poniedziałek, 23 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Policjant mistrzem w wyciskaniu sztangi

Policjant mistrzem w wyciskaniu sztangi

Policjant mistrzem w wyciskaniu sztangi
Data publikacji: 2017-10-19 12:35
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:53
Wywietleń: 2127 297271

Sierż. Adrian Karasiński z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji Szczecin-Nad Odrą zajął I miejsce na IV Mistrzostwach Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W swojej kategorii wagowej + 140 wycisnął 190 kilogramów.

Adrian Karasiński służy w policji od 4 lat. W Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc uczestniczył pierwszy raz. Ich IV edycja odbyła się 13-14 października w Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych we Wrocławiu. Brali w nich udział funkcjonariusze m.in.: straży granicznej, policji, straży pożarnej, Wojska Polskiego, służby więziennej, BOR, ABW, żandarmerii wojskowej. Szczeciński policjant w swojej kategorii wagowej +140 wycisnął 190 kilogramów i ten wynik dał mu I miejsce.

(mg)

Fot. KWP

 

Policjant mistrzem w wyciskaniu sztangi Policjant mistrzem w wyciskaniu sztangi Policjant mistrzem w wyciskaniu sztangi Policjant mistrzem w wyciskaniu sztangi

Komentarze

Kolbi
Cisnij Mlody cisnij!!!
2017-10-22 09:32:40
Marek
Z takim policjantem u boku można czuć się bezpiecznie. Właśnie taki wygląd odstrasza bandytów, których Adrian jednym podniesieniem ręki sprowadzi do parteru. Oj ma on tyle siły, że biada wam przestępcy!!! Więcej takich na naszych ulicach, a bezpieczeństwo gwarantowane!!!
2017-10-21 19:57:48
dares
dobry ten policjant!
2017-10-21 19:30:19
widmo
super! bomba!wielki sukces! oby tak dalej!
2017-10-21 18:32:52
edzia
super! szczerze gratuluje sukcesu ADRIAN! Pewnie cala szczecinska policja jest z Ciebie dumna! Oby tak dalej!
2017-10-21 18:25:32
Ui
Mateusz a nie Adrian droga redakcjo
2017-10-20 08:20:01
Do... Drax-a
No to na przyszlosc przeprowadz sie do Altanki... lub bloku z winda !!
2017-10-19 23:49:34
gosc
widzę że komisariat nad odra lubi sie lansowac brawo wy ....
2017-10-19 15:09:39
Drax
Był u mnie na interwencji. Niestety po wejściu na IIIp. nie miał już siły o wiele zapytać.
2017-10-19 15:03:09
Jaś Ciekawski
A ile taki Policjant "wyciska w biegu na 100m"z takim brzuchem ???
2017-10-19 14:01:14
,
Nie daj Boże, jak jakiś bandyta wpadnie w ręce, nie ma zmiłuj ;)
2017-10-19 13:24:25
;_]
Zapewne sebixy w wiadomych prawilnych koszulkach omijają go z daleka, gratulację ;-)
2017-10-19 13:23:41
mpo
To chyba niezgodne z regulaminem bo z taka nadwaga i brzuchem nie powinnien sluzyc w policji.
2017-10-19 13:22:35