wtorek, 18 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Narkotyki w mieszkaniu i aucie

Narkotyki w mieszkaniu i aucie

Narkotyki w mieszkaniu i aucie
Data publikacji: 2019-04-15 10:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-04-15 16:34
Wywietleń: 965 386002

Kolejne osoby w regionie zatrzymane z narkotykami. Tym razem w powiecie sławieńskim. W jednym z mieszkań w Darłowie policjanci znaleźli duże ilości amfetaminy i marihuany. W sprawie zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 30, 31 i 41 lat. 

Kryminalni z darłowskiego komisariatu otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie miasta może ukrywać się mężczyzna posiadający  narkotyki. Pod wskazanym adresem rzeczywiście znaleziono amfetaminę i marihuanę w łącznej ilości prawie 50 gramów. W sprawie zatrzymanych zostało trzech mężczyzn w wieku 30, 31 i 41 lat. Policjanci ustalili, że narkotyki należały do 31-latka. Mężczyzna przyznał także, że je sprzedawał.

– Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz ich udzielania w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Decyzją sądu został aresztowany na 3 miesiące – informuje mł. asp. Kinga Warczak z Komendy Powiatowej Policji w Sławnie.

Ale to nie jedyna sprawa z narkotykami w tle. Sławieńscy policjanci interweniowali w jednej z miejscowości w gminie. Przed jedną z posesji miało dojść do kłótni kilku osób. W trakcie wykonywanych czynności uwagę policjantów zwróciło nerwowe zachowanie kierowcy audi. Jak się okazało, w samochodzie miał on prawie 2 g amfetaminy. Badanie na obecność narkotyków wykazało, że 31-letni mieszkaniec Słupska jest pod wpływem amfetaminy. Usłyszał już zarzuty.

Policjanci zostali także wezwani do zdarzenia drogowego w Zielenicy, gdzie kierujący fordem wjechał w ogrodzenie. Okazało się, że mężczyzna prowadził pod wpływem amfetaminy. Stanie przed sądem.

– Policjanci mają do dyspozycji nowoczesne urządzenie Drager Drugtest 5000, które służy do elektronicznego wstępnego wykazania obecności narkotyków w ślinie kierowców. Gdy tylko pojawia się podejrzenie, że kierowca może być pod wpływem środków odurzających, pobierana jest próbka, która jest analizowana przez urządzenie. Po kilku minutach otrzymuje się wstępny wynik – informuje mł. asp. Kinga Warczak.

(reg)

Fot.www.draeger.com/pl

Komentarze

Ogromne
Ogromne ilosci 50 G na 3 osoby - Dobre.....!
2019-04-15 16:28:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Widoki z wielkiego koła

Nekrologi

Sonda

Czy w Szczecinie powinien powstać pomnik Piotra Zaremby – pierwszego prezydenta Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie