Środa, 21 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Novasol Coastal Care na kąpielisku Głębokie

Data publikacji: 04 maja 2018 r. 22:20
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:09
Novasol Coastal Care na kąpielisku Głębokie
 

W sobotę (5 maja) o godz. 10 nad jez. Głębokim rozpocznie się ekologiczna akcja Novasol Coastal Care 2018. Oprócz sprzątania brzegów jeziora, w jej programie są atrakcje dla dzieci i dorosłych. 

Akcję wspierającą walkę z zanieczyszczaniem lokalnych wód, brzegów i oceanów po raz trzeci urządza wynajmująca domy wakacyjne firma Novasol Polska, która swoją główną siedzibę ma w Szczecinie. Uczestnikom zapewnia gumowe rękawiczki, worki na śmieci, drobny poczęstunek (słodkości, jabłuszka, napoje). Dla dzieci będzie dmuchany zamek, wata cukrowa, a dla dorosłych konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (vouchery na wakacje).

Jeśli ktoś nie może uczestniczyć w akcji nad szczecińskim jeziorem, może się do niej włączyć dzięki aplikacji https://oceanconservancy.org/…/international-co…/cleanswell/, w polu "Group" wpisując "Novasol".

Wydarzenia związane z Novasol Coastal Care 2018 odbywają się także w Danii, krajach Beneluksu, Chorwacji, Niemczech, Włoszech, Norwegii, Hiszpanii i Szwecji.

(mag)

Fot. Dariusz Gorajski (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

123
2018-05-05 09:03:20
Sprzątac to powinna sebiksowa patola która sobie tam przez cały sezon pije ,grilluje, smieci i co popadnie -w czesci niepłatnej, bo przeciez prawilniak nie bedzie płacił,jemu sie NALEZY !!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA