wtorek, 21 maja 2019.
Strona główna > Wiadomości > Źle zaparkowany pojazd. Piesi nie mogą przejść

Źle zaparkowany pojazd. Piesi nie mogą przejść

Źle zaparkowany pojazd. Piesi nie mogą przejść
Data publikacji: 2018-07-15 14:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-13 00:50
Wywietleń: 1375 337990

Jest chodnik, ale piesi nim przejść nie mogą. Przyczyna - jak widać na zdjęciu - jest dość oczywista: źle zaparkowany pojazd. Tym razem wagi ciężkiej - traktor.

Dość nietypowa - nawet jak na szczecińskie realia - zawalidroga tamowała ruch na ul. Bandurskiego, z dala od przejść dla pieszych. Gdy jedni mijali ją schodząc na ulicę, to inni przechodzili na chodnik po przeciwległej stronie. Ponieważ rzecz się działa na łuku drogi: tak czy siak, ryzykowali życiem.

Ktoś może zapytać: gdzie służby, które traktorzyście przypomniałyby, że jest w mieście? Dobre pytanie, na które jest tylko jedna odpowiedź: gdzieś.

(an)

Fot. Arleta NALEWAJKO

Komentarze

Tak żenująco głupie "sensacje" wcale nie są tu rzadkie.
.
2018-07-16 12:25:30
Ehh
Wpuścić wieśniaka do miasta...
2018-07-16 08:49:35
Olaboga
Dramat. Toż tam widać jakiegoś chłopka, który coś majstruje przy ogrodzeniu i ZAGRODZIŁ TEREN TAŚMĄ! Co za ludzie w tym kurierze...
2018-07-16 07:18:43
Mm
Zapraszam na ul. Piekary tuz za skretem z Potulickiej. Tam tez zawsze chodnik zastawiony, trzeba isc jezdnia tuz za zakretem. Strazy miejskiej jednak to nie przeszkadza
2018-07-16 00:33:03
Czyli
Wg. ponizszych komentarzy... to troche wody "nalewajko-wano" w tej notatce...
2018-07-15 23:51:34
A kto i po co...
Ten traktorek tam przyprowadzil i czyzby bez Powodu... dla "wlasnego widzi mi sie" ?? A jak postawil by na luku jezdni - to bylo by jeszcze bardziej Niebezpiecznie ? A pieszy niech sie cieszy... ze mogl spokojnie i bezpiecznie przejsc na pasach - na 2-ga strone ulicy !! Reasumujac: jeszcze sie taki Nie narodzil co by wszystkim... "DOGODZIL" !!!
2018-07-15 23:42:58
LOL
"bydło nie potrafi skorzystać z innego przejścia dla pieszych?" - A czy bydło nie potrafi skorzystać z innego miejsca do parkowania, by nie musieć wchodzić innym na głowę swoim pojazdem? Dlaczego owy bydlak nie zastawił nim ulicy, skoro można blokady tak łatwo omijać? Szok, niedowierzanie i miliony pytań bez odpowiedzi...
2018-07-15 22:31:20
AK47
Arleta NALEWAJKO - kłamiesz, bezczelnie kłamiesz w swych "wypocinach", to nie hejt tylko kolejny głos o tym, że przejście masz kilka metrów za sobą. I pewnie brak odwagi na komentarz do tego... typu "mea kulpa" "Głos" kiedyś miał poziom, przed internetowym wydaniem, teraz? Szkoda gadać.
2018-07-15 22:11:57
rzetelność dziennikarska się kłania
Cytat: "Dość nietypowa - nawet jak na szczecińskie realia - zawalidroga tamowała ruch na ul. Bandurskiego, z dala od przejść dla pieszych." Z całym szacunkiem, ale perfidnie Pani kłamie. Robiąc tę fotkę, parę metrów za plecami miała Pani przejście dla pieszych.
2018-07-15 20:48:10
myślenie nie boli
Dokładnie parę metrów za miejscem, z którego zrobiono fotkę, przy skrzyżowaniu z ul. Krańcową jest przejście dla pieszych. W czym problem, Pani redaktor, żeby tam przejść przez jezdnię? Czepia się Pani, żeby tylko się czepiać, ponieważ widać, że ciągnik nie został tam zaparkowany przez bezmyślnego kierowcę, tylko przez kogoś, kto w tym miejscu wykonywał określoną pracę i widocznie był do jej wykonania mu niezbędny.
2018-07-15 19:48:25
alicja
Ajak blokuja sciezki rowerowe np. na Wierzbowej czy okulickiego.Niech zrobia z tym porzadek
2018-07-15 19:43:01
dexer
bydło nie potrafi skorzystać z innego przejścia dla pieszych???????????? nie!!!!!!! bydło musi tu w tym miejscu się poruszać po chodniku!!!!!!!!!! bo musi i chu.j!!!!!!!!!!!!
2018-07-15 18:57:24
pawlos
Przecież widać, że płot remontują. Był przewrócony w jednym miejscu więc traktor pewnie służył do jego postawienia.
2018-07-15 15:40:41
`Kto tak durne bździóły wynosi do poziomu miejskiej sensacyjki !?
Przecież ten traktor zajechał tam, bo są jakieś roboty! Może postawić go na łuku jezdni? Oczywiście zaraz"RYZYKOWALI ŻYCIEM"!!! Przy jeździe 50/godz to raczej rzycią. Demagogia i głupota lepsza jak na wiecach KODu.
2018-07-15 15:36:55
aaaa
i czemu nikt nie wezwał policji?
2018-07-15 15:21:49