Poniedziałek, 04 grudnia 2023 r. 
-3 szczecin
REKLAMA

Jubileuszowa i ostatnia przed wakacjami edycja Galerii Szpargałek

Data publikacji: 26 czerwca 2019 r. 08:37
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:43
Jubileuszowa i ostatnia przed wakacjami edycja Galerii Szpargałek
 

Przed nami ostatnia przed wakacjami edycja Galerii Szpargałek. Poprzedzona zostanie uroczystością podczas której, wspólnie z mieszkańcami oraz organizacjami pożytku publicznego, cieszyli się będziemy z niesamowitego wyniku. W najbliższą środę (26 czerwca) przekroczona zostanie bowiem magiczna bariera 100. tysięcy złotych! Oznacza to, że tyle mieszkańcy Szczecina przekazali już potrzebującym osobom, za pośrednictwem Szpargałka.  

- Przez 30. edycji Szpargałka, od lutego 2018 roku, udało się zebrać 99 122 złote. Na co zostały przeznaczone pieniądze? Będziemy mogli dowiedzieć się w środę już o godzinie 10:30. Każdy będzie miał okazję porozmawiać z przedstawicielami potrzebujących dzieci czy dorosłych - informuje Andrzej Kus, rzecznik prasowy miasta ds. gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.

Dodatkowo dla wszystkich gości, którzy odwiedzą w środę Galerię przygotowane zostały piękne niespodzianki.

Po uroczystości, o godzinie 11, drzwi Galerii Szpargałek otworzą się po raz ostatni przed wakacjami. Szpargałek powróci w połowie września 2019 roku, nie z setkami, a z pewnością jeszcze większą ilością prezentów.

Ł.T 

Fot. ZUK

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA