poniedziałek, 25 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pieszy w (kolejnym) planie

Pieszy w (kolejnym) planie

Pieszy w (kolejnym) planie
Data publikacji: 2018-09-14 13:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:20
Wywietleń: 1431 350939

Jest miejsce dla samochodów, dla gazonów z kwiatami, nawet dla transportowych palet. I jest chodnik, po którym nie zawsze - jak widać na zdjęciu - pieszy ma szansę przejść swobodnie. Ktoś powie, że to tylko na chwilę. Fakt, ale to jeden z jakże wielu momentów, które niestety pokazują praktykę: w Szczecinie to nie pieszy ma pierwszeństwo.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Pieszy w (kolejnym) planie

Komentarze

Knot
"Awaryjki" i mogę wszystko.
2018-09-17 11:49:24
O co ci chodzi?!
Jak to lewaczka z igły zrobi widły.
2018-09-14 20:25:10
zamiast tableta
pokaż dziecku jak podlewa się kwiaty i poczekaj 5 minutek - gwarantuje że coś z tego wyniesie zamiast patrzeć bezmyślnie w ekran smartfona, myślę że Panowie podlewający uśmiechną się do Ciebie i będzie miło i sympatycznie- ta drogą straż gasząca pożar zaraz będzie przeszkadzać- ale przecież to nie Nasze mieszkanie się pali .....
2018-09-14 15:21:11
ciekaff
Podlewanie powinno odbywać się albo bardzo wczesnym rankiem albo bardzo późnym wieczorem o czym wie każdy działkowiec ale nie służby miejskie. I nie ma to nic wspólnego z przejściem chodnikiem ale chodzi o dobro zieleni ! Skoro jednak się podlewa w środku dnia to obok pojemnika na wodę zmieści się kilkadziesiąt metrów węża "pierwszego natarcia" oraz mini pompa ; więc gdyby ktoś chciał to i podleje i nie zablokuje chodnika. Proszę tutaj nie winić pracowników którzy wykonują swoją pracę ale raczej ZUK który wymaga tylko podlewania x razy oraz wody na samochodzie, w przetargach na taką usługę.
2018-09-14 15:20:15
@??? Ale...
1) gdyby te kwietniki były umieszczone zaraz przy krawężniku to o szerokość tych dwóch płytek chodnikowych byłby szerszy chodnik, a tak razem z tymi kwietnikami jest zabrane na "dzień dobry" około 1 metra szerokości chodnika. 2) wg tego co na zdjęciu to z wózkiem dziecięcym w ogóle nie dałoby się przejechać, a raczej na drugą stronę ulicy nie ma w tym miejscu przejścia, aby ominąć "polewaczkę"... wiec jednak jest coś nie tak z organizacją przy podlewaniu kwiatów.
2018-09-14 14:24:02
???
....podlewaja kwiaty - z konewkami z Odry mają biegać ?????? zaraz napiszecie ze wiedną kwiaty ........ siejecie panikę z niczego