piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > PiS: Trzy eksplozje radości

PiS: Trzy eksplozje radości [GALERIA]

PiS: Trzy eksplozje radości
Data publikacji: 2019-10-13 21:57
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-18 14:38
Wywietleń: 1874 421999

Regionalni działacze i sympatycy Prawa i Sprawiedliwości podczas wieczoru wyborczego w Szczecinie trzykrotnie eksplodowali radością.

Po raz pierwszy, gdy ogłoszono sondażowe wyniki dające zwycięstwo ich ugrupowaniu w skali kraju, po raz drugi, gdy na ekranie telewizora pojawił się Jarosław Kaczyński, przywódca zjednoczonej prawicy. Ale największą euforię wywołała informacja, żepo raz pierwszy w historii PiS wygrał wybory także na Pomorzu Zachodnim.

- Wygraliśmy, tak jak mówili prezes Kaczyński i premier Morawiecki, z workiem kamieni na plecach, z tą drogą spod górę, z drogą niesłychanie krętą, obrzucani, nasze biuro ostatnio znowu zostało zaatakowane, pewnie będzie to trwało i trwało, bo nocni bohaterowie zawsze się znajdą, obrońcy wolności i demokracji, a przede wszystkim rzucania jajami w przeciwnika - mówił przewodniczący partii w regionie, Leszek Dobrzyński. - My nadal będziemy robić swoje. Przekształciliśmy Pomorze Zachodnie w największy plac budowy. Będziemy trzymać tę linię.

Wedle Dobrzyńskiego PiS został nagrodzony za to, że umie dobrze gospodarzyć, potrafi także rozmawiać z ludźmi, z tymi z Warszawy, ale także z tymi z mniejszych miejscowości, z Polski powiatowej.
- To jest ocena naszej pracy i tego, co zrobiliśmy dla Polski i dla Polaków – powiedział minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk, jedynka partii w okręgu szczecińskim.

- Wzruszenie odbiera mi mowę – stwierdziła Małgorzata Jacyna – Witt, przewodnicząca klubu PiS w sejmiku. - To fantastyczny moment dla nas Wygraliśmy w Polsce, jest bardzo duze prawdopoboieństwo, że wygraliśmy też w Pomorzu Zachodnim. Będziemy realizować te wszystkie programy, które rozpoczęliśmy. Polska rozwija się fantastycznie społecznie i cudownie gospodarczo. Jesteśmy super fachowcami od gospodarki. Niech raz na zawsze wszyscy to sobie zapamiętają.

Poseł Artur Szałabawka podkreślał, że tak wysoka frekwencja jak w tych wyborach jest najlepszym dowodem na to, że w Polsce nie ma żadnych problemów z demokracją – wbrew temu, co twierdzą przeciwnicy zjednoczonej prawicy.

Liderzy partii zwracali uwagę na to, że na razie znane są jedynie wyniki sondażowe i mogą się one jeszcze zmienić.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości PiS: Trzy eksplozje radości

Komentarze

Do Ajo
Jesteśmy zakompleksionym narodem na zadup..... europy. I będziemy kolejne 4 lata Gratuluję dobrego humoru. Jak byście sie kształcili tez byście jedli ośmiorniczki i popijali szampanem.A to właśnie ci ludzie dają wam prace bynajmniej nie pan naczelnik. Ale cóż zostało głosować pic.
2019-10-14 13:13:00
a ja
największą eksplozję radości miałem gdy dowiedziałem się że karierowicz Matecki nie wejdzie do Sejmu
2019-10-14 12:56:36
Obserwator
Domyślam sie dlaczego naczelnik jest niepocieszony.Jego czas sie juz kończy a w planie była nowa konstytucja made in pis. Zachodzi w głowę jak to sie stało przecież ciemny lud dostał tyle KASY! Gdzie nasza większość konstytucyjna. Oj coś poszło nie tak.
2019-10-14 12:46:59
Obserwator
Kto wam g....by powiedział że jestem wyborcą PO kre....ów. Nadal uważam że doszło do złego wyboru.
2019-10-14 12:23:55
@Ajo
Weź kalkulator i policz. Ponad połowa wyborców nie głosowała na PiS. Chyba potrafisz wykonać tak proste działanie matematyczne.
2019-10-14 10:43:43
Ajo
Trauma po kolejnych przegranych wyborach! Czy wy nie rozumiecie: aferzyści,złodzieje,miłośnicy LGBT i nielegalnych imigrantów,że Polacy was nie chcą?
2019-10-14 10:23:35
PiS przekazuje Rydzykowi ogromne pieniądze publiczne, Które miały.....
do @ Obserwator. PO_ciesz się; "KO przed PiS tylko wśród najlepiej wykształconych (http://www.tvn24.pl)"......Jak będziecie mieli w Polsce PO_nad 50 % "najlepiej wykształconych" to wygracie. Przez OSIEM lat nie zauważyliście iż w Polsce żyją nie tylko "najlepiej wykształceni".....Kiedy Schetynę wy...cie w kosmos?
2019-10-14 09:10:08
do @ Obserwator
PO_chlastaj się i następnym razem (za cztery lata) weź więcej Sławków,"cipomaryjek" i Jachir na dodatek PO_nieważ "imperium ciemności" da wam kopa jeszcze raz w du(d)ę. Cyt. z komucha, który jest jedynym (!!!) zwycięzcą w "sprzedawani kitu" (obietnic przedwyborczych); Czarzasty do Frasyniuka: "Żeście komunistów pokonali? Wyście się z nami, k...wa, przy Okrągłym Stole i 4 czerwca 1989 r. do-ga-da-li"
2019-10-14 00:38:22
I przez nastepne 4 lata...
Pokonajmy jeszcze bardziej i wiecej... tak resztki PO-st/KO-munistow jak i resztki Lewactwa i w Woj. Szczecinskim !! A wiec: Brawo PiS i Prawica i tylko tak dalej trzymac...!!!
2019-10-14 00:20:53
Bielik
Do Obserwatora Właśnie dlatego PO przegrywa, że tak traktuje społeczeństwo ale to trzeba móc zrozumieć. Gdzie szacunek do innych ludzi?
2019-10-13 22:52:02
Obserwator
Słyszę teraz że imperium ciemności wygrało w zachodniopomorskim.ludzie ze Szczecina ludzie z województwa coś cie uczynili.
2019-10-13 22:50:05
Obserwator
Imperium ciemności znowu wygrało. Kolejne lata beda dzielić nasze społeczeństwo. Ps.na diabła byście zagłosowali gdyby dał wam 1000.?! A stetryczały pokurcz sie cieszy.
2019-10-13 22:12:08
POPiS
PiSraelici
2019-10-13 22:09:28

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie