Niedziela 24 października 2021r. 
REKLAMA

Spotkanie z wicemarszałek Kidawą-Błońską w Gryfinie [GALERIA]

Data publikacji: 2019-09-16 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-17 11:25
Spotkanie z wicemarszałek Kidawą-Błońską w Gryfinie
 

W poniedziałek (16 września) w południe na gryfińskim nabrzeżu kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska spotkała się z grupą gryfinian.

Spotkanie nie było wcześniej planowane, gdyż oficjalna impreza z udziałem polityk odbyła się w Zakładzie Aktywności Społecznej w Gryfinie. Zainteresowani mieli okazję na niedługą rozmowę i pamiątkowe zdjęcie. Spotkali się z nimi także politycy towarzyszący M. Kidawie-Błońskiej w poniedziałkowej podróży.

Tekst i fot. (akme) 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Lepiej niech ta Kobita...
2019-09-17 11:13:16
Przestanie i w Gryfinie, Ludziom Kit-dawac... ?/!!
VS
2019-09-17 10:55:00
A dlaczego schowali stefka niesiołka? gdzie łon?!
Oooo
2019-09-17 09:02:40
Sarenka :D
Nabrzeże
2019-09-17 06:11:02
Tak tu pusto na tym nabrzeżu dobrze że przyjechał autokar i przywiózł jakiś gości którzy przeszli 200 metrów i nazywają to spotkaniem z obywatelami. Lękliwy goście którzy boją się obywateli
glowny kadrowy UM Ino
2019-09-16 23:15:51
no to poparcie w deche. polowa tej grupki to kolesie z poko.
I przyszlym...
2019-09-16 22:58:55
Premierem R.P. moze byc tylko Osoba ktora ma w 100 % Polskie korzenie i pochodzenie !! A nie jakies tam i "zagramaniczne"... z po-dwojnym Obywatelstwem ??
Antoni
2019-09-16 22:52:27
Szanowny Panie, nie żyłem w czasie PZPR, mam trochę mniej lat jak Ty. Ile w tym Twoim komentarzu wylało się hejtu, tak sobie myślę, że szkoda mi Ciebie, bo teraz się wyrzywasz na internautach, a w innych przypadkach może to być największa wartość czyli rodzina. A tyle ubliżeń nie użyłem przez jakieś pół roku co Ty do mnie w jednym komentarzu. Szkoda, że w taki sposób wyrażasz emocje, bo mnie to akurat nie rusza. Mam swoje zdanie, lepiej żyje mi się za obecnej władzy. Mogliśmy z żoną sobie kupić wygodny wózek i bezpieczny fotelik dla dziecka z 500+. Normalnie mieliśmy kupować fotelik używany do samochodu, bo nie było nas stać na inny ale teraz przynajmniej dziecku zapewnimy basen na kształcenie się, a później myślimy o lekcjach z języka obcego. To tak pokrótce dla małego dziecka, nie na alkohol, bo nie pijemy, wolimy dać małej. Za PO w rodzinie mieliśmy problem związany z prawdopodobnym zwolnieniem, a to przez brak przynależności do partii. Gdy dowiedzieliśmy się, że wystarczy wstąpić, to z przymusu tak zrobiliśmy i już nigdy nie było problemów. Napisałem teraz bardzo ogolnikowo, ponieważ więcej pisać nie chcę ale jeszcze dodam, że chodziło o oświatę. Wiem, że PiS wygra te wybory ale nie wiem czy większością konstytucyjną. Liczę na zdrowy rozsądek Polaków. Wydaje mi się, że te 250 miliardów (!) odzyskanych z VATu przez rząd najbardziej przyciągnęło wybórcow. PO wtedy jak rządzilo, to nie mieli czy to pomysłu czy chęci na walkę z oszustami. Nie wiem dokładnie ale głównie tymi miliardami przekreślilo szansę na zwycięstwo przynajmniej w najbliższych wyborach. Myślicie, że czego chce większość rozsądnych rodzin w Polsce, stabilnej sytuacji finansowej, a nie wymyslanie kolejne wybory z rzędu, że zajmą się NFZ. Tu trzeba konkretnego planu a nie cytowanie tego co chcieliby usłyszeć rodacy niczym nie opartego. Mam nadzieję, że doczytałeś do tego momentu, bo przedstawiłem Ci kilka najważniejszych faktów, które przyciągnęły mnie za rządem. I nikt mi nie zarzuci, że nie mam własnego zdania. To Ty nie napisałeś choć słowa o partii, której chcesz oddać głos, a od tego powinieneś zacząć, później jechać z tym całym hejtem.
@ Antoni
2019-09-16 22:00:37
Jak można być tak wpływowym i podatnym na propagandę , z twoich wypocin wynika , że żyłeś w PRL i tak ci do niej tęskno ??, nie możesz żyć i podejmować własnych decyzji , to typowe dla twego pokolenia, jednak młodsi od ciebie uznają PZPR i Kaczora z PIS za słusznie minioną epokę i mam nadzieję ,że wyrzucą PIS ,ciebie i współwyznawców na śmietnik historii , bo tam wasze miejsce!!Zbyt dużo wątków poruszyłeś ,żeby wytłumaczyć to postem, jesteś wraz z twoim myśleniem nie do uratowania. Świat was wyprzedził ,inwestuje w technologię, a wy dalej będziecie palić "wąglem" i leżeć przed klechami krzyżem gratuluję pomysłu na życie, ale młodym z wami NIE PO DRODZE!!!Nie mój poziom dyskutanta ...sorrki
CIEKAWE
2019-09-16 21:57:52
A PO ile mortadela w Gryfinie ?
Antoni
2019-09-16 21:13:18
Do tego Pana z długim monologiem <- Tyle się mówi o hejcie o tych wszystkich wałkach, nagranych cynicznych rozmowach, gigantycznej lucę VAT, a Ty człowieku piszesz jakby nigdy nic się nie działo i to do ludzi, którzy nie są Bogu ducha winni (pomijam tych prawdziwych hejterów). Przede wszystkim patrz obiektywnie. PO rządzilo 8 lat, w Polsce nie było pieniędzy i pomysłu na rządzenie. Odpisz chociaż na jedno pytanie, jak mogli nie pilnować pieniędzy uciekających z VATu? To jest już ponad 250mld zł, nie milionów, a miliardów. Twoi znajomi radykałowie składają wnioski o 500+, a pewnie następnego dnia piszą jak to nasze dzieci będą spłacać ten program i porównują do Gierka. Dlaczego w takim razie składacie wnioski, skoro mówicie, że to złe? Mogę Ci też pisać wywody ale czy nie lepiej nie obrażać ludzi od pisowców, trolli itp? Przecież nikogo nie przyciągniesz na swoją stronę, ale jak pokazują sondaże przez kilka ostatnich lat tylko tracicie wyborców. Zlituj się i wyluzuj, tego nie da się czytać :) I wcale nie uważam, że PiS jest idealny ale skuteczniejszy niż Twoja partia, w sumie tradycyjnie już do której wyborca się oficjalnie nie przyzna :)
Do poniższej płatnej trollowni PIS
2019-09-16 20:26:52
To już było: -3 mln mieszkań -premie ministralne Beci – „bo im się należały” - maybach oj-dyra podarowany przez bezrobotnego - 30 mln „na bank” Chrzanowskiego z KNF -wspaniałe zarobki dwórek Glapy -utajnienie list poparcia pisich „Psów I Suk” do KRS bo niejeden ma na imię burek , azorek itp. - rola srebrnego dewelopera od „kaczy tower” z łapówką dla czarno sukienkowego w tle -działki rolne slajda darowane bezrobotnej żonie dziwnie pozyskane od biskupa - comiesięczne dowody wpłaty na konta don Antonia i jego towarzyszy zamiast dowodów na zamach smoleński - air taksówki drugiego w państwie {kuchcińki-travel} , obłudne i pełne hipokryzji okrzyki pis-jajcarzy -1,4 bln zł na inwestycje –a Pelagi nuci ,że w kabzie pozostał bilon bo hossa inwestycyjna trwa.W Bawarii podkarpackiej robią już e-busy lecz wojsko wozić będą szwabskie Man-y, 1mln elektromobili robi tłok na drogach spartaczonych przez Donka w czasach „ruiny”a w dolinie krzemowej na Śląsku reanimować będziemy przedpotopowe ruskie czołgi. W stoczni Szczecin stępka wielkiego promu bałtyckiego dalej rdzewieje a wymyślono i pokazano suwerenowi kadłub lodołamacza rzecznego pospawanego taśmami papierowymi – cud techniki XXI wieku . Nowa propozycja urodzona po smakowitej kolacyjce u odkrycia towarzyskiego Julii Wolfgangowej w apartamencie za który płacimy 60 tyś. rocznie to po 22 mostach Slajda jest 100 obwodnic i remont 150dworców PKP Wszystko by przykryć: - hejt płynący z ministerstwa i otoczenia „zera„ - afer pedofili w KK słowami :„precz od naszych dzieci” i „tęczowa zaraza” a pomijanie pijaństwa, przemocy , skoków w bok i rozpusty w sakramentalnych małżeństwach o czym zapomina bezdzietny dziadzio i wielu „wujków-tat” \z grona KK\ co jest przyczyną , że dzieci do adopcji jest coraz więcej i wprowadzić jako wzór : model rodziny wg PIS-dków: samica jest w domu do mycia garów, a samiec może ją walić w ryj , gdy jest nieposłuszna. Przykładem ma być rodzina bezdzietnego zawistnego dziadzia z kotem, związki bratanicy - latawicy która nie wie kto jest ojcem jej dzieci oraz wuj Wilhelm co to AK-ów wysyłał na spacer za Kołymę lub z kulką w potylicy do dołów na łączce. Dlatego nie bywa na uroczystościach uczczenia Pileckiego, Fildorfa „Nila”, Inki, obrońców wybrzeża i innych polskich patriotów a Adrian i Slajd tracą pamięć by wskazać prawdziwych oprawców AK-ów . „Kacyk o słusznym wzroście” i jego jajcarze wiedzą, że po wyborach on i wielu będzie dziękować za możliwość przydziału na pasiak , pryczę i wikt szpitala publicznego w ośrodkach wypoczynkowych w Rawiczu lub Wronkach oraz nacjonalizacja tego co schowali w stodole, wpłacili na konta na C. lub w L..– stąd bierze się ich wzmożone i podszyte nienawiścią do obywateli działanie. Ale im doopa lata. Jeszcze nie przegrali, ale już zostawili sobie furtkę na przepchnięcie w ostatniej chwili jakiegoś goowna, które dziś zabrałoby im głosy. Świat nie widział podobnej bezczelności. Ciekawe jak ta wiadomość odbierana jest pod strzechami ? Coś jeszcze brakuje ??
@pisia trolownia
2019-09-16 20:00:54
Hejterze tak cię boli że zadajemy premierzycy z gabinetu cieni konkretne pytania gdzie są czujniki dymu,gdzie hasztagi silnirazem gdzie jest 250 mld które miały być w budżecie gdzie są zlikwidowane PITy gdzie są obniżone podatki. I teraz zapytamy dlaczego nie chcecie odszkodowania od Niemiec za nieludzkie męki na Polakach i naszej ojczyźnie?
premiera Kidawa Błońska
2019-09-16 18:56:52
może wyjaśni dlaczego PO ukradło 100mln zł Świnoujściu (na tunel) i przekazało do swojego matecznika w Gdańsku na tunel pod Martwą Wisłą? Swoją drogą nie rozumiem dlaczego premiera ma zrobione ładne ząbki tylko do 5... przy tak szerokim uśmiechu warto byłoby dociągnąć do chociaż 6 a może i 7...
Nowe Idee Powstają w specjalnych okolicznościach
2019-09-16 18:43:10
Czy autobus może jechać na wstecznym pod prąd z pasażerami?
Pisia Trollownia w natarciu...
2019-09-16 18:35:13
Brak argumentów , tylko rzygowiny ,jaka partia taki elektorat ...
były wyborca PO
2019-09-16 16:00:21
O tej godzinie to lud pracujący miast i wsi jest w pracy albo w szkole.Ludzie z PO wiedzą o tym ale dzięki temu unika się spotkań z ludźmi którzy mogą zadać trudne pytania a nieopatrznie jakaś kamera to nagra.Kidawa Błońska mimo liftingu ma problem z czytaniem nawet z promptera więc z odpowiedzią na pytanie od ludu mogłaby być kicha.W autobusie cały aktyw PO robi za spotkanie z tubylczą ludnością ;))) Byle do 13 października
członek plemienia OTUA
2019-09-16 15:54:39
Premier Małgorzata nawiedziła nasz region.To fajna sprawa bo będzie można się bezpośrednio zapytać gdzie się podziało 250 mld z budżetu i czy w gabinecie cieni rozwiązano sprawę zrównoważonego budżetu.Także mamy nadzieję że 250 mld dzięki działaniom Pani Premier Małgorzaty wróci do budżetu i więcej taka sytuacja się nie powtórzy!
Pan Kleks
2019-09-16 15:50:17
@Wódz OTUA.Hehehe.Jaka partia,taki rezydent!
roger
2019-09-16 15:47:59
tamara od kordylasa podała rękę!!! wstyd!!! babciu opamietaj sie. a ta od zboczeńców co od komuchów startuje teraz przylazła do popaprańców!!! zdecyduj się babo skąd startujesz!!!
Myszowaty
2019-09-16 15:30:58
Cos mi sie wydaje jak by Nitrasa ktos gonil
Wódz OTUA
2019-09-16 15:14:38
Czy Ona wie w jakiej miejscowości przebywała?Pytam,bo kilka lat temu jak był w Gryfinie Bredzisław Bul to pozdrawiał mieszkańców Gryfic,a jak przyjechał do Kędzierzyna-Koźla to przesyłał pozdrowienia mieszkańcom Kościerzyny-Koźla.Pięćdziesiąt lat temu człowiek postawił stopę na księżycu ale jeszcze nikogo nie było w Kościerzynie-Koźlu.Bredzisław lubił robić z siebie jełopa,2 maja 2011 roku w Dzień Flagi RP z uporem maniaka propagował barwy Indonezji-czerwono-białe.Udał im się szogun.
gdzie wyborcy gdzie ludzie
2019-09-16 14:56:38
cały autobus po i reporterów. I nitras.
teść pasierba
2019-09-16 14:47:30
- będzie dawać czujniki dymu? W Radomiu dawała.
Widać tam sporo gryfińskich pionierów.
2019-09-16 14:47:22
Tylko czy nie mylą jej z Piłsudskim albo Rokossowskim??
?
2019-09-16 14:39:47
Tak przypadkiem było tam tyle osób w ten wietrzny i raczej chłodny dzień ! A wiele uto nawet z profesjonalnymi aparatami foto . CAŁY AUTOBUS !
Mam pytanie
2019-09-16 14:32:34
Ilu mieszkańców liczy Gryfino, bo patrząc na te zdjęcia... Gdyby nie towarzysząca kobiecie dwojga nazwisk "Warszawka" można by sądzić, że Gryfino, to miasto Hadesu.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ