poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pomógł uratować życie. Mały bohater nagrodzony

Pomógł uratować życie. Mały bohater nagrodzony [FILM]

Pomógł uratować życie. Mały bohater nagrodzony
Data publikacji: 2019-02-22 15:06
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:33
Wywietleń: 1720 377145

Jego szybka reakcja pomogła uratować życie mężczyzny, który zasłabł na deptaku w Kołobrzegu. 13-letni Kacper Hanysz w piątek (22 lutego) odebrał gratulacje od policjantów i władz kurortu.

Kacper ma tylko 13 lat, a już jest przykładem dla innych. Kilka dni temu kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały jak nastolatek podbiega do radiowozu i wskazuje policjantom, gdzie znajduje nieprzytomny mężczyzna, którego sam wcześniej zauważył. Dzięki zaangażowaniu chłopca pomoc dotarła szybciej. A w tym przypadku czas był wyjątkowo cenny, bo 47-letni turysta z Wrocławia, który zasłabł na ulicy, miał rozległy zawał serca.

Pierwszej pomocy udzielili mu sierż. Karol Feldzensztajn i post. Aleksandra Żeleśkiewicz, którzy podobnie jak mały bohater odebrali w piątek (22 lutego) listy gratulacyjne, podziękowania i drobne upominki z rąk członka Zarządu Powiatu Kołobrzeskiego Heleny Rudzis-Gruchały oraz komendanta powiatowego policji w Kołobrzegu mł. insp. Dariusza Hoca. 13-letniemu Kacprowi Hanyszowi towarzyszył podczas tej miłej uroczystości dziadek Janusz Klinderm.

(reg)

Fot. policja

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie