piątek, 07 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Na inaugurację jarmarku parada mikołajów

Na inaugurację jarmarku parada mikołajów [GALERIA, FILM]

Na inaugurację jarmarku parada mikołajów
Data publikacji: 2019-12-06 20:15
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-06 21:46
Wywietleń: 1850 431894

Wielka Parada Mikołajów symbolicznie zainaugurowała Szczeciński Jarmark Bożonarodzeniowy. Muzyczni mikołajowie przemaszerowali w piątek z alei kwiatowej na plac Lotników. Towarzyszyli im mieszkańcy, którzy nie kryli radości z wydarzenia. Paradę zwieńczył występ Bloco Pomeranii.

Do 22 grudnia aleja kwiatowa, plac Lotników oraz plac Adamowicza będą centrum świątecznego klimatu w mieście.

Na mieszkańców i turystów czeka ponad 80 wystawców związanych z handlem i gastronomią. Dodatkowo codziennie będzie działać świąteczne kino w hali namiotowej na placu Lotników. Oprócz tego w programie przewidziano masę pokazów artystycznych oraz warsztatów.

(KaNa)

Fot. Marta Teszner

Film: PaS

Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów Na inaugurację jarmarku parada mikołajów

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
28
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie