sobota, 28 marca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Wielka parada Motomikołajów!

Wielka parada Motomikołajów! [GALERIA, FILM]

Wielka parada Motomikołajów!
Data publikacji: 2018-12-02 14:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:26
Wywietleń: 1446 364649

Wielka i radosna parada Motomikołajów przejechała w niedzielne (2 grudnia) południe przez Szczecin. Tym widowiskowym akcentem Stowarzyszenie "Motocykliści dla dzieci" rozpoczęli, jak co roku, swoją grudniową akcję charytatywną - odwiedzają najmłodszych w szpitalach, świetlicach środowiskowych i domach dziecka, przywożąc im uśmiechy i słodkie prezenty.

Kilkuset motocyklistów w strojach Mikołajów spotkało się w niedzielę na Wałach Chrobrego. Przyszło też wiele rodzin z dziećmi, kibicujących tej akcji. Była to okazja do wspólnych zdjęć, rozmów, obejrzenia z bliska pięknych maszyn. Paradę przez miasto poprowadzili Mikołaj i Śnieżynka w zabytkowym białym kabriolecie, a za nimi dwie ciężarówki. Pierwszym celem Motomikołajów była wizyta u małych pacjentów szpitala w Zdrojach. Kolejne spotkania z dziećmi przed nimi. Powodzenia!

(gan)

Fot. Anna Gniazdowska, Marta Teszner

Film. Anna Gniazdowska

Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów! Wielka parada Motomikołajów!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Koronawirus w Szczecinie

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie