Piątek, 23 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie

Data publikacji: 15 września 2019 r. 18:31
Ostatnia aktualizacja: 17 września 2019 r. 02:34
Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie
 

Za nami jesienna edycja "Pamiętajcie o ogrodach" na Wałach Chrobrego - jednej z najbardziej znanych, cenionych i lubianych imprez wystawienniczych Szczecina z zielenią w roli głównej. Pod patronatem naszego "Kuriera" oraz z prestiżowym pucharem dla najlepszego wystawcy kiermaszu.

Podczas imprezy różnorodna oferta ponad 100 wystawców, głównie producentów roślin, dostarczyła mnóstwo pozytywnych wrażeń. Dając okazję do wzbogacenia domowej oraz ogrodowej zieleni w efektowne, rzadko spotykane botaniczne okazy i na uzupełnienie już posiadanych kolekcji kwiatów, traw, krzewów i drzew: ozdobnych i owocowych.

Niemałe emocje wzbudził także trwający równolegle konkurs na najlepsze stoisko wystawiennicze z prestiżowym pucharem "Kuriera" jako nagrodą główną. Publiczność przytłaczającą większością głosów zdecydowała, że główny laur jesiennej edycji "Pamiętajcie o ogrodach" powędrował do Gospodarstwa Rolnego Damiana Rabendy ze Starego Czarnowa, producenta m.in ozdobnych dyń, które stały się jednym z największych kiermaszowych hitów. Drugą lokatę w rankingu zajęło stoisko z efektowną ekspozycją "Kaktusów i innych sukulentów" - Bożeny i Dariusza Granowskich z Dąbrówki k. Warszawy. Natomiast trzecie miejsce na podium tym razem przypadło cenionemu szczecińskiemu Gospodarstwu Ogrodniczemu, specjalizującemu się w efektownych trawach i bylinach - Małgorzaty i Krzysztofa Wragów.

Zwycięzcom gratulujemy, jednocześnie przypominając: biorący udział w głosowaniu na najlepsze stoisko wystawiennicze mieli również szansę zaproponować hasło reklamujące zieleń Szczecina oraz zdobyć upominki ufundowane przez "Kurier Szczeciński", organizatorów z FM Szczecin oraz sponsorów wydarzenia. Wyniki tej rywalizacji podamy w jednym z najbliższych papierowych wydań oraz na naszej stronie internetowej: 24kurier.pl. 

(an)

Fot. Marta Teszner

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA