piątek, 07 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Mikołajki w szpitalu „Zdroje”

Mikołajki w szpitalu „Zdroje” [GALERIA]

Mikołajki w szpitalu „Zdroje”
Data publikacji: 2019-12-06 18:30
Ostatnia aktualizacja: 2019-12-08 13:49
Wywietleń: 983 431832

MotoMikołaj Przyjaciel Dzieci wraz z Elfem odwiedzili w piątek blisko 250 małych pacjentów szpitala "Zdroje" z workiem pełnym prezentów. Dzięki wielkim sercom sponsorów i ludzi dobrej woli były paczki po brzegi wypełnione maskotkami, zabawkami i słodyczami. A to nie koniec mikołajkowych atrakcji.

Nauczyciele Zespołu Szkół Szpitalnych zorganizowali zabawy mikołajkowe, podczas których dzieci mogły wysłuchać występów solowych i zespołowych, wziąć udział w licznych konkursach oraz quizach. Wolontariusze z Fundacji Siódme Słońce odwiedzili z prezentami starsze dzieci, przebywające na Oddziale Psychiatrii Młodzieżowej. A to jeszcze nie koniec!

W piątkowe popołudnie na oddziałach pediatrycznych mają się pojawić wolontariusze z Fundacji Mam Marzenie. W sobotę zaś o uśmiech najmłodszych zadba Fundacja Dr. Clown.

Natomiast już w niedzielę będzie wydarzenie, na które większość maluchów oczekuje z taką samą niecierpliwością jak na samego Mikołaja – parada MotoMikołajów. 8 grudnia członkowie Stowarzyszenia Motocykliści dla Dzieci odwiedzą małych pacjentów szpitala "Zdroje".

Mikołajki to tak szczególny dzień, że w każdym budzi potrzebę czynienia dobra i pomagania innym. To zmotywowało pracowników szpitala do zorganizowania w nim Mikołajkowego Dnia Dawcy Szpiku. Dzięki akcji udało się pozyskać do bazy kolejnych 20 osób. 

(g)

Fot. szpital "Zdroje"

Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje” Mikołajki w szpitalu „Zdroje”

Komentarze

Nazwa
Przepraszam, chodziło oczywiście o WYMAZY z buzi które są jedynie dodaniem osoby X do bazy POTENCJALNYCH dawców. Dopiero w chwili znalezienia biorcy dawca jest informowany o biorcy i wtedy zaczynają się problemy bo dawca dowiaduje się że tak naprawdę teraz ma szansę na pomoc ale ma strach przed zabiegiem i zdarza się że się wycofuje w ostatniej chwili.
2019-12-08 10:21:42
re: Nazwa
Zmazy powiadasz, no dobra. to mało? Co jeszcze mają zrobić?
2019-12-07 19:08:37
Nazwa
Ludzie myślą że oddajac zmazy z buzi ratuje się komuś życie ..., to jedynie dodanie kropli w morzu potencjalnych kandydaów do oddania szpiku.
2019-12-07 13:18:20

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
28
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy bedziesz kupować pieczywo z chlebomatu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie