czwartek, 13 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Marsz Życia w Gryfinie

Marsz Życia w Gryfinie [GALERIA]

Marsz Życia w Gryfinie
Data publikacji: 2019-09-21 16:53
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-22 13:41
Wywietleń: 1214 416480

Tradycyjny Marsz Życia „Różowej Wstążki i Niebieskiej Wstążki” przeszedł w  sobotę (21 września) ulicami Gryfina. Wydarzenie organizowane przez miejscowe Stowarzyszenie Amazonek „Ewa” ma na celu propagowanie akcji informacyjnej dotyczącej badań profilaktycznych związanych z chorobami nowotworowymi – rakiem piersi (symbolem walki z tym nowotworem jest różowa wstążka) i rakiem prostaty (odpowiednio – niebieska wstążka). Uczestnicy marszu wspólnie manifestowali radość życia i zachęcali do profilaktyki; im szybciej choroba zostanie zdiagnozowana, tym większe są szanse na wyleczenie. 

Tekst i fot. (akme)

Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie Marsz Życia w Gryfinie

Komentarze

Żółty pies
Artykół ciekawy ale te fotki - miodzio...
2019-09-22 13:36:15
Zołza
Czy wy umiecie czytać i cokolwiek rozumiecie? Pieprzą się Wam w tych pustych czerepach marsze. Co ma skrobanka do raka piersi czy prostaty? Chyba że wam się wszystko z seksem kojarzy?!
2019-09-21 21:07:48
Ty... Postepowa
No to dalej "POste-POwo"... skrob sie, skrob sie... !!
2019-09-21 20:59:37
Postepowa
Szalone kstoliczki znów dały o sobie znać... To moja macica nie wasza.
2019-09-21 20:34:43
Antoni
Brawo dla ludzi, że swój czas poświęcają na edukację społeczeństwa. Oby bez polityki.
2019-09-21 20:19:05
@ kod
:"Oddajcie co Boskie Bogu a co Cesarskie Cesarzowi Jezus" oraz :: Gdy się modlicie, nie bądźcie jak obłudnicy. Oni lubią w synagogach i na rogach ulic wystawać i modlić się, żeby się ludziom pokazać. Zaprawdę, powiadam wam: otrzymali już swoją nagrodę. Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie Jezus“
2019-09-21 19:42:42
kod
i kodziara ewa musiała być. a gdzie gryfińska barbie z loczkami tak zatroskana o los kobiet???? z wieszakami lata z tą niemrą???
2019-09-21 17:17:46