piątek, 29 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > PiS: Trzy eksplozje radości

PiS: Trzy eksplozje radości [GALERIA]

PiS: Trzy eksplozje radości
Data publikacji: 2019-10-13 21:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-18 14:38
Wywietleń: 2101 421999

Regionalni działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości podczas wieczoru wyborczego w Szczecinie trzykrotnie eksplodowali radością.

Po raz pierwszy, gdy ogłoszono sondażowe wyniki dające zwycięstwo ich ugrupowaniu w skali kraju, po raz drugi, gdy na ekranie telewizora pojawił się Jarosław Kaczyński, przywódca zjednoczonej prawicy. Ale największą euforię wywołała informacja, żepo raz pierwszy w historii PiS wygrał wybory także na Pomorzu Zachodnim.

- Wygraliśmy, tak jak mówili prezes Kaczyński i premier Morawiecki, z workiem kamieni na plecach, z tą drogą spod górę, z drogą niesłychanie krętą, obrzucani, nasze biuro ostatnio znowu zostało zaatakowane, pewnie będzie to trwało i trwało, bo nocni bohaterowie zawsze się znajdą, obrońcy wolności i demokracji, a przede wszystkim rzucania jajami w przeciwnika - mówił przewodniczący partii w regionie, Leszek Dobrzyński. - My nadal będziemy robić swoje. Przekształciliśmy Pomorze Zachodnie w największy plac budowy. Będziemy trzymać tę linię.

Wedle Dobrzyńskiego PiS został nagrodzony za to, że umie dobrze gospodarzyć, potrafi także rozmawiać z ludźmi, z tymi z Warszawy, ale także z tymi z mniejszych miejscowości, z Polski powiatowej.
- To jest ocena naszej pracy i tego, co zrobiliśmy dla Polski i dla Polaków – powiedział minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk, jedynka partii w okręgu szczecińskim.

- Wzruszenie odbiera mi mowę – stwierdziła Małgorzata Jacyna – Witt, przewodnicząca klubu PiS w sejmiku. - To fantastyczny moment dla nas Wygraliśmy w Polsce, jest bardzo duze prawdopoboieństwo, że wygraliśmy też w Pomorzu Zachodnim. Będziemy realizować te wszystkie programy, które rozpoczęliśmy. Polska rozwija się fantastycznie społecznie i cudownie gospodarczo. Jesteśmy super fachowcami od gospodarki. Niech raz na zawsze wszyscy to sobie zapamiętają.

Poseł Artur Szałabawka podkreślał, że tak wysoka frekwencja jak w tych wyborach jest najlepszym dowodem na to, że w Polsce nie ma żadnych problemów z demokracją – wbrew temu, co twierdzą przeciwnicy zjednoczonej prawicy.

Liderzy partii zwracali uwagę na to, że na razie znane są jedynie wyniki sondażowe i mogą się one jeszcze zmienić.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości

Komentarze

Do Ajo
Jesteśmy zakompleksionym narodem na zadup..... europy. I będziemy kolejne 4 lata Gratuluję dobrego humoru. Jak byście sie kształcili tez byście jedli ośmiorniczki i popijali szampanem.A to właśnie ci ludzie dają wam prace bynajmniej nie pan naczelnik. Ale cóż zostało głosować pic.
2019-10-14 13:13:00
a ja
największą eksplozję radości miałem gdy dowiedziałem się że karierowicz Matecki nie wejdzie do Sejmu
2019-10-14 12:56:36
Obserwator
Domyślam sie dlaczego naczelnik jest niepocieszony.Jego czas sie juz kończy a w planie była nowa konstytucja made in pis. Zachodzi w głowę jak to sie stało przecież ciemny lud dostał tyle KASY! Gdzie nasza większość konstytucyjna. Oj coś poszło nie tak.
2019-10-14 12:46:59
Obserwator
Kto wam g....by powiedział że jestem wyborcą PO kre....ów. Nadal uważam że doszło do złego wyboru.
2019-10-14 12:23:55
@Ajo
Weź kalkulator i policz. Ponad połowa wyborców nie głosowała na PiS. Chyba potrafisz wykonać tak proste działanie matematyczne.
2019-10-14 10:43:43
Ajo
Trauma po kolejnych przegranych wyborach! Czy wy nie rozumiecie: aferzyści,złodzieje,miłośnicy LGBT i nielegalnych imigrantów,że Polacy was nie chcą?
2019-10-14 10:23:35
PiS przekazuje Rydzykowi ogromne pieniądze publiczne, Które miały.....
do @ Obserwator. PO_ciesz się; "KO przed PiS tylko wśród najlepiej wykształconych (http://www.tvn24.pl)"......Jak będziecie mieli w Polsce PO_nad 50 % "najlepiej wykształconych" to wygracie. Przez OSIEM lat nie zauważyliście iż w Polsce żyją nie tylko "najlepiej wykształceni".....Kiedy Schetynę wy...cie w kosmos?
2019-10-14 09:10:08
do @ Obserwator
PO_chlastaj się i następnym razem (za cztery lata) weź więcej Sławków,"cipomaryjek" i Jachir na dodatek PO_nieważ "imperium ciemności" da wam kopa jeszcze raz w du(d)ę. Cyt. z komucha, który jest jedynym (!!!) zwycięzcą w "sprzedawani kitu" (obietnic przedwyborczych); Czarzasty do Frasyniuka: "Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k...wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li"
2019-10-14 00:38:22
I przez nastepne 4 lata...
Pokonajmy jeszcze bardziej i wiecej... tak resztki PO-st/KO-munistow jak i resztki Lewactwa i w Woj. Szczecinskim !! A wiec: Brawo PiS i Prawica i tylko tak dalej trzymac...!!!
2019-10-14 00:20:53
Bielik
Do Obserwatora Właśnie dlatego PO przegrywa, że tak traktuje społeczeństwo ale to trzeba móc zrozumieć. Gdzie szacunek do innych ludzi?
2019-10-13 22:52:02
Obserwator
Słyszę teraz że imperium ciemności wygrało w zachodniopomorskim.ludzie ze Szczecina ludzie z województwa coś cie uczynili.
2019-10-13 22:50:05
Obserwator
Imperium ciemności znowu wygrało. Kolejne lata beda dzielić nasze społeczeństwo. Ps.na diabła byście zagłosowali gdyby dał wam 1000.?! A stetryczały pokurcz sie cieszy.
2019-10-13 22:12:08
POPiS
PiSraelici