Środa 01 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Planet Head Day w Galaxy. Pomóż w charytatywnej misji [GALERIA]

Data publikacji: 2021-10-23 07:23
Ostatnia aktualizacja: 2021-10-23 07:23
Planet Head Day w Galaxy. Pomóż w charytatywnej misji
Fot. materiały organizatorów  

W sobotę 23 bm. w Centrum Handlowym Galaxy w Szczecinie, w godz. 13-18 odbędzie się wyjątkowa akcja charytatywna. Podczas Planet Head Day - w ramach solidarności z osobami zmagającymi się z nowotworami  - na głowach uczestników będą malowane planety, tj. Jowisz, Merkury czy Saturn. Wszystko to, by nagłośnić wydarzenie i pomóc sfinansować leczenie szczecińskiej nauczycielki II LO - Anny Koniarskiej.

Planet Head Day to akcja znana na całym świecie. Nawiązuje do pamiętnej 113. miesięcznej misji NASA na Plutona, podczas, której odkryto, że karłowata planeta ma serce. Celem spotkania w CH Galaxy jest zebranie środków na leczenie Anny Koniarskiej, nauczycielki II LO w Szczecinie. Dwa lata intensywnej walki i chemoterapia nie pomogły, doszło do nawrotu choroby. Niestety niektóre leki, niezbędne w obecnej terapii, nie są finansowane przez NFZ. Dlatego w najbliższy weekend organizatorzy Planet Head Day czyli Rotary Club Szczecin International i Fundacja SAIL, wraz z partnerami akcji oraz uczniami i nauczycielami II LO, rozpoczną misję charytatywną. Przez kolejne 113 dni akcja będzie kontynuowana w mediach społecznościowych. 5 lutego 2022 r. wydarzenie zakończy się wielkim finałem w Galaxy.

(nz)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

STETTIN
2021-10-24 17:08:19
SILKONOWY CZEPEK , NASTEPNEGO DNIA WYRZUCANY DO KOSZA TO SUPER IDEA. NIECH OGOLĄ GŁOWY I MALUJĄ NA SWOJEJ SKÓRZE !!!!!!!!!! TE MALOWANIWE CZEPKÓW BARDZO PLANECIE POMAGA.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA