sobota, 25 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Motomikołaje w szpitalu „Zdroje”

Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” [GALERIA]

Motomikołaje w szpitalu „Zdroje”
Data publikacji: 2019-12-08 15:28
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-09 12:24
Wywietleń: 1953 432183

Motomikołaje i w tym roku nie zawiedli. Odwiedzili wszystkie dzieci przebywające na oddziałach pediatrycznych szpitala „Zdroje". Wręczyli małym pacjentom drobne upominki i słodkości.

Niedzielna wizyta Motomikołajów w szpitalu była wydarzeniem, na które maluchy czekały z taką samą niecierpliwością jak na samego Mikołaja – choć szkoda, że nie mogły oglądać całej parady. Bo korowód Motomikołajów, czyli świąteczny przejazd przez miasto członków Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci, ruszył aż spod Wałów Chrobrego. Zanim dotarł na prawobrzeże z wielką pompą przejechał przez całe centrum.

Ale na dzieci hospitalizowane w „Zdrojach" niespodzianki czekały nie tylko w niedzielę - radosny był cały weekend. Już w piątek Motomikołaj Przyjaciel Dzieci wraz z Elfem odwiedził blisko 250 małych pacjentów z workiem pełnym prezentów. Dzięki wielkim sercom sponsorów i ludzi dobrej woli udało się przygotować paczki po brzegi wypełnione maskotkami, zabawkami i słodyczami.

Z kolei nauczyciele Zespołu Szkół Szpitalnych zorganizowali zabawy mikołajkowe, podczas których dzieci mogły wysłuchać fantastycznych występów solowych i zespołowych, wziąć udział w licznych konkursach oraz quizach. Natomiast wolontariusze z Fundacji Siódme Słońce odwiedzili z prezentami starsze dzieci przebywające na Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej. A na oddziałach pediatrycznych pojawili się wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie. W sobotę o uśmiech najmłodszych zadbała Fundacja Dr Clown.

(lw)

Fot. Marta Teszner

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII.

Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” Motomikołaje w szpitalu „Zdroje” Motomikołaje w szpitalu „Zdroje”

Komentarze

ed
Zgadzam się z "gosciem" Inicjatywa super tyle , że motocykle nie powinny hałasować i smrodzić . Przy okazji takich zlotów policja powinna robić zmasowaną kontrolę motocykli na emisje hałasu i spalin.
2019-12-09 12:07:06
gosc
Inicjatywa goda ale czy każdy ma tam tłumik ? bo w sezonie wiosenno-letnim nie da sie przejsc obok wielu osob na motorach czy to scigaczach czy klasycznych ktorzy wytwarzaja ze 150 decybeli pierdzac tymi maszynami, o przekraczaniu predkosci dozwolonej nie wspominajac ,czy to jest normalne ? nie jest, i takie osoby i takie motory nie powinny byc dopuszczone do ruchu, tak jak passaty bez dpf i sebki w bmw bez tlumika .Jak tak dalej pojdzie to nie bedzie kogo odwiedzac chyba ze oddział głuchoniemych albo z rakiem płuc od smogu ze spalin.Apel do wszystkich nie dawajcie co niedziele na panstwo vat-ykan ktore tkwi kilka tys lat wstecz, dawajcie kase na fundacje typu wosp czy inne co kupuja sprzet,leki itd. i realnie pomagaja i ratuja.Wiara nie leczy raka tylko leki ,lekarze i sprzet,mozna by pisac i pisac.
2019-12-08 21:55:18
Brawo, brawo!
Niech Was będzie jeszcze więcej! :-)
2019-12-08 16:30:14
Byłe dziecko
Zawsze się ich bałem. Dziś wiem, że oni chcą robić iby dobrze, ale tyle co ja się stresu przez nich najadłem to moje.
2019-12-08 15:39:26

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie