Wtorek 17 maja 2022r. 
REKLAMA

Płotki wszystkie na szaro

Data publikacji: 2017-03-24 18:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:32
Płotki wszystkie na szaro
 

Pracownicy zaplecza technicznego spółki Tramwaje Szczecińskie rozpoczęli wymianę płotków wygradzających wzdłuż torowiska na ulicy Jana z Kolna. W sumie 150 sztuk żółtych przęseł wygrodzenia mają zastąpić konstrukcje w kolorze szarym. 

Wymiana płotków w międzytorzu obejmie odcinek od wysokości ul. Kapitańskiej do ul. Szarotki na długości około 330 metrów. Prace będą trwały około 3 tygodni. W związku z robotami kierowcy mogą spodziewać się w tym czasie w niektórych miejscach zwężeń skrajnych pasów ruchu, które przylegają do wydzielonego pasa torowiska. W minionym tygodniu ekipy pogotowia technicznego TS demontowały stare elementy wygrodzenia i montowały nowe w rejonie przystanku przy danym dworcu morskim. Inna ekipa wymieniała w tym samym czasie także na nowe płyty betonowe na fragmencie międzytorza na wysokości przystanków, które znajdują się naprzeciwko Wałów Chrobrego.

Jak zapowiada Hanna Pieczyńska, rzeczniczka TS, spółka ma w planach ujednolicenie wszystkich elementów wygrodzeń na terenie całego miasta, za których utrzymanie odpowiada. ©℗

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

@skajper i think@go
2017-03-25 10:09:32
Wygrałes przetarg na robienie Szczecina na szaro? wiec nie drzyj ryja i nie wymądrzaj się! Szarego Szczecina przez lata mieliśmy pod dostatkiem.Brudnyci zarosnietych znaków drogowych -też. Nam chodzi o bezpieczeństwo ludzi na chodnikach, przystankach i w autach a nie o waszą kasiorę za robienie nas na szaro!
Skajper
2017-03-25 08:40:16
Wielki wysyp Januszy tramwajowo-autobusowych czyli pseudoekspertów od architektury,estetyki,"pustych biurofców" brzydkiej wg nich filharmonii (cenionej za granicą) itd.i ogólnie specjalistów od wszystkiego itp.Jak dla niektórych żeby coś widzieć to coś musi być żółte to gratuluję oceny rzeczywistośći-te barierki są wzdłuż torów,samochód także jedzie wzdłuż więc na cholere ci to w kolorze żółtym? widocznie nie zauważyłeś ale od kilku lat na szczęście jest w mieście wiele rzeczy zmieniane na kolor właśnie szary z powodów estetycznych ,chcesz żółte to kup sobie żółte ubranie,żółty samochód,dom też pomaluj na żółto itd. jedz do miast typu Wroclaw,Poznan,Berlin czy cała Skandynawia to zobaczysz co to jest estetyka i wygląd centrum miasta @"dobra zmiana" słyszałeś o postępowaniu ubezpieczyciela? w internecie nie raz już był ten temat poruszany @JaKto:w obie strony tramwaj jezdzi co minimum 10 minut,na stronie zditm, i szczecin.pl masz wszelakie potrzebne ci informacje ale zapewne to zbyt dużo pdf do czytania ,tym bardziej zrozumienia. Do wszystkich piszących tu Januszy zacznij czytać forum polskich wieżowców to może za kilka lat już nie będziecie takimi Januszami w wielu kwestiach http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=45
think@go
2017-03-25 07:51:06
Barierka joza pasem drogowym. Zarowno ich jak i lamp nie musi byc widac z kilometra. Za ti pstrokacizna miejska kwitla w najlepsze. W Niemczech np. barierki, latarnie i slupki znakow nie psuja krajobrazu miasta a szarosc wcale nie wplywa na pogorszenie bezpieczenstwa. To nie sa elementy ozdobne i powinny wtapiac sie w otoczenie lub byc neutralne (wlasnie szare) i schodzic na drugi plan przed miejska architektura. Fatalnie wyglada centrum miasta czy tereny reprezentacyjne z zoltymi barierkami. Bardzo dobry ruch miasta. Nowoczesne myslenie. A ci do komentarza czytelnika ze tramwaj jezdzi co 6 min, to jest to argument mocno nie trafiony. Plotek dzielu nie sami torowisko ale rownuez droge i zmusza przechidniow do korztstania z pasow rsm gdzie jest niebezpiecznie i gwarantuje tez kierowcim, ze przechodzien czy nawet pies na droge znienacka nie wbiegnie. Pozdrawiam myslacych.
Adam
2017-03-24 23:58:40
Oczekuję działań Prokuratury i wszczęcia śledztwa ws. wprowadzenia zagrożenia dla zdrowia i życia mieszkańców Szczecina! Ten kolor to parodia i kpina z bezpieczeństwa!
JaKto
2017-03-24 23:27:58
p.Mirosławiec !! ZŁOTE ploty to tylko moźna na SREBRNE wymienić poprzez obrobkę zwaną CYNKOWANIEM na Gorąco lub galwanicznie bez żadnego malowania w PORTA HOLLDING STOCZNIA S.A. ..ale co ja tam bede porzadnej uczciwej roboty urzednika z Miroslawca lub UM Sz-n uczył. Ble ble ble wyborcy ich ich rozliczą ....chyba z kasy @sratata sratata do beeznesu wciagne szwagra potem brata. Debil wpisz tekst mój to: CALLKE REFORM a u Was???
JaKto
2017-03-24 23:09:59
NOWE TROPY w AMBER GOLD. W tej sprawie wszystko jasne.Wymiana !!!!!! .zamiast przemalowania ZLOTEGO na SZARE to oczywiste !! ZACIERANIE śladow w aferze Amber Gold.Trzeba bylo od razu gold zatrzec - zaprzeczyć po polsku zaKOŁODKOwać.
Marian
2017-03-24 21:41:49
Niestety z tym kolorem troche nie trafili bo faktycznie bedzie mniej widoczny. A moze ten szary jest specjalnie aby za czesto nie trzeba bylo ich myc??? Uwazam ze kolor powinien zostac zolty, widoczny z daleka.
JaKto
2017-03-24 20:06:29
Referendum w sprawie potrzeby montażu płotków na torowiskach(patrz torowiska w Sznie) mogłoby być początkiem testowania ordynacji wybor9w ktore wygra w wielkich miastach polskich Wielka Partia Chłopska-tzw. koalicjant wszystkich polakow.
JaKto
2017-03-24 20:00:40
PYTANIE JEST: 1.PO JAKIEGO GRZYBA SA TE PŁOTKI mmontowane.Tramwaj 6 co godzine jedzie. ZA NASZE PIENIADZE,czy mamy prawo wydawać szmal dla samobojcow a nie na leczenie chorych starych spracowanych. 2.10% od f-ry za te płotki to kto bierze a kto daje. Za Gierka było: -szare na złote,ale wtedy były hasła j.w i pomożecie. Teraz mamy szarowizne na ulicach.
"dobra zmiana"
2017-03-24 19:44:56
"..konstrukcje w kolorze szarym..." Taaak, to dobry kolor, widoczny z daaalekaaa, zwłaszcza o zmroku i nocą... Taką szarą barierkę ktoś wykosił na przystanku za Przychodnią Portową -kierunek Basen G.- w ubiegłym miesiącu i jeszcze nikt jej nie załatał.
andi
2017-03-24 19:28:51
zostało tylko zrobić wszystkich na szaro bo innej opcji nie ma cała jana z kolna powinna zrobiona na błysk bo to jest wizytówka szczecina

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA