Niedziela, 19 maja 2024 r. 
REKLAMA

Uwaga, bo śmieciarka przyjedzie!

Data publikacji: 12 lipca 2018 r. 09:36
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:15
Uwaga, bo śmieciarka przyjedzie!
 

Od poniedziałku (9 lipca) - u zbiegu al. Niepodległości i pl. Żołnierza Polskiego - zalegają gabaryty, skutecznie ograniczając przejście pieszym. Czy to z powodu meblującego się po sąsiedzku lokalu? Czy ktoś po prostu porzucił meble licząc, że społeczność „uwaga, śmieciarka jedzie - Szczecin" pomoże mu rozwiązać problem z upłynnieniem niechcianych przedmiotów?

Tego nie wiemy, ale mamy nadzieję, że straż miejska wie. Bo przecież nie jest tylko od ścigania staruszek zajmujących kawałek chodnika pod sprzedaż bukietów polnych kwiatów. Wszak i tym razem chodzi o zajęcie tzw. pasa drogowego. I tym razem o opłatę na rzecz ZDiTM, czyli miasta.

Skoro chodzi nie o zawalidrogę chodnika np. przy ul. Kurzej, pod lasem. Ale o bezpieczeństwo pieszych przy jednym z newralgicznych - o dużym natężeniu ruchu - punktów w centrum miasta. Dlatego rzecz nie mogła umknąć uwadze miejskich służb. Przynajmniej: nie powinna!

Tekst i fot. (an)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Jagiellońska
2018-07-12 17:50:13
Dlaczego na Jagiellońskiej powstały dzikie ogródki przed lokalami na miejscach do parkowania to też zajęcie pasa drogowego.
Dlaczego mimo iż płacimy więcej
2018-07-12 15:18:50
za śmieci niż mieszkańcy krajów Europy Zachodniej to nie można u nas zrobić tzw wystawki? - w kraju w którym mieszkałem do niedawna za 235 Euro rocznie miałem możliwość wystawienia z darmowym odbiorem 2 m3 gabarytów (bez wliczania białego AGD).
dlaczego Kurza
2018-07-12 13:44:40
Czy Pani redaktor proponuje Kurzą bo tam jest ok?
beeee
2018-07-12 11:29:06
"Bo przecież nie jest tylko od ścigania staruszek zajmujących kawałek chodnika pod sprzedaż bukietów polnych kwiatów. Wszak i tym razem chodzi o zajęcie tzw. pasa drogowego. I tym razem o opłatę na rzecz ZDiTM, czyli miasta. Skoro chodzi nie o zawalidrogę chodnika np. przy ul. Kurzej, pod lasem. Ale o bezpieczeństwo pieszych przy jednym z newralgicznych - o dużym natężeniu ruchu - punktów w centrum miasta. Dlatego rzecz nie mogła umknąć uwadze miejskich służb." Straż Miejska jeśli ma działać tak jak teraz, powinna być zlikwidowana. Nie zmienia to faktu, że autor/autorka zacytowanego tekstu po prostu ośmieszył się pokazując niedojrzałość zawodową i całkowitą nieznajomość tematu. Zapraszam na Rondo Giedroycia zobaczyć czy Straż Miejska podejmuje jakiekolwiek kroki zmierzające do likwidacji nielegalnego targowiska tzw Czeczenii. Zdewastowany teren, handel przedmiotami wygrzebanymi ze śmietnika. Czasem nawet pojawia się dziadek sprzedający wędliny. Brrrr.Staż Miejska nie ściga babć sprzedających bukiety polnych kwiatów (jak to poetycko napisał autor artykułu, lecz zajmuje się zarabianiem pieniędzy dla gminy Szczecin
Wandale! Ignoranci! Xenofoby! Zaścianek! Nie widzicie, że to PERFORMANS - DZIEŁO SZTUKI WYZWOLONEJ
2018-07-12 11:14:40
następne po Filharmonii, Kostnicy Miejskiej, Frydze, Alei Bezkwiatowej. Żałośni, ślepi na NOWE.
spejson
2018-07-12 10:33:50
zastępca dyrektora ZDiTM ma powiązania w firmie reklamowej, dlatego tyle reklam firmy stroer
Stefan
2018-07-12 09:57:03
Jeszcze ta cholerna reklama, która utrudnia przejście, co za urzędas zezwolił na postawienie w takim miejscu takie coś firmy stroer. Pewnie ten urzędas ma powiązania w firmie reklamowej, innej możliwości nie ma... chyba że jak podpisywał zgodę to był pod wpływem.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA