piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu

Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu [GALERIA]

Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu
Data publikacji: 2019-10-13 21:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-18 14:39
Wywietleń: 2071 421998

Wybuchem radości i burzą oklasków przyjęli pierwsze sondażowe wyniki wyborów parlamentarnych działacze i sympatycy Lewicy w Szczecinie.

Mówią one, że Komitet Wyborczy Sojuszu Lewicy Demokratycznej zdobył prawie 12 proc głosów, co daje mu trzecie miejsce za Prawem i Sprawiedliwością (43 proc.) oraz Koalicją Obywatelską (27 proc.). To oznacza, że lewica po czterech latach wraca do Sejmu i będzie trzecią siłą polskiej polityki.

Zadowolenia z takiego wyniku nie krył Dariusz Wieczorek, lider szczecińskiej listy Lewicy do Sejmu, którego przemówienie poprzedzone zostało głośnymi okrzykami: Lewica! Lewica!

- Chcę oświadczyć wszystkim w Polsce, że 13 października Lewica wróciła do Sejmu - mówił na gorąco podczas wieczoru wyborczego w Szczecinie przewodniczący zachodniopomorskiego Sojuszu Lewicy Demokratycznej, dziękując wszystkim za zaangażowanie w kampanię - Wracamy, ponieważ chcemy przywrócić normalność w naszym kraju. To nasz ogromny sukces, który możemy świętować dzięki partii Razem i partii Wiosna. Wierzę, że dalej będziemy ze sobą współpracować.

Wieczorek podkreślił, że według sondaży "Lewica będzie miała w Sejmie silny klub parlamentarny".

Na wieczorze wyborczym w szczecińskiej restauracji "A Nuż Widelec" przy ul. Ogińskiego spotkali się sympatycy i działacze SLD, Wiosny oraz partii Razem.

(KK)

Fot. Grzegorz Siwa

Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu Lewica cieszyła się w Szczecinie z powrotu do Sejmu

Komentarze

:D
Ale Wy jesteście chorzy z tej zawiści xd
2019-10-14 12:06:17
Boger
Kiedyś Kaczyńskiego, za odwrócony szalik, odsądzano od czci i wiary, a Wieczorek co - nikt nie jest oburzony i nikomu to nie przeszkadza - komunistyczna zaraza !!!
2019-10-14 10:31:02
zz
Ta gruba dziewucha z przodu, uśmiechnięta jak niepełnosprawna umysłowo i umazana szminką to...rzekomo ekspertka onz. Mieli extra farta, że z takimi kandydatami zrobili taki wynik. A Pan Jerzyk w ubiegłymroku dostał ok. 2500 głosów i nie został radnym,bo wtedy dołowali. Nieobliczalna ta nasza polityka.
2019-10-14 10:25:55
teść pasierba .do @ jan
- komuchy mają szczęście niebotyczne iż "elektryk wózków widłowych" nie "dał im pomocy". Zawsze nawijał iż "pokonał komunę", mógł teraz zrobić to samo w "białych rękawiczkach" bez skakanie przez płot.
2019-10-14 09:36:34
ub-sb
Tak na marginesie, a jaki ma związek lewica z polskim szalikiem? Przecież ludzie pamiętają, co się działo przez prawie pół wieku ich rządów i jakie skutki tego odczuwamy do dziś.
2019-10-14 07:05:50
jan
Uwielbiam taki "kibiców", którzy nie potrafią trzymać szalika napisem POLSKA do przodu. I jeszcze ten czerwony orzeł na nim. Żenada...
2019-10-14 07:00:38
Komuchy, komuchy
Narodowi, polscy idioci XD. Tyle w temacie, ruszcie się w końcu do przodu, nieuki.
2019-10-14 02:02:30
Taaa... i na Po_d Wieczorek
Wy "przywrocicie normalnosc" w Polsce - z ta "Po_odwrocona Polska" ??
2019-10-14 00:40:07
Precz komuchy precz, to priorytetowa rzecz.
.
2019-10-13 23:46:55
Oburzony
Komuchy powinniście wysłać dobrą flachę Kaczyńskiemu i Kurskiemu z TVP w podziękowaniu za wynik. Tak się kończy medialne pompowanie komuchów wśród społeczeństwa nie interesującego się polityką i bez wiedzy i pamięci historycznej.
2019-10-13 23:24:22
PiS przekazuje Rydzykowi ogromne pieniądze publiczne, Które miały.....
- to jest JEDYNA partia, która wygrała wybory mając wszystko w du..e, nic nie obiecali nic nie muszą zrobić. Wystarczy tylko gadać i mieć ubywateli. Tak czy siak nie przywrócą "zasłużonych emerytur", aż "zasłużeni" zejdą.
2019-10-13 23:21:11
xxx
Nie ma to jak głosować na gościa przywiezionego w teczce z Poznania. Ciekawe czy jakieś biuro poselskie będzie miał w Szczecinie. Oczywiście jak wejdzie do Sejmu.
2019-10-13 23:15:57
Lewica nie lwica jak króliczek kica.
.
2019-10-13 22:54:12
Dobrze, dobrze, cupnijcie na przysionku.
I czekajcie w ogonku. Jak moja matka i żona czekała za rządów waszych ...... (cenzura) rządów.
2019-10-13 22:49:35