środa, 08 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta

Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta [GALERIA]

Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta
Data publikacji: 2019-09-22 11:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-22 12:48
Wywietleń: 851 416714

"Budzimy Roberta - wstawaj, szkoda dnia" - to tytuł akcji zorganizowanej w sobotę (21 września) na rzecz mieszkańca Gryfina Roberta Janika, który od 3,5 miesiąca jest w stanie śpiączki będącej następstwem rozległego zawału serca.

W słoneczne popołudnie miejscowe nabrzeże tętniło życiem. Organizatorzy wydarzenia przygotowali mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych; m.in. były artystyczne występy, przejażdżki – motocyklami oraz konne dla najmłodszych, licytacja różności, pokaz i zabawa z bańkami mydlanymi, malowanie twarzy, gry i zabawy dla dzieci, kiermasz rozmaitości, różnorodne stosika, domowe wypieki, punkt mierzenia ciśnienia i pomiaru cukru.

- Znakomity pomysł – gryfinianie chwalili uczestników akcji. – I szczytny cel, i możliwość ciekawego spędzenia czasu dla całych rodzin.

Zewsząd też życzono panu Robertowi jak najszybszego powrotu do zdrowia, a rodzinie chorego dużo sił, wytrwałości i wiary, że najgorsze minie. Ta nadzieja silnie towarzyszy bliskim i przyjaciołom gryfinianina.

- Kiedy Robert stracił przytomność i zjechał z drogi, pierwszej pomocy udzielił mu jadący za nim strażak. Mężczyzna natychmiast też wezwał karetkę, ale za moment przejeżdżał tamtędy ambulans i to jego załoga podjęła kolejne czynności ratunkowe. Przypadek? – retorycznie pyta Iwona Szostak, przyjaciółka rodziny i główna organizatorka charytatywnej akcji. Nie ukrywa też ogromnej radości z podsumowania sobotniego wydarzenia. – Kiedy podliczyliśmy datki ze wszystkich puszek, okazało się, że zebraliśmy 11.791,28 zł. Pięknie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację zbiórki: społecznemu komitetowi, osobom i organizacjom, które przygotowały atrakcje, a także naszym mieszkańcom za ich dobre serce i hojność.

Tekst i fot. (akme)

 

 

 

Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta Na pomoc mieszkańcowi Gryfina. Budzimy Roberta

Komentarze

Ania
Iwonka jak zawsze wszystko na super poziomie. Jestes wielkim Aniolem Twoj orszak to też cudowni ludzie. Życzę by dobra karma wracała do Was i waszych rodzin.
2019-09-22 12:14:19

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie