Wtorek 21 września 2021r. 
REKLAMA

Marszałek Geblewicz wziął udział w kolizji. PiS mówi o "skandalu"

Data publikacji: 2021-06-30 11:42
Ostatnia aktualizacja: 2021-07-02 11:55
Marszałek Geblewicz wziął udział w kolizji. PiS mówi o "skandalu"
Fot. Ryszard Pakieser  

Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz wziął udział w kolizji na drodze S3. Wydarzenie zostało zarejestrowane kamerą. Marszałek deklaruje, że oczekuje na ustalenia policji w tej sprawie. Politycy Prawa i Sprawiedliwości oceniają, że podczas jazdy samochodem zachował się "skandalicznie". 

Film z wydarzenia dostępny jest na profilu Buractwo Drogowe Powiat Goleniów na Facebooku. Został nagrany z wnętrza ciężarówki. Przed ciężarówkę wjeżdża Skoda Octavia. Samochody zderzają się. Ze Skody wychodzi marszałek Geblewicz, rozmawia z kierowcą ciężarówki. 

- W związku z nagraniem zdarzenia drogowego sprzed kilku tygodni, w którym brałem udział, chcę przede wszystkim powiedzieć, że sprawa jest badana przez policję i sam z niecierpliwością oczekuję na jej ustalenia - mówi marszałek . - Nie byłem jeszcze proszony o złożenie wyjaśnień, ale jestem gotów do przedstawienia wszystkich okoliczności tego incydentu. Zapewniam, że manewr, który wykonałem, nie był świadomym i celowym działaniem. Jestem kierowcą od kilkudziesięciu lat, nigdy nie brałem udziału w kolizji ani wypadku drogowym i nie mam na koncie punktów karnych. Myślę, że żaden kierowca, który kiedykolwiek brał udział w kolizji, nie miał intencji spowodowania zagrożenia ani dla własnego bezpieczeństwa, ani dla bezpieczeństwa innych uczestników ruchu drogowego. Jest mi przykro, że doszło do takiej sytuacji. Nie chciałbym jednak, aby na podstawie nagrania, które nie pokazuje całości zdarzenia, wyciągać pochopne wnioski. Cieszę się, że nikomu nic się nie stało i że obyło się bez strat materialnych.

PiS o kolizji marszałka

Małgorzata Jacyna - Witt, przewodnicząca klubu Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku, pisze na Facebooku o "skandalicznym zachowaniu marszałka"

- Pan marszałek województwa zachodniopomorskiego od pewnego czasu zachowuje się arogancko i wręcz agresywnie na sesjach czy komisjach. Widocznie poczucie absolutnej władzy, jaką ma w Urzędzie Marszałkowskim, przenosi na inne działania - komentuje. -  Agresywny i nieobliczalny kierowca jest niebezpieczny nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla innych użytkowników dróg. Tarasowanie innych kierowców i zatrzymywanie się na drodze ekspresowej, to prosta droga do odebrania mu prawa jazdy. Osoby publiczne powinny dawać przykład opanowania i poszanowania prawa, ale widocznie niektórzy działacze Platforma Obywatelska mają poczucie bezkarności, stąd takie zachowanie. Przykładem jest poseł Sławomir Nitras, czy, jak w tym przypadku, Olgierd Geblewicz.

Radny klubu PiS w Radzie Miasta i szef Solidarnej Polski w regionie Dariusz Matecki stwierdza zaś:  "Takie osoby nie powinny mieć uprawnień do prowadzenia pojazdów. W tym wypadku mogło dojść do sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym, co zagrażałoby życiu lub zdrowiu innych kierowców".

Ponadto Matecki złożył zawiadomienie na policję w sprawie incydentu na S3. Zawiadomienie jest z artykułu 174 Kodeksu Karnego - czyli artykułu dotyczącego sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy. 

(as)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Mahou
2021-08-26 19:06:21
Szkoda słów olać tego typa
Do @Kierowca
2021-07-02 11:32:12
Życie i lata za kierownicą. Każda prędkość, która została przez Pana podana jest złamaniem przepisów o ruchu drogowym. Wysoko oceniam naszą policję zajmującą się ruchem drogowym, dlatego jestem spokojny o ustalenie tego faktu i tzw. jazdy w ciągłym wykroczeniu drogowym.
@Kierowca
2021-07-02 09:57:23
Na jakiej podstawie stwierdzasz, że kierowca TIR-a jechał "zbyt szybko" ? Zbyt szybko czyli ile dokładnie jechał : 90 km/h, 100 km/h, a może 110 km/h ? Co oznacza określenie : "jechał w ciągłym wykroczeniu" ?
Kierowca
2021-07-02 08:58:32
Po oglądnięciu filmu, fakt.pl, kierowca TIRA (potoczna nazwa) jechał w ciągłym wykroczeniu. Jechał zbyt szybko, nie dając możliwości się wyprzedzić. Niestety częsta zła praktyka na drogach, też stanowiąca wykroczenie. Tutaj poszukiwałbym pierwotnych przyczyn zdarzenia drogowego. Nie popieram żadnych działań wychowawczych na drodze kierowca- kierowcy 😊
no właśnie!!!
2021-07-02 07:29:41
Jak zbiegł, to mógł być pod wpływem... Czy gliny na to nie wpadły?! Jak by mniej znany odjechał, to szybko by działali, no ale przecież tu chodzi o kolegę...
acotam
2021-07-02 07:07:17
ale pisjanie maja uzywanie hahah, a gdzie byli gdy rozbijały se całe kolumny rządowych samochodów np. gdy macierewicz spieszył sie na imprezy Rydzyka
PO_licja kłamie!
2021-07-01 22:01:03
PO_licja twierdzi;"- Zostało wszczęte postępowanie w sprawie o wykroczenie, ponieważ musieliśmy dotrzeć do drugiej strony, która uczestniczyła w zdarzeniu. To jest pierwsza kwestia, która wpływa na trwanie tego postępowania. Z drugiej strony musieliśmy wystąpić do odpowiedniej instytucji z pytaniem, kto jest właścicielem pojazdu, kto kierował danego dnia." "Kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce kolizji na S3, marszałka woj. zachodniopomorskiego, Olgierda Geblewicza, już tam nie było – poinf
Ch/Eng
2021-07-01 17:23:10
Wziął udział w kolizji? W bandycki sposób spowodował kolizję zagrażającą życiu ludzi. Jak kark bez mózgowy.
Do ,,obserwator,,
2021-07-01 13:23:53
Nie tłumacz buraka! Twoje POlityczne preferencje śmierdzą z daleka, ale tutaj nie chodzi o politykę. Gebel. zachował się jak cham i powinien mieć konsekwencje jak każdy! Ale oczywiście.... będziemy was bronić jak konstytucji...cham chamem pozostanie.
Bogdan
2021-07-01 11:43:34
A kiedy do akcji wkroczy duet detektywów Szczerba & Joński? Przecież to fachowcy od wszystkiego.
Gabriela
2021-07-01 11:32:56
Wstyd mi za takiego Marszałka. Zachowanie na poziomie naprawdę najniższych lotów, wyobrażam sobie, co byłoby gdyby jednak tir mocniej przydzwonił… szkoda mojej kasy na leczenie potem takich gagatkow…. Nie życzę sobie nazywania takiego „personelu” elitami….jeżeli oni są elitą to kim ja jestem ? :-)))
krótkie podsumowanie
2021-07-01 10:38:18
Kierowca TIR-a wyprzedzał prawidłowo, nie popełnił żadnego wykroczenia. Kierowca Skody, bezpośrednio po zmianie pasa ruchu, bez powodu zahamował przed TIR-em stwarzając zagrożenie w ruchu, za co powinien otrzymać wysoki mandat albo mieć sprawę w sądzie. nad czym tu dłużej dyskutować ?
Alicja
2021-07-01 10:35:53
Nie jestem jakims znawcą od nauki jazdy ale niestety oglądałam ten filmik i jako laik widzę, że pan Geblewicz chciał dać nauczkę kierowcy tira. Tak, też się denerwuję jak przede mną wyprzedza tir tira i przez kilometr dwa i trzy próbuje wyprzedzic i nie może, ale poza strąbieniem go (tak, wiem zachowuje się jak burak) nie wpadła bym na pomysł hamowania przed nim. Na filmiku widać, że miał przed sobą pustą drogę. Chyba wyprzedzamy wtedy, kiedy chcemy jechać szybciej, no chyba że się mylę...
żałosne komentarze
2021-07-01 09:47:06
większość z komentujących nie rozumie że ciężarówki maja ogranicznik prędkości i nie mogą szybciej jechać w czasie wyprzedzania i dlatego wyprzedzanie dwóch ciężarówek odbywa się z różnicą prędkości 1..3km - kierowcy muszą jechać żeby przywieźć wam ciuchy z zalando i mają określony czas na prace potem muszą stać a was trafia szlag że paczka jest jeden dzień później u was. Ciężarówki maja prawo wyprzedzać tak jak każdy inny uczestnik ruchu i nawet Geblewicz musi się z tym pogodzić...
Woźnica
2021-07-01 09:08:08
Ja bym to nazwał: POstytucja
gość
2021-07-01 09:04:20
Żałosne tłumaczenie. Na filmiku wyraźnie widać, jak zmienił pas przed maską tira i zahamował. Owszem, tir ciągnął się niemiłosiernie przy tym wyprzedzaniu, być może już wcześniej mieli spinę na trasie, ale to nie uprawnia ani marszałka Geblewicza, ani jakiegokolwiek innego kierowcy do tak niebezpiecznego manewru. To zwykły bandytyzm i każdemu takiemu kierowcy powinno zostać odebrane prawo jazdy. STOP CHAM!
Helga
2021-07-01 08:42:32
To nie są racjonalne i bezpieczne zachowania na drodze ekspresowej. Czy przeprowadzono badana krwi u uczestników kolizji??
JOANNA
2021-07-01 08:22:32
To jest mały chłopczyk a wydaje mu się że jest WIELKI i MĄDRY.
z prowincji
2021-07-01 07:13:40
Mam cichą nadzieję że nagranie z ciężarówki zachowało się w całości i to na długo sprzed zatrzymania się i kiedyś będzie dostępne publicznie. Jest takie piękne powiedzenie: "błogosławieni co nie widzieli a uwierzyli". Dlatego dajcie spokój z komentarzami do czasu opublikowania całego nagrania.
gregor102
2021-07-01 04:53:34
...tłumaczenia, prawdziwego buraka drogowego...
obserwator
2021-07-01 01:41:04
Ale co niektórzy mają ujadanie, warto by poznać również kierowcę tira, który upublicznił filmik. A tak w ogóle po co to zrobił? Zapłacili mu? Dla kasy? Sprzedaż newsa? Po co to wszystko. Skoro policja ma zgłoszone zdarzenie, to po co był news sprzedany mediom? Panie Matecki, panu też może się zdarzyć sytuacja na drodze, jeśli pan prowadzi samochód a Pani M. Jacyna Witt z telefonem podczas jazdy samochodem? Zastanówcie się wszyscy czy każdy z was jest idealny na drodze? Tylko jad i plucie..Wstyd
Myśl
2021-06-30 23:14:16
Pan Geblewicz zachował się głupio i niebezpiecznie. Zdenerwowanie nie jest dobrym doradcą i można poważnych szkód narobić. Kierowca ciężarówki też ma swoje 'za uszami'. Dwóch chojraków stoczyło pojedynek na drodze, nie bacząc na bezpieczeństwo innych. Policja powinna solidnie, przykładnie ich ukarać. Komentarze pani Jacyny-Witt i pana Mateckiego jak zwykle poniżej dna, ale odpowiednie dla PIS+. Pan Matecki zgłosił do prokuratury filmik? Niepotrzebnie. Panu Ziobrze nawet nic wystarcza by oskarżyć
yego
2021-06-30 22:59:50
No, tak... Pacynka und m.Atecki dwoją się i troją, aby o nich mówiono. A jacy oboje "prawi" są i "sprawiedliwi"...Wow..:(
do @ falandyzacja
2021-06-30 22:20:39
- to nie jest "falandyzacja" to jest coś mocniejszego, mianowicie "neumanizacja", czyli "- jak będziesz kqwa w PO to będziemy ciebie bronić jak nie_PO_dległości". Mała różnica, bez "krawata i smokingu".
Piotr
2021-06-30 22:17:07
Gdzie jest policja. Przez masakryczne zachowanie na drodze i niebezpieczny manewr mogliśmy mieć kolejny karambol z płonącymi samochodami i ofiarami. Geblewicz głupio się tłumaczy ale można powiedzieć że spowodował poważne zagrożenie w ruchu lądowym byle pokazać kto tu rządzi, a tak naprawde jest nikim. Niech zabiorą mu prawko na 3 miechy i każą dojeżdżać transportem publicznym. Może się wyciszy i uspokoji. Brawo dla kierowcy tira że upublicznił wideo, bo powinno się piętnować takie osoby.
Ludzie, bracia!
2021-06-30 21:58:35
Zmiłujcie się! Bez nagonki na kolejnego PO_kierowcę! Wyjaśniam wszem: Pan Marszałek wykonał "ZATRZYMANIE OBYWATELSKIE" sawej bryki przed "TiR-em". To jest PO_stawa Obywatelska!
Krzystkowaty
2021-06-30 21:58:17
To jest kolizja? To nadaje się do rosyjskiego programu "STOP CHAM". Jakim gówniarzem trzeba być, aby takiego zachowania na drodze się dopuszczać, co w tej główce tkwi....ja pierniczę.....jeden na autostradzie 400 metrów cofa a drugi zajeżdża drogę ....i świetnie, że dostał....należało lepszego zgniota zrobić, tylko szkoda Skody i ewentualnych pasażwerów i było nie było kierowcy..... Jeszcze komentarz, że trzeba poczekać na ustalenia Policji....Panie a co tu ustalać???
Kończ waść
2021-06-30 21:56:55
Kończ waść, wstydu oszczędź już nic lepszego nie wymyślisz
abc
2021-06-30 21:32:38
Teczowy pseudomarszalek polny to kumpel slawcia nitrasa.Maja podobne upodobania/np. wyczyny nitrasa na autrostadzie u niemiaszkow/
gars
2021-06-30 21:16:15
Jedyne co słyszę ze strony radnych PiS, to żałosny kwik po oderwaniu ich od szczecińskiego koryta w 2018 r.
falandyzacja
2021-06-30 21:00:26
'Wziąć udział' i 'spowodować' to dwie zupełnie inne sprawy.
Richi
2021-06-30 20:56:13
Chłop popadł w kompleksy bo ten dłużej wyprzedzał niż on "puka"
@Obywatele
2021-06-30 20:49:03
Pisz za siebie, bęcwale.
PRD
2021-06-30 20:33:13
Za celowe doprowadzenie do kolizji ubezpieczyciel zastosuje regres.
toi
2021-06-30 20:27:57
tęczowy marszałeczek..
Kaszubska
2021-06-30 20:12:15
Chyba czas żeby do akcji wkroczyli komisarz Alex i Ojciec Matełusz
@Psy
2021-06-30 19:37:58
I właśnie w ramach tego jednakowego traktowania obywateli akurat TEN uczestnik kolizji nie został przesłuchany od kilku tygodni. Do wolnych sądów dołączyła wolna drogówka. A państwo tak jak poprzednio. Z dykty.
Gość
2021-06-30 19:24:43
Wypisz, wymaluj - pomroczność jasna.
Waldi
2021-06-30 19:13:04
Ewidentnie Geblewicz winny kolizji.Celowe zajechanie drogi i hamowanie.No cóż fantazja Gebla poniosła,ale brak umiejetności za kółkiem porażający.Odebrać prawko na 2 lata.
witold
2021-06-30 19:06:47
I CO MU ZROBIĄ JAK ON ZNA WSZYSTKICH W KMP I KWP.
Szosa
2021-06-30 18:53:21
Strach jeździć po drogach, skoro jest na nich tylu łajdaków broniących tak skandalicznych zachowań!
Bielik
2021-06-30 18:15:13
W normalnym kraju musiałby podać się do dymisji. Ale u nas to przecież jest prześladowany przez tych wrednych rządzących, że ich nazwy nie wymienię.
psychotesty
2021-06-30 18:02:48
myślę że zasadne byłoby panu Geblewiczowi przeprowadzenie psychotestów - no i ostrożnie na skodę z numerami ZS356HG - jej kierowca zachowuje się irracjonalnie i niebezpiecznie .
WALD
2021-06-30 17:57:42
Marszałek? To chyba, zaprzeczenie ogólnie przyjętych norm
POZNANIAK
2021-06-30 17:47:47
Jakie miasto tacy politycy nic w tym dziwnego. Takie elyty. U nas w Poznaniu takie incydenty z udziałem osóób na świeczniku sie nie zdażają. W Poznaniu jest elita samorządowców i ludzi którzy decydują o naszym miescie,
Wacek Rondelek
2021-06-30 17:42:32
Mamy w województwie bliźniaki specjalne troski; Krzystek i Geblewicz.
Automobil
2021-06-30 17:04:39
Co za frapujący tytuł że wziął udział w kolizji. Przecież na filmie wszyscy widzą że przyczynił się niebezpiecznym zachowaniem do kolizji a potem także na drodze zostawił otwarte drzwi i wydzwaniał. Nie pomyślał że to się nagra bo wtedy by mówił zupełnie inaczej. Teraz też się nie spodziewał filmiku. Ale już na forum jest ekipa klakierów która rozmydla sytuację i wybiela marszałka. To jest przeciw skuteczne bo ludzie wiedzą że tak się kryje swoich. Dlatego już nie wygracie następnych wyborów
Kiedyś działacz PIS
2021-06-30 16:42:47
Ale PISIORNIA będzie teraz "grillować" marszałka , pewnie będzie to wiadomość dnia w "wiadomościach" Kurwizji TV , a afery PIS bokiem puszczamy , może "gówno " przyschnie i głupi naród to kupi ....To filozofia PIS !! Dobrze,że już oprócz wyznawców Kaczelnika nikt w to nie wierzy :)))
@KONIEC PO
2021-06-30 16:37:59
Wszystko się zgadza , ale chodzi o KONIEC TWOJEJ PISIORNI :)))
hahaha
2021-06-30 16:24:55
Geblewicz zapatrzony w niejakiego Nitrasa... kumpla Atamańczuka...
Pogodno
2021-06-30 16:23:09
Widziałem Jecyne prowadzącą samochód z telefonem przy uchu (dwukrotnie) ... Czy to nie jest SKANDAL ? O Mateckim nie będę się wypowiadał. Szkoda mojego zdrowia...
itd
2021-06-30 15:56:06
Polacy nic się nie stało.Stary komuch Wolodia ''ilicz'' cimoszko potracil kobiete na pasach i uciekl.Dalej nadaja w eurokolchozie a w razie czego zostanie uniewinniony jak ten nieszczęsny pseudo marszalek przez kodziarzy w togach .Doktryna Neumana obowiazuje.
Do Olgierd Geblewicz
2021-06-30 15:32:23
Panie Olgierd Geblewicz, to co widać na filmie to nic innego jak chuligańskie zachowanie. W normalnym kraju za coś takiego to zostałby pan dożywotnio wywalony z polityki! Ale żyjemy tu i teraz i takie zachowanie osoby publicznej jest traktowane niczym bohaterstwo! Człowieku, stworzyłeś poważne zagrożenie drogowe. Czy ma świadomość co by się stało gdyby kierowca tira ostro hamował? Najgorsze jest to że są jeszcze tacy którzy to pochwalają. Spotkało mnie coś takiego i skutki były tragiczne.
Baxyl
2021-06-30 15:17:36
Czego się czepiacie. Spieszył się bo zbierał podpisy za likwidacją telewizji bo Budka ma roliczać z liczby zebranych podpisów. Wy też nie chcielibyscie być zrugani przez Budkę
afera roku?
2021-06-30 15:02:21
a to ci łobuz drogowy, dożywocie dostanie?
Joens
2021-06-30 14:55:46
Z nagrania widac wyraznie, że ten król szos /prawdopodobnie pisowiec/ przez dlugi czas nie pozwala sie wyprzedzicc. Taką wymyslil sbobie rozrywkę.
McCLOOSKY
2021-06-30 14:43:25
Wiem jak się skonczy. Po dlugiej i glosnej analizie na szczytach wladzy Pan Geblewicz otrzyma wyrok nakazowy w imieniu rzeczypospolitej polskiej z tajnym protokolem z postepowania nakazowego gdzie bez udzialu "obwinionego" ustalone bedzie że zgromadzone dowody nie budzą wątpliwosci z kara. Po zlozeniu sprzeciwu i przedstawieniu dowodow przez "obwinionego Pan Geblewicz zostanie dopuszczony do przedstawienia dowodow w wyniku czego "nowa rzeczypospolita " uniewinni p. Geblewicza.
sztuba naja
2021-06-30 14:27:04
Bo jeździć to trza umić. TIR mógł marszałka zrolować dokumentnie. Zachowanie poniżej krytyki.
Gość
2021-06-30 14:23:11
Wypada tylko życzyć tym ,którzy tu swoimi wypowiedziami bagatelizują ten wyczyn pirata drogowego Geblewicza,aby spotykali się na drodze z takimi kierowcami i " nic nie znaczącymi" incydentami .
Beryl
2021-06-30 14:21:07
Czyli jak człowiek powoduje stłuczkę to jest skandal, a jak się pozbawia ludzi pracy w fabryce ST3 Offshore i Morskiej Stoczni Remontowej to już nie jest skandal. Dobrze, że Kurier pokazuje głupotę pisowskich radnych.
Ch/Eng
2021-06-30 14:14:42
Taka Viola to patrzy i widzi to co chce widzieć. Zajechał po chamsku drogę i hamował, dureń. Za takie zachowanie każdy z nas by miał zatrzymane prawką przez policję. Na powtórny egzamin dziada, i przymusowe badania psychiczne, bo psychotechniczne nie wystarcza.
haha
2021-06-30 14:07:13
Straszny skandal. Takich "skandali" to mamy na polskich ulicach setki dziennie.
@ja pytam
2021-06-30 14:04:46
A ja odpowiadam. Bo to mają w genach i stąd są w pisie. ***** ***
Wiking
2021-06-30 13:58:47
Zachował się jak bydlak......!!!!
ubawiony
2021-06-30 13:57:28
Katastrofę to Matecki ma głowie, i sam ją sobie sprowadził.
??
2021-06-30 13:48:11
Gdzie ten skandal? Może pisowcy nas oświecą
kasia
2021-06-30 13:46:37
Jeden z kandydatów do programu telewizyjnego "cham na drodze" a ze facet z twarzy i rejestracji auta nazywa sie Geblewicz tym gorzej dla niego,jaka partia tacy partyjniacy. Niedawno wsadzał do wiezienia redaktora z telewizji. na zasadzie "dajcie mi władze a ja was posadze" Wyjatkowa szuja ten marszałek on wsadzi połowe miasta do wiezienia a miasto zamieni w obóz koncentracyjny.
Edmund
2021-06-30 13:44:25
Jacynowo Witowa i Wy Matecki -czy to naprawdę coś takiego się ulęgło w Waszych światłych umysłach? Czy przeczytaliście to co powiedzieliście i napisaliście w tej sprawie? No chyba źe to ruscy agenci podszyli się pod was.O ile tak to zapewne ruskie przedszkolaki
Droga redakcjo
2021-06-30 13:40:15
Dlaczego daliście zdjęcie w masce? Pokażcie twarz tego potencjalnego zabójcy.
ani kroku w tył
2021-06-30 13:34:12
Gwałtowny atak pisowskich troli na tym forum, pokazuje że działania Pana Marszałka dla dobra naszego regionu są jak najbardziej słuszne. Zignorować i dalej robić swoje.
rem
2021-06-30 13:30:14
Pamiętam jak pisowcy bronili pirata drogowego Froga, nazywając go swoim bohaterem.
Psy
2021-06-30 13:22:19
Co za glupi naród jedni ujadajom na drugich i odwrotnie takie dwie watachy dzikich psów jedni z pis a drudzy z po. Przeciez pan prezydent pisowy mial kilka wypadkow drogowych pani broszka tez miala wypadek gdxie wina obarczyla niewinnego człowieka. Kazdy moze miec kolixje cxy wypadek ale chodzi o to aby byl jednakowo traktowany zgodnie z prawem tak jak kazdy prosty obywatel.
Karas
2021-06-30 13:21:22
Ukarac ipodac publicznie zeby bylo wiadomo
Ferdek
2021-06-30 13:05:23
Widać po wpisach że doktryna Nojmana obowiązuje także w obowiązkowych komentarzach na forach regionalnych. Bronimy swojego nawet jeśli się ośmieszamy
jakby
2021-06-30 13:02:03
się zderzył z lodołamaczem Jacyny, to dopiero by halo było!
Kierowca
2021-06-30 12:58:40
Tylko zderzakiem chciał się przywitać.
Piotr
2021-06-30 12:47:05
Ja bym mu zabrała prawo jazdy - to wariat.
Żeberko Wieprzowe
2021-06-30 12:46:47
Jak znam życie pan Geblewicz nie odpowie za wypadek i za zatrzymanie się bezprawne na autostradzie - na tym polega równość prawa w Kraju gdzie powstała Wódka Wyborowa
KONIEC PO
2021-06-30 12:45:06
nerwowość ich członków widać w każdej chwili. PO się kończy i dobrze, tym panom już dziękujemy
Kfjrrd
2021-06-30 12:45:02
Wziął udział w kolizji. Wystąpił w konkursie.
a ja pytam
2021-06-30 12:44:40
Dlaczego w PiSie są same ułomy i thebile?
pokora
2021-06-30 12:34:40
Jeżeli zrobiłby to jakiś żulik - chuligan drogowy, to pół biedy, bo po takim osobniku nie należy oczekiwać zbyt wiele, ale tutaj chodzi jednak o Marszałka Województwa - osobę, od której oczekujemy dobrego przykładu. Nie ma nic gorszego od zajechania drogi i nagłego zahamowania po złości, co chciał osiągnąć takim zachowaniem, stać się szeryfem dającym "nauczkę"?
Viola
2021-06-30 12:31:47
Widziałem film i nie było tam żadnego tarasowania drogi ani tym bardziej agresywnych zachowań. Śmieszność i głupota pisowskich radnych przekracza już wszelkie granice.
kapiszon
2021-06-30 12:29:08
Skandal. Sensacja. Rewolucja. Hakatumba! W rzeczywistości pisowski kapiszon, jak zwykle.
czytelnik
2021-06-30 12:27:03
Zdecydowanie potępiam takie zachowanie ( szeryfowanie ) na drodze. Kierujący Skodą powinien dostać mandat i to solidny za tzw. "zajechanie". Co za burak ... STOP AGRESJI NA DROGACH
adam
2021-06-30 12:26:07
Gdzie ten skandal, bo jakoś go nie dostrzegam? Normalna stłuczka samochodowa i tyle.
????
2021-06-30 12:25:50
Na tle wyczynów w ostatnich latach SŁUŻBY OBIJANIA POJAZDÓW-SOP, powyzsza sytuacja to niegroźne drasniecie, a kierowcy ciezarowek znani sa z wymuszania pierwszenstwa tzw. pan i władca szos szeryf janusz tirowiec
Danka
2021-06-30 12:24:29
Miejmy nadzieję że pobrano krew do badania na wszystkie możliwe używki. Takie badania by zrobili zwykłemu obywatelowi
fido
2021-06-30 12:15:51
Skandal to był jak Szydło i Kurski rozbijali się swoimi pojazdami.
zgred
2021-06-30 12:11:58
Co wolno ministrowi, to nie marszałkowi. Nowe przysłowie narodowe. Niech je sobie marszałek przyswoi. Ilość rozbitych rządowych limuzyn tak nie wnerwiła suwerena jak pojedyncza kolizja marszałka.
Straszne
2021-06-30 12:10:51
Przez takie zachowanie mogło dojść do niewyobrażalnej tragedii. Zachowanie marszałka zgodnie krytykują internauci, którzy widzieli to nagranie, nie tylko politycy PiSu.
SromotnikBezwstydny
2021-06-30 12:09:07
Jajcyna Witkowa jest specjalistka od lepienia lodołamaczy a nie od kolizji drogowych na lądzie suchym, więc jej głos " jako psa szczekanie na wiatr"... a radny matołecki jest specem od corona virusa 19 więc też jego głos jest psu na bude zdatny... Poczekajmy na ustalenia fachowców policyjnych.
Helikopter z Misia
2021-06-30 12:08:14
tłumaczę z polityrskiego na język polski : W związku z nagraniem zdarzenia drogowego sprzed kilku tygodni = co za baran to udostępnił ? miało być cicho, >> że sprawa jest badana przez policję i sam z niecierpliwością oczekuję na jej ustalenia = moi ludzie się tym zajmują , będzie dobrze >> Nie byłem jeszcze proszony o złożenie wyjaśnień, ale jestem gotów do przedstawienia wszystkich okoliczności tego incydentu = moja obsługa prawna obróci kota ogonem i wiem co mam zeznawać. Miłego dnia
⚡⚡ PO-KO ⚡⚡
2021-06-30 12:07:46
takie małe przypomnienie kadencji PO-KO gdyby ktoś zapomniał jak władza traktowała zwykłego obywatela.
Szkoła Nitrasa
2021-06-30 11:58:14
Nitras, teraz ten .Same asy.Kto ich wybiera na odpowiedzialne stanowiska.
paulina
2021-06-30 11:52:00
na leczenie tego czlowieka wysłać
Obywatele
2021-06-30 11:51:34
Nie jest ważne co tam mówią pisowcy. Ważne co mówią obywatele Szczecina. Otóż oni mówią że to skandal i stwarzanie zagrożenia życia na drodze przez kozakowanie nie świadczy dobrze o najważniejszym urzędniku w regionie. Ciekawe czy pamiętamy jak jeździł europoseł Sławomir Nitras. Czy to jest w DNA peowców?
Alina
2021-06-30 11:51:14
jechał z Zahorskim? tym ekspertem od tematów stoczniowych?
Ekspert
2021-06-30 11:50:44
zabrać prawko
Stefan
2021-06-30 11:50:07
do dymisji!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ