sobota, 21 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kobieta umierała, a on się awanturował, bo... zakurzyli mu auto

Kobieta umierała, a on się awanturował, bo... zakurzyli mu auto

Kobieta umierała, a on się awanturował, bo... zakurzyli mu auto
Data publikacji: 2018-05-07 19:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:10
Wywietleń: 23006 326557

Gdy ratownicy próbowali ratować umierającą kobietę, właściciel białego lexusa denerwował się, że jego auto zostało zakurzone. To przez helikopter, który wylądował między blokami przy ul. Matejki w Świnoujściu. Mieszkańcy są oburzeni zachowaniem mężczyzny. - Auto ważniejsze niż życie ludzkie. Kompletny brak zrozumienia dla ludzkiej tragedii - to oczywiście najłagodniejsze z komentarzy, które pojawiły się na świnoujskich portalach internetowych.

Do tragicznego zdarzenia doszło w miniony piątek (5 maja). Ratownicy medyczni chcieli pomóc kobiecie, której przestało bić serce. Pilot postanowił wylądować między blokami. Chodziło o to, żeby skrócić czas dotarcia do umierającej osoby i tym samym szybciej udzielić jej pomocy. Helikopter wylądował na ścieżce biegnącej przez skwer. Obok był parking. Właściciel białego lexusa bardzo się zdenerwował i pobiegł do pilota krzycząc, że ten… zakurzył mu auto. Niewykluczone, że drobne kamyczki mogły uderzyć w samochód. Na miejsce przyjechała policja, która poinformowała krewkiego właściciela auta, że po oszacowaniu uszkodzeń ten może zwrócić się do Lotniczego Pogotowia Ratunkowego o odszkodowanie. Po krótkiej rozmowie z mundurowymi mężczyzna odpuścił. Niestety - mimo długotrwałej resuscytacji prowadzonej wraz zespołem karetki nie udało się uratować kobiety.

BaT

Na zdjęciu: Gdy ratownicy próbowali ratować umierającą kobietę właściciel białego Lexusa denerwował się, że jego auto zostało zakurzone.

Fot. swinoujskie.info

Komentarze

Szoken
Podpisuje sie pod wszystkimi komentarzami. Lexuso bogacz. Kup buraku garaz i wydaj czasem 10 zl na myjnie i bedzie ok nowobogacki de...lu. mimo calej twojej glupoty oby kiedys tobie zdazyli z pomoca moze przejrzysz na oczy baranku.
2018-05-08 21:10:37
miki
Powinni pokazać jego mordę w telewizji i opisać tego łysego egoistycznego palanta ale oczywiście nic nie zrobią bo taka jest Polska każdy każdemu w mordę pluje i każdy mówi ze deszcz pada i wszyscy zadowoleni . Tam było tylu ludzi dlaczego żaden nie podszedł i nie zajeb.... palantowi w ryja dlaczego ? Bo każdy maila to w dupie albo się bal a teraz wielce oburzeni śmiech na sali Polsko
2018-05-08 19:36:12
Jaras_Szczecin
Qrwa, nie wierzę...
2018-05-08 17:43:02
Turysta
Turbo Debil! 😠
2018-05-08 10:03:59
Sebastian
Wiecie już co zrobić z tym Lexusem ...
2018-05-08 08:44:00
lexus
NIECH STRAŻACY I RATOWNICTWO MEDYCZNE ZAPAMIĘTA NAZWISKO TEGO TYPA, A JAK BĘDZIE CHCIAŁ POMOCY TO NIECH POWIEDZĄ ŻE NIE PRZYJADĄ BO MU MIESZKANIE POBRUDZĄ.
2018-05-08 01:25:19
rysiek, fajny chłopak
Może i dobrze, że nie wiem o jakiego leksusa chodzi, bo bym pojechał do Świnoujścia i zrypowi gwoździem na blasze wyrył, co myślę. A dużo myślę.
2018-05-08 00:44:55
Lex
Art.172 Kodeksu Karnego: Kto przeszkadza działaniu mającemu na celu zapobieżenie niebezpieczeństwu dla życia lub zdrowia... podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
2018-05-07 23:38:19
Lub inaczej ...
A mieszkancy Osiedla... powinni zrobic "zrzutke" na chocby uzywana plandeke dla tego "Luxusa" lub poznosic mu massse kartonow po Bananach, by na przyszlosc mial Go czym przykryc w "podobnych sytuacjach" jak siedzi w Kuchni przy oknie i az tak Go cala dobe dokladnie pilnuje...!
2018-05-07 23:12:59
Janek 31
pewnie to była jego teściowa :)
2018-05-07 23:02:27
Mimo wszystko - Duze Brawa...
Dla Pilota oraz Medycznej Zalogi helikoptera !!
2018-05-07 22:58:18
"Oferty"... nie do odrzucenia
A moze niech CBA i Urzad Podatkowy sprawdza "troche dokladniej" jak i za co... Facet nabyl tego "Luxusa" ?? I czy "przepadkiem" nie istnieje lub istnial... w rejestrze aut np. z Berlina czy Skandynawi ??
2018-05-07 22:54:32
Świnoujścianka
Zmarła kobieta, która była dobrym, uczciwym i bardzo skromnym Człowiekiem.Proszę Rodzinę o przyjęcie wyrazów mojego najszczerszego współczucia..... Bardzo mi przykro......
2018-05-07 21:32:59
Szok
Żeby go chudy byk w tłusty czwartek wyr***ł
2018-05-07 21:15:54
Gość
A nie było paragrafu za awanturowanie, tak z 500 zł, przy odmowie wniosek do sądu....
2018-05-07 21:03:46
@...
Widać, że dba o lakier i nie daje go na wałki automatycznej. Och Boże jacy zawistni ludzie są głupi...
2018-05-07 20:50:28
konfistador
.mielismy juz go zwiazać..policja nadjechała..i odjechała… .sznur jeszcze jest… co sie odwlecze to nie uciecze… sąsiedzi
2018-05-07 20:28:40
...
Najlepiej jak widać wiesniaka w aucie za 100 lub 200 tysięcy na myjni za 5 zloty.
2018-05-07 20:15:35
Czyt
Podajcie dane tego buraka. Oby kiedyś nie musiał czekać na przyjazd (przylot) pogotowia ratunkowego.
2018-05-07 20:13:39
Mac
Podajcie numery tego białego cuda(oczywiście aby mu nie porysować czy coś)co za h...j
2018-05-07 20:10:14
balt
Buc do kwadratu!!!
2018-05-07 19:38:36
Ugh!
Mając Lexusa wypada mieć też garaż. Kolejny biedak przypozorował na bogatego i wyszło szydło z worka