Poniedziałek 20 września 2021r. 
REKLAMA

Nadzwyczajna sesja sejmiku. Apelu o rezygnację Geblewicza nie będzie

Data publikacji: 2021-07-13 11:42
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-16 11:18
Nadzwyczajna sesja sejmiku. Apelu o rezygnację Geblewicza nie będzie
Marszałek Olgierd Geblewicz zachowa swoje stanowisko. Fot. Ryszard Pakieser  

Sejmik zachodniopomorski nie zaapeluje do marszałka województwa Olgierda Geblewicza o rezygnację ze stanowiska - a tego apelu chcieli radni Prawa i Sprawiedliwości. Uważali, że marszałek powinien ustąpić z powodu zdarzenia drogowego na S3, w którym wziął udział i które zostało uwiecznione na dostępnym w internecie filmie. Zdaniem rządzącej sejmikiem większość radni nie powinni osądzać postawy marszałka, zanim swoich działań w tej sprawie nie zakończy policja. 

Małgorzata Jacyna-Witt: "Zachowanie i wyjaśnienie pana marszałka były szalenie bulwersujące"

- W naszej opinii Olgierd Geblewicz podważył swoim zachowaniem zaufanie do siebie, kierowanego przez siebie zarządu województwa oraz samorządu województwa, którego jest reprezentantem - mówiła Małgorzata Jacyna-Witt, przewodnicząca klubu PiS.  - W uzasadnieniu podkreśliliśmy fakt, że na członkach zarządu województwa spoczywa szczególna odpowiedzialność za wizerunek samorządu województwa. Wszyscy widzieliśmy filmik, na którym mogliśmy obserwować zachowanie pana marszałka, czytaliśmy w mediach komentarz pana marszałka. Zachowanie i wyjaśnienie pana marszałka były szalenie bulwersujące.

Wedle przewodniczącej ktoś, kto piastuje wysokie stanowiska publiczne, jest wręcz skazany na bardzo ścisłe trzymanie się litery prawa. Jacyna - Witt podkreślała także, że ewentualny apel radnych nie byłby obligatoryjny dla marszałka i ten mógłby go zignorować - dlatego apel byłby przede wszystkim wyrażeniem woli, stanowiskiem w kwestii etycznej, a nie elementem politycznej gry.  

- Apeluję o wzięcie odpowiedzialności za bezpieczeństwo w ruchu drogowym, za wychowanie młodzieży, za pokazanie swoją postawą całemu społeczeństwu, jak powinni się zachowywać ludzie będący osobami publicznymi - puentowała radna.

Olgierd Geblewicz: "Sejmik powinien zająć się skandalicznym podziałem środków unijnych"

Marszałek zaapelował o nieprzyjmowanie projektu uchwały PiS-u w sprawie apelu. Poinformował, że nie może brać aktywnego udziału w debacie z przyczyn procesowych, w sprawie zdarzenia na S3 trwa bowiem postępowanie organów ścigania.   

- Policji nie dano dokończyć postępowania - stwierdził marszałek. - Sprawa została przejęta przez prokuraturę w momencie, gdy okazało się, że dotyczy ona mnie, czyli polityka opozycji. Trudno, żeby nie dostrzegać tych politycznych, pisowskich działań w tym zakresie. Informacje, które do mnie dotarły, jasno wskazują na to, jaka była metodologia przejęcia tej sprawy przez prokuraturę - i że stoją za nią działacze PiS-u.

Geblewicz wskazał także, że kwesta zaufania społecznego jest rozstrzygana w życiu publicznym tylko w jednym momencie, w dniu wyborów. Zadeklarował, że zawsze przestrzegał tej reguły i zawsze jej będzie przestrzegał. Zdaniem marszałka kolizjami powinien zajmować się nie sejmik, ale policja. 

- Sejmik województwa zachodniopomorskiego dzisiaj powinien zajmować się skandalicznym podziałem funduszy unijnych na przyszłą perspektywę, z poszkodowaniem naszego regionu - ocenił. - To są kwestie, które interesują ludzi. Nie mówimy o 5 czy 10 milionach, tylko o kwocie pół miliarda. 

Różne kluby, różne oceny 

Radny Koalicji Obywatelskiej Wojciech Dorżynkiewicz ocenił, że sprawa kolizji Geblewicza jest mocno upolityczniona.

- Gdyby po każdym wypadu pisowskich ministrów, posłów miałby zbierać się sejm RP, to zajmowałby się tylko tymi wypadkami, a połowa członków rządu Prawa i Sprawiedliwości straciłaby stanowiska - powiedział.

Przypomniał o kolizjach z udziałem m.in. premier Beaty Szydło, prezydenta Andrzeja Dudy, ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. 

- Różnica między tymi zdarzeniami jest taka, że tutaj kierował marszałek, a tam kierowcami nie były osoby wymienione przez radnego Dorżynkiewicza - ripostował Michał Kamiński z klubu PiS.  

Artur Wezgraj z Bezpartyjnych Samorządowców powiedział, że choć nikogo to nie tłumaczy, to mało kto ma czyste sumienie w zakresie przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Dodał, że dopiero za jakiś czas dowiemy się, jaka jest kwalifikacja zdarzenia na S3. 

- Nie powinniśmy w tej chwili próbować dokonywać osądu, bo przyjęcie takiego apelu będzie tego rodzaju osądem - mówił. - Nie warto się tym apelem zajmować, dopóki nie będzie wyraźnej decyzji ze strony organów, które są do tego uprawnione. 

Na tym samym stanowisku stał Olgierd Kustosz z klubu Polskie Stronnictwo Ludowe - Sojusz Lewicy Demokratycznej. 

- Nie jesteśmy ani ekspertami, ani świadkami, ani stroną tego wydarzenia - powiedział. - Marszałek wywiązuje się ze swoich obowiązków służbowych wzorowo. 

Radny PiS Paweł Mucha przypomniał, że marszałka nie wybiera się w wyborach powszechnych - wybierają go radni. Jest więc pracownikiem samorządu. 

- Wśród obowiązków pracowników samorządu jest przestrzeganie prawa, zachowanie się z godnością w miejscu pracy i poza nim - przekonywał. - Jesteśmy pracodawcami marszałka. Nie bądźmy sądem, nie bądźmy prokuraturą, nie bądźmy policją. Bądźmy ludźmi, którzy wykonują swoje obowiązki jako radni. Marszałek odwoływał się do tego, że jego mandat pochodzi z wyborów. Tak, mandat radnego. Ale to nie jest apel o rezygnację z mandatu.  

Ta argumentacja sejmikowej większości nie przekonała. ©℗

Alan Sasinowski

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Do hejtera
2021-07-16 11:15:25
Pewnie PISofob mnie opluje i obrzuci błotem tylko dlatego,że głosuję na Prawo i Sprawiedliwość.Zanim zabełkocze przytoczę mądre słowa Marka Twaina(ten od Przygód Tomka Sawyera)Lepiej czasem zamilknąć i udawać głupiego niż się odezwać i rozwiać wątpliwości.
Wódz OTUA
2021-07-16 11:08:55
Ten PROWOKANT(Leninowska nowomowa) jest zwykłym PISofobem.Powinien zgłosić się do lekarza psychiatry i powiedzieć,że kto się z nim nie zgadza jest pisowskim trollem.Piszę to mając na uwadze stan Jego zdrowia psychicznego,to może być niebezpieczne i doprowadzić do szeregu niekontrolowanych poczynań z jego strony.Takich psycholi mamy wielu.Ja jestem wyborcą Prawa i Sprawiedliwości,ale do głowy by mi nie przyszło obrażać kogoś kto głosuje inaczej.Sztuką jest przyznać się do błędu niż brnąć dalej.
@do @@nie drapcie si
2021-07-16 09:40:35
Hejter zawsze będzie hejtowal, tak po prostu mają nieudacznicy twojego pokroju, pozostaje frustracja i próba jej doraźnego rozładowania w kiepskich wpisach w których innym zarzucasz własne problemy. Typowe przeniesienie...
do @@nie drapcie się
2021-07-16 05:26:54
Nie prowokuj pisi Trollu !! Zajmij się lepiej swoim "Słownikiem" :)))
@@nie drapcie się
2021-07-15 21:20:56
o niunia fika... sprawdź jak się wymawia the i dlaczego swoim wpisem pokazujesz że słoma wychodzi ci z butów a ust wydobywa się mentalna kloaka...
@nie drapcie się
2021-07-15 20:43:15
The-bill !! z PIS rodem , a w dodatku katol , co niedziela w kościółku, a Pierwsze przykazanie nie obowiązuje płatnego patola ? Żałosny jesteś półgłówku ...no , ale jaki elektorat taka partia rządząca BUHAHA !!
nie drapcie się
2021-07-15 18:54:13
dziewczyny - polszczyzna musi być inkluzywna i musi zerwać z faszystowskim suprematyzmem białych mężczyzn - prowokant do wczoraj nie było słowa a teraz już jest - inkluzywnie cieszmy się tańcząc tęczową serenadę do miłości.
Do Słownik...
2021-07-15 15:48:59
Sam wróć do buraków pastewnych , bo tam twoje miejsce. Człowiek wyjdzie ze wsi , ale wieś z człowieka nigdy ...Język polski , jak i wszystkie inne jest żywym tworem , a to ,że" twój słownik" za tym nie nadąża , to tylko świadczy o tobie :))) Można być : prowokantem , prowokatorem, sprawcą prowokacji itd. itp.. Udanego popołudnia i do nauki pisi Trollu.
@ Słownik
2021-07-15 14:41:30
Gamoniem możesz sobie nazywać swoich kumpli , jak ci na to pozwolą , to po pierwsze ! Jak nazywa się według tuzy intelektu PIS ten , który sprowokował zdarzenie, zachowanie innej osoby ?? Prowokacja =prowokować= być prowokantem zdarzenia , reakcji innej osoby czyż nie ?? Mogę to nazwać na twoim poziomie : "podpuścić kogoś, aby czegoś dokonał" tylko tyle , ale widać zbyt dużo na płatnych pachołków z PIS :))) p.s. jak będziesz prowokował np. psa , to cię ugryzie =prowokant
Wódz OTUA
2021-07-15 12:22:11
Rozszyfrowałem słowo PROWOKANT.To miało być PO WON KANT.To oznacza won z PO i jego kantami.To takie proste.Kto nie rozumie ten kiep i basta.
Słownik
2021-07-15 12:15:54
Czy wszyscy lewacy to buraki pastewne?Gamoniu pytanie brzmi "co to jest prowokant?"Nie ma takiego słowa w języku polskim ani synonimów tego słowa.Nie potrafisz czytać prostego pytania ze zrozumieniem,więc nie zajmuj miejsca na tym forum.
@Słownik
2021-07-15 11:03:22
Nie znasz słowa PROWOKOWAĆ ? , to lepiej nie zajmuj miejsca na forum
Straszne
2021-07-15 09:32:15
Mularczyk i Ast przeszli przez ulicę na czerwonym świetle, tak właśnie wygląda buta pisowskich aparatczyków. Pisiory mszczą się na marszałku Geblewiczu by przykryć własną butę.
kierowca
2021-07-15 09:15:04
ten burak jak wielu jemu podobnych grasuja po drogach w Polsce a widac wielu z was ten proceder pochwala. Jednak bedac na miejscu kierowcy ciezarowki sami napier...lacie przeklenstwa. Ilez razy potrzebowalem poszukac adresu w miescie a jakis cham ktory sie niby to spieszy wyprzedza mnie i zaczyna hamowac przed maska. Tylko po co to robi? tego ni ch..ja nie wiem bo ja i tak sie nie spiesze. Najczesciej ogarnia mnie smiech bo rozumowanie takich burakow jest na poziomie przedskola.
Słownik
2021-07-15 08:23:14
Co to jest prowokant?
@Gxfis
2021-07-15 05:25:39
A tobie ojciec za młodu do wanny wchodził? , czy to efekt" złego dotyku", że takie bzdury wypisujesz...
Gxfis
2021-07-14 22:00:13
On uciekł z miejsca zdarzenia. To przestępca, nie był trzeźwy.
Systek Prezio od ogr
2021-07-14 21:40:05
Ale nam kierowca się trafił, obciach na kilometr i to niejeden.i jeszcze to tłumaczenie oddaje cały intelekt, ludzie kogo to do władzy wybierają .. Wstyd na imprezę rodzinna pójść po takich numerach za kółkiem.
@Do PROWOKANT
2021-07-14 21:25:03
Brakuje argumentów pisowski płatny pachołku ?? Zostały tylko inwektywy ?? Tuzy intelektu z PIS rodem Buhaha !!
Do PROWOKANT
2021-07-14 19:21:46
Ojciec przybywszy na sowieckim czołgu do Polski nie nauczył pisania po polsku?A fe resortowy bachorze.
@@Kangur
2021-07-14 19:05:06
To Ty Sławek Nitras?
@Kangur
2021-07-14 18:10:00
The-bill , czy prowokant ??
Do @@Rekonstrukcja
2021-07-14 18:06:28
Owszem ma prawo , ale zachowując zdrowy rozsądek i nie wyjeżdżać przed maskę samochodu osobowego ( który wiadomo ,że jedzie szybciej), a potem blokować lewy pas przez kilka minut !!! Jeżeli o mnie chodzi to jeżdżę zawodowo i widzę to nagminne na naszych drogach, a Policji brak :)))
Kangur
2021-07-14 17:00:52
Marszałek Geblewicz powinien mieć postawione zarzuty stworzenia zagrożenia katastrofy w ruchu lądowym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia co jest rownoznaczne jak jazda pod wpływem alkoholu.Nie może być pobłażania dla chuliganów drogowych!
poz
2021-07-14 16:54:50
Jak mają być jeszcze większe korki to ja dziękuje za takie inwestycje
Covid
2021-07-14 16:23:45
Należy zwrócić też uwagę że kierowca skody prawdopodobnie prowadził bez maaeczki a w aucie mogła być nieustalona osoba bądż kilka. Kierowca wysiadł z auta bez maseczki i zbliżył się na odległość mniejszą niż 2.5 m do kierowcy pojazdu ciężarowego. W czasach pandemii covidu ostrożność to podstawa
@@Rekonstrukcja
2021-07-14 15:15:58
Ty chyba tez kupiłeś prawo jazdy razem z kolekcjonerskim dowodem... podaj podstawę prawną tak sformułowanego postulatu - o ile wiem na drodze wszyscy kierowcy maja te same prawa i obowiązki - kierowca ciężarówki ma takie samo prawo wyprzedzić inny pojazd jak kierowca służbowej skody superb.
Ch/Eng
2021-07-14 14:30:54
Tym wszystkim którzy tłumacza tego jełopa życzę zeby wyprzedzali cięzarówkę zaraz za nim, a kierowca cięzarówki odbija w lewo chcac uniknąć zdeżenia z jełopem. I tak tam było bo zaraz za skodą wyprzedzał następny, dobrze ze go walnął a nie odbijał w lewo. Ta sytuacja mogła tworzyć wiele tragicznych sytuacji. Trochę wyobraźni obrońcy jełopa i chama drogowego.
@Rekonstrukcja
2021-07-14 12:46:32
Czy , aby na pewno kierowca ciężarówki powinien rozpocząć manewr wyprzedzania widząc nadjeżdżający samochód osobowy? Może warto częściej spoglądać w lusterka , a nie tamować przez kilka minut lewy pas !!! Myślenie nie boli, warto stosować.Sam marszałek dał PISowskiej Trollowni procę i garść kamieni , tak postępując, więc nie dziwne ,że te mściwe stworzenia to wykorzystują!
@@@@Won paszoł!!
2021-07-14 12:34:49
Tu nie potrzeba być wróżbitą, to racjonalna ocena kilka zdarzeń które miały miejsce w przeszłości i wystarczy nie zapomnieć tych kilku prawdziwych europejczyków co to potracili pieszego na pasach i byli niewinni nawet gdy sami odjechali z miejsca zdarzenia nie czekając na policje... to determinizm a nie wróżbiarstwo... antypisipropoponowy trollu za pieniądze z moich podatków.
Rekonstrukcja
2021-07-14 11:20:48
Nieudana próba wyprzedzenia ciężarówki bo ciężarówka sama wyprzedzała inną ciężarówkę czyli zajęte dwa pasy. Manewr wyprzedzania trwał dłuższą chwilę ze względu na wielkość pojazdu i odpowiednią prędkość. W końcu można było wyprzedzić ciężarówkę. Skoda wyprzedza i gwałtownie hamuje bez ważnego powodu ( nieświadomie). Dochodzi do kolizji. Kierowca skody opuszcza samochód na drodze ekspresowej by przeprowadzić rozmowę z kierowcą ciężarówki ten wzywa Policję a skoda odjeżdża
@@@Won paszoł!!
2021-07-14 11:11:57
Cytat: "Nawet gdyby zabił to i tak pewnie uważałbyś że jemu wolno bo jest z partii z która sympatyzujesz...". Wróżbita jakiś, czy jasnowidz? Pogdybaj sobie jeszcze, może ci ulży, pisi trollu.
@@Won paszoł!!
2021-07-14 10:05:58
Nawet gdyby zabił to i tak pewnie uważałbyś że jemu wolno bo jest z partii z która sympatyzujesz... Mało to było takich świętych krów które spowodowały poważny wypadek i których chroniły i ochroniły różne wyższe i najwyższe kasty? Geblewicz to podobno prawdziwy europejczyk, promotor wszystkiego co nie-pisowskie tylko że to puste słowa bo jak przychodzi co do czego to jest tak samo jak u pisiaków.
romeczek
2021-07-14 10:02:55
Wszystkich tych, ktorzy uwazaja ze kierowca Skody postapil slusznie, powinno sie skierowac na ponowne szkolenie. Krotko i bez filozofowania.
Dumny
2021-07-14 09:34:10
Po korekcie rozdziału rezerwy na regionalne programy operacyjne na lata 2021-2027 rząd właśnie zabrał Geblewiczowi 100 mln zł. Bardzo trafna decyzja, jestem dumny z polityki, jaka Nasz Ukochany Przywódca, Naczelnik Polski prowadzi wobec totalnej opozycji.
@elo
2021-07-14 09:11:31
A ilu polityków PiS powinno mieć choć trochę honoru? Napiszesz?
elo
2021-07-14 08:59:27
jakby miał trochę honoru to sam by odszedł.
@Won paszoł!!
2021-07-14 08:39:58
Czegoś nie wiem? On kogoś zabił?
@Immunitet
2021-07-14 08:03:34
😮Oooo. Pisi troll bełkocze coś o standardach demokracji. Niesamowite.😱 Od razu na myśl przychodzi stare polskie powiedzenie - "przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.😅
Won paszoł!!
2021-07-14 00:27:12
precz z takimi zabójcami na naszych drogach.
Janek
2021-07-13 22:53:26
Dlaczego nie zaczekał na Policję?
jazda lewym pasem
2021-07-13 21:41:07
zobaczcie sobie CAŁY film jak kierujący (ten filmujący) ciężarówką jedzie kilka kilometrów lewym pasem bo nie daje rady wyprzedzić innego pojazdu...
Ktoś
2021-07-13 21:20:57
Stop chamstwu na drodze.
akr
2021-07-13 21:12:04
Alicja ma rację w państwie prawa ......... , toż to z rządu PiSu pozostałyby strzempy.
BUHAHA ..
2021-07-13 21:01:58
Ciekawe co Pomarszczona powiedziałaby na temat wyścigu, który na zwykłej drodze (po jednym pasie w każdą stronę!) urządzili sobie Dwaj Naczelni Kaczy Idioci, czyli Suski i Sasin, zmuszając inne samochody do zjeżdżania na pobocze? Prawdę mówiąc wiem, co by w swej nowomowie powiedziała: "Nie mam wiedzy w tym temacie".
tyle ...
2021-07-13 20:50:00
O jakich drinkach i promilach tu piszecie płatne pachołki PIS ??? Czy ktoś coś stwierdził?? Mógł burak dokonać zatrzymania obywatelskiego, jak by coś wyczuł !! Póki co ( nie wiem jak długo jeszcze) żyjemy w państwie prawa i to ORGANY PAŃSTWA MUSZĄ UDOWODNIĆ WINĘ , NIE ODWROTNIE , JAKBY TEGO CHCIAŁ KACZYSYN !!!
Zgred
2021-07-13 20:48:21
Tu nie chodzi o marszałka, tu chodzi o kasę i to grubą kasę. Część środków pomocowych z Unii ma przejść przez samorząd województwa. I o to chodzi. Kto ma kasę ten rozdaje karty.
do @@Cl
2021-07-13 20:29:28
Skoro chciał zatrzymać ,to PO co uciekł ? POwiedz mi kto zatrzymuje , żeby POtem uciekać
bobo
2021-07-13 20:21:01
Nie wiem czy geblewicz jest bardziej żałosny czy niebezpieczny dla otoczenia. a sejmik; niemądra i niemoralna większość decyduje , na szczęście tylko w swoim gronie....
Zwykły obciach
2021-07-13 19:46:34
Niestety ale to kolejny Szczeciński polityk(?) który tak zwyczajnie się ośmiesza. No cóż jaki elektorat tacy wybrańcy!
@@Cl
2021-07-13 19:12:59
Jazda na suwak jest dla inteligentnych i nie przyjmie się w tym kraju bo mistrzowie będą gnać do końca i wpychać się na pas. Jadąc płynnie szybciej pokona się zwężenie. Proste prawo fizyki ale nie do ogarnięcia dla mistrzów. Cl wykazał się ironia. Jeżeli policja ma cały filmik z ciężarówki to wyjdzie dlaczego marszałek się wkurzył i tak zareagował. Mi to wyglądało na próbę zatrzymania ciężarówki za coś co było wcześniej na drodze.
xxx
2021-07-13 19:02:21
Kolizja kolizją ale dlaczego odjechał z miejsca zdarzenia. I przez to będzie miał największy problem.
Tadek Bajerant
2021-07-13 16:39:28
Złamal kilka przepisów i oddalił się z miejsca kolizji po rozmowie telefonicznej. Na filmie wygląda na człowieka z tanecznym krokiem
Immunitet
2021-07-13 16:35:48
Grodzki też marszałek i też podobnie nie chce zrzeć się immunitetu. Jednak standardy demokracji nie mogą się ukorzenić w partii miłości
tadeusz
2021-07-13 16:24:56
Policja przez 1,5 miesiąca nie znalazła dowodów kolizji i przekazała sprawę ziobrowskiej prokuraturze. Filmik stanowi raczej dowód przekroczenia dopuszczalnej prędkości 70km/h przez nagrywającego manewr wyprzedzania ciężarówek na terenie Klinisk .Pirata można było zatrzymać w lepszy sposób.Jeżeli nie było poszkodowanych i strat to policja jest niepotrzebna.Kopeć, Mucha , Jacyna, Niburski i reszta PIS -owskiej smoleńskiej sekty nauczcie się czytać i przeczytajcie nemy swojej radiowej szczujni.
@ Klapki na oczach..
2021-07-13 16:21:28
Aby odkryć prawdę i zdjąć różowe okulary ( sam przejrzałem na oczy) i przemyślałem całość , jako członek pis pierwszej kadencji polecam KSIĄŻKĘ "PREZES I SPÓŁKI" IMPERIUM JAROSŁAWA. TO NIE JEST OSTATNIE 6 LAT tylko trwa od dekad !!!
Jaca
2021-07-13 16:18:12
To ideologia idę w zaparte i to nie moja ręka. Miejmy nadzieję że taką postawę i kłamstwa Tuska wyborcy w końcu ocenią jak na to zasługują. To są ludzie oderwani od społeczeństwa żyjący w przekonaniu że są elitą
@ CI
2021-07-13 16:10:35
Jest istotna różnica pomiędzy zmianą pasa ruchu a jazdą na suwak . Kup sobie kodeks i poczytaj
altus
2021-07-13 15:53:45
A co tu komentować? Smród będzie się ciągnął latami.
do @@@Alicja
2021-07-13 14:17:36
Problemem nie jest sama kolizja , bo jest nagranie .Problemem jest ucieczka z miejsca kolizji i nie poddanie się badaniu trzeźwości .A na to już są paragrafy
jg729
2021-07-13 14:02:11
Jestem z PO czyli mogę wszystko, to takie podsumowanie.
Cl
2021-07-13 14:00:23
Widzę na forum pełno fachowców od prawa drogowego. Proszę mi wytłumaczyć w którym momencie należy zjechać na jeden pas widząc po znakach drogowych że pas będzie redukowany. Bo ja dureń zjeżdżam płynnie od razu ale widzę że mistrzowie kierownicy gnają do końca i wciskają się na siłę. To chyba przez takich jak ja robią się zatory bo nie przez mistrzów bo oni mnie wyprzedzają na tym zwężeniu.
@@@Alicja
2021-07-13 13:30:15
Na podstawie tego filmiku już osądziłaś Geblewicza? Policja na razie prowadzi dochodzenie i zapewne rozstrzygnie, co dalej. Do tego czasu nie mam zamiaru tego komentować i wyrokować, co ma zrobić.
tylko 2 drinki ?
2021-07-13 13:22:37
Ucieczka z miejsca KOlizji może oznaczać ważny POwód . Może promile albo inne niedozwolone substancje w organizmie ? To teraz Ubezpieczyciel może domagać się regresem zwrotu wypłaconego odszkodowania
xyz
2021-07-13 13:19:48
TO taka cecha pseudo marszalkow z zachodniopomorskiego.Przeciez narcyz kopertowicz Grodzki chroni sie imunitetem,ktorego nie chce sie zrzec
Klapki na oczach...
2021-07-13 13:10:59
Na Prawo i Sprawiedliwosc maja dopiero nie cale 6 lat - a Klapki na oczach na Lewo i PO-st oraz KO-munizm az 70 lat... dzieki Czolgom, Skotom i strzelaniu z ostrych... do domagajacej sie Godnego zycia Polskiej Ludnosci !/!! A wiec po-nizszy komentarzysto jak myslisz... ktore Klapki sa bardziej Wartosciowe dla Polskiego Narodu... moim zdaniem Nie twoje (??) tylko Pani Alicji !!
Ewa
2021-07-13 13:06:16
Nie zaczekałem na Policję i co mi zrobicie a w ogóle to PiS to same zło. Jak można tak się tłumaczyć?
@@Alicja
2021-07-13 13:02:35
Ależ ja nic takiego nie napisałam, że polityków PISu to nie obowiązuje. Klapek na oczach nie mam, ponieważ nie jestem wyborcą PISu, "pincet plus tyż" nie pobieram jakby co...(to już niestety żartobliwie wtrąciłam). Skomentowałam jedynie artykuł i konkretną osobę w nim wymienioną, a nie osoby dodające komentarze, co obecnie czynię. Widocznie tak samo się zachowujesz na drodze jak pan Geblewicz, skoro go tak bronisz...(to tak idąc twoim tokiem rozumowania)
Mucha nie siada
2021-07-13 12:57:45
Jakim jest urzędnikiem Mucha to świadczy najlepiej fakt, że Duda go wywalił i teraz biedak chce zabłysnąć w Sejmiku
Ala
2021-07-13 12:52:51
Odjechał z miejsc a kolizji przed przyjazdem Policji
Wiking
2021-07-13 12:40:11
Pycha marszałka kroczy......przed upadkiem!!!!!!!
@Alicja
2021-07-13 12:36:36
Idąc twoim tokiem rozumowania, trudno policzyć, ilu polityków PiS powinno natychmiast zrezygnować ze stanowisk. Policzysz? Tylko najpierw zdejmij klapki z oczu
Tak dluugo...
2021-07-13 12:30:09
Jak Spoleczenstwo Szczecina nie dopilnuje w 99,99 % kazdych Wyborow... tak dlugo ich 70-letnie / z lat 1945 - 2015 /po-lityczno Lewicowe "manewry" i po-lityczne doswiadczenia beda braly gore... na ich po-lityczna korzysc i w Szczecinie !! Gdyz w prawdziwej / czyli nie po-falszowanej / Demokracji do Wiekszosci Narodu zawsze Wladza tak Krajem jak i Regionem... bedzie nalezala !!!
Observer
2021-07-13 12:17:09
Jedno można powiedzieć, zachowanie marszałka na drodze skandaliczne!!! Jak największy burak, konsekwencje powinny być wyciągnięte.
Alicja
2021-07-13 12:08:56
W państwie prawa, osoba na stawisku po tak skandalicznym wybryku natychmiast sama zrezygnowałaby ze stanowiska. Niestety do tergo potrzebna jest m.in. klasa i trochę honoru.
dno
2021-07-13 12:06:36
Żałosne zachowanie, więc i żałosne argumenty obrony - taki mamy klimat.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ