wtorek, 21 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Mikołajki w szpitalu „Zdroje”

Mikołajki w szpitalu „Zdroje” [GALERIA]

Mikołajki w szpitalu „Zdroje”
Data publikacji: 2019-12-06 18:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-08 13:49
Wywietleń: 754 431832

MotoMikołaj Przyjaciel Dzieci wraz z Elfem odwiedzili w piątek blisko 250 małych pacjentów szpitala "Zdroje" z workiem pełnym prezentów. Dzięki wielkim sercom sponsorów i ludzi dobrej woli były paczki po brzegi wypełnione maskotkami, zabawkami i słodyczami. A to nie koniec mikołajkowych atrakcji.

Nauczyciele Zespołu Szkół Szpitalnych zorganizowali zabawy mikołajkowe, podczas których dzieci mogły wysłuchać występów solowych i zespołowych, wziąć udział w licznych konkursach oraz quizach. Wolontariusze z Fundacji Siódme Słońce odwiedzili z prezentami starsze dzieci, przebywające na Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej. A to jeszcze nie koniec!

W piątkowe popołudnie na oddziałach pediatrycznych mają się pojawić wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie. W sobotę zaś o uśmiech najmłodszych zadba Fundacja Dr. Clown.

Natomiast już w niedzielę będzie wydarzenie, na które większość maluchów oczekuje z taką samą niecierpliwością jak na samego Mikołaja – parada MotoMikołajów. 8 grudnia członkowie Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci odwiedzą małych pacjentów szpitala "Zdroje".

Mikołajki to tak szczególny dzień, że w każdym budzi potrzebę czynienia dobra i pomagania innym. To zmotywowało pracowników szpitala do zorganizowania w nim Mikołajkowego Dnia Dawcy Szpiku. Dzięki akcji udało się pozyskać do bazy kolejnych 20 osób. 

(g)

Fot. szpital "Zdroje"

Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje”

Komentarze

Nazwa
Przepraszam, chodziło oczywiście o WYMAZY z buzi które są jedynie dodaniem osoby X do bazy POTENCJALNYCH dawców. Dopiero w chwili znalezienia biorcy dawca jest informowany o biorcy i wtedy zaczynają się problemy bo dawca dowiaduje się że tak naprawdę teraz ma szansę na pomoc ale ma strach przed zabiegiem i zdarza się że się wycofuje w ostatniej chwili.
2019-12-08 10:21:42
re: Nazwa
Zmazy powiadasz, no dobra. to mało? Co jeszcze mają zrobić?
2019-12-07 19:08:37
Nazwa
Ludzie myślą że oddajac zmazy z buzi ratuje się komuś życie ..., to jedynie dodanie kropli w morzu potencjalnych kandydaów do oddania szpiku.
2019-12-07 13:18:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie