niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie

Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie

Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie
Data publikacji: 2019-09-15 18:31
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-17 02:34
Wywietleń: 1455 415118

Za nami jesienna edycja "Pamiętajcie o ogrodach" na Wałach Chrobrego - jednej z najbardziej znanych, cenionych i lubianych imprez wystawienniczych Szczecina z zielenią w roli głównej. Pod patronatem naszego "Kuriera" oraz z prestiżowym pucharem dla najlepszego wystawcy kiermaszu.

Podczas imprezy różnorodna oferta ponad 100 wystawców, głównie producentów roślin, dostarczyła mnóstwo pozytywnych wrażeń. Dając okazję do wzbogacenia domowej oraz ogrodowej zieleni w efektowne, rzadko spotykane botaniczne okazy i na uzupełnienie już posiadanych kolekcji kwiatów, traw, krzewów i drzew: ozdobnych i owocowych.

Niemałe emocje wzbudził także trwający równolegle konkurs na najlepsze stoisko wystawiennicze z prestiżowym pucharem "Kuriera" jako nagrodą główną. Publiczność przytłaczającą większością głosów zdecydowała, że główny laur jesiennej edycji "Pamiętajcie o ogrodach" powędrował do Gospodarstwa Rolnego Damiana Rabendy ze Starego Czarnowa, producenta m.in ozdobnych dyń, które stały się jednym z największych kiermaszowych hitów. Drugą lokatę w rankingu zajęło stoisko z efektowną ekspozycją "Kaktusów i innych sukulentów" - Bożeny i Dariusza Granowskich z Dąbrówki k. Warszawy. Natomiast trzecie miejsce na podium tym razem przypadło cenionemu szczecińskiemu Gospodarstwu Ogrodniczemu, specjalizującemu się w efektownych trawach i bylinach - Małgorzaty i Krzysztofa Wragów.

Zwycięzcom gratulujemy, jednocześnie przypominając: biorący udział w głosowaniu na najlepsze stoisko wystawiennicze mieli również szansę zaproponować hasło reklamujące zieleń Szczecina oraz zdobyć upominki ufundowane przez "Kurier Szczeciński", organizatorów z FM Szczecin oraz sponsorów wydarzenia. Wyniki tej rywalizacji podamy w jednym z najbliższych papierowych wydań oraz na naszej stronie internetowej: 24kurier.pl. 

(an)

Fot. Marta Teszner

 

Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie Pamiętaliśmy o ogrodach. Puchar i ozdobne dynie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie