wtorek, 18 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > PO przeciwko „podatkowym rozbójnikom”

PO przeciwko „podatkowym rozbójnikom”

PO przeciwko „podatkowym rozbójnikom”
Data publikacji: 2019-04-08 17:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 01:13
Wywietleń: 815 384783

Szczeciński poseł Piotr Misiło, od niedawna członek klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, poinformował na konferencji prasowej o nowym projekcie wsparcia przedsiębiorców i zachęcił do zgłaszania przez nich problemów z urzędami poprzez stronę internetową www.podatkowirozbojnicy.pl.

Według polityka jedną z głównych i najważniejszych sił napędowych polskiej gospodarki są właśnie przedsiębiorcy - a rząd za mało o nich dba. Poseł PO Norbert Obrycki dodał, że projekt "STOP podatkowym rozbójnikom!" jest naturalną reakcją na zgłoszenia otrzymywane od obywateli w biurach poselskich. Mówił o projekcie ustawy, który złożyła PO, dotyczącym karty praw podatnika. Ma on na celu ochronę podatnika i zapewnienie równowagi pomiędzy podatnikiem a urzędami.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Na zdjęciu: poseł Piotr Misiło

Komentarze

entuzjasta
Świetna fotografia portretowa, chociaż nieco przerysowana. Jak autor fotografii znalazł takiego modela?
2019-04-09 10:54:14
pit
Oczywiście, podatkowy rozbójnicy, to ci przedsiębiorcy, którzy uchylają się od płacenia podatków i kombinują!
2019-04-09 07:25:48
Jack Sparrow
Upadek kapitana Schetyny jest bardziej dramatyczny niż upadek kapitana Schettino. Podobne moralności i kompetencje i podobny statek i podobna głębokość pod stępką - tylko że tamten osiadł na skałach a ten osiądzie na mule...
2019-04-08 23:29:55
KODziarz
PO sama się pogrzebała .Pis nie robić nie musi i wygra wszystko patrząc na ruchy Schetyny .Wywalił Nitrasa ,teraz ten błazen .Ogarnijcie się po z polski budowanej przez 20 lat SLD-PO-PSL zaraz nic nie zostanie .Nitras wracaj KOD cie potrzebuje
2019-04-08 22:46:13
fajna fota
PO w całej okazałości :)
2019-04-08 20:06:01
@obserwator
To samo pisowski trollu można powiedzieć do ciebie ...aaa jeszcze naucz się zasad pisowni polskiej i nie zasmradzaj forum , jak nie masz nic do powiedzenia ...panimajesz trollu ??
2019-04-08 19:01:59
obserwator
paszol wont za robote sie wez a niesmrodzic
2019-04-08 18:14:47
krotko
TE zdjecie najlepiej obrazuje upadek szajki kapitana schetino.Brakuje jeszcze ,,inteliktualistow poziolach' nitrasa i arlukowicza.
2019-04-08 18:14:42
lopek
nie możliwe misiło? niepoznaję tak się chłopak zmienił że hej