków i jest poszukiwany. Teraz dwa miesiące posiedzi w areszcie.

Nocą, ok. godz.3.30, policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę bmw, który na ul. Zbożowej palił "gumę" i "kręcił bączki". Ten jednak zaczął im uciekać do centrum miasta. W al. Niepodległości wpadł w poślizg, uderzył w zaparkowany tam pojazd, wysiadł z auta i oddalił się pieszo.

Mundurowi zatrzymali 23- latka. Jak się okazało, Alex H. ma sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów (za to, że robił to pijany), a kierował bmw pod wpływem LSD. Ponadto był poszukiwany przez policjantów z Komisariatu Szczecin Pogodno.

Decyzją Sądu Rejonowego Szczecin - Centrum mężczyzna najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa 23- latkowi może teraz grozić do 5 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

(g)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Nakopac mu
2018-06-26 13:19:45
do d*py

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA