poniedziałek, 01 czerwca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy

Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy [GALERIA]

Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy
Data publikacji: 2017-08-18 06:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:47
Wywietleń: 2604 288583

Jeszcze trochę potrwa nim nową przeprawą nad Regalicą ze szczecińskiego Międzyodrza na prawobrzeże przejazd i przejście możliwe będą bez jakichkolwiek przeszkód w obie strony. Na oddanym do ruchu 3 bm. moście wciąż prowadzone są roboty wykończeniowe.

Zwężoną jezdnią (tylko po jednym wewnętrznym pasie) w kierunku Basenu Górniczego oraz Dąbia i Zdrojów mogą poruszać się na razie samochody. Piesi i rowerzyści - póki co - do dyspozycji mają wąski przesmyk, urządzony na części prawego pasa ruchu w kierunku Basenu Górniczego, bo pobocza z obu stron przeprawy nadal są zamknięte.

Na dojeździe do mostu ul. Gdańską kierowcy muszą zwolnić. Na zwężonej do jednego, pasa nitce drogi obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Auta osobowe, ciężarówki i autobusy mogą jechać na razie tylko lewym pasem. Podobnie jest od strony dojazdu do przeprawy nad Regalicą z ulic Przestrzennej i Eskadrowej, gdzie wygrodzenia nie pozwalają jeszcze na przejazd prawym pasem od wysokości dojścia do przystani Pogoni. Na samym moście pasy do jazdy w przeciwnych kierunkach oddzielają bariery. 

Na montaż czekają slupy oświetleniowe. W tym tygodniu trwają wciąż prace przy mocowani przęseł nowego ogrodzenia wzdłuż pomostów nowych chodników od strony wjazdowej przez most w kierunku centrum. Tam też rozpoczęły się roboty przy ustawianiu barierek ochronnych oddzielających pas dla pieszych i rowerzystów od jezdni. Od strony wyjazdowej pas pobocza na całej swej długości od strony wody i od jezdni na wykonanie takich przęseł nowego ogrodzenia, jak i barier ochronnych czeka. ©℗

Tekst i fot.: Mirosław WINCONEK

Na zdjęciu: nowy most Cłowy nad Regalicą. Przejezdny, ale nadal plac budowy.

Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy Most Cłowy. Przejezdny, ale plac budowy

Komentarze

most
nerwowe reakcje,jest tablica budowy a na niej pisze jak byk,koniec budowy 09 17.
2017-08-19 06:39:33
Obs.Ryver
Przy tym tempie robót -młode kartofle ich zastaną! Skąd ten wykonawca? Trzech ludzi, dwie taczki, jedne grabie i trzy szpadle. Na wodzie jakieś ekipy coś kitują, kleją, lepią i szpachlują... WĘDKARZE! Apeluję, patrzcie pilnie kiedy TO zacznie się sypać!!!
2017-08-18 19:20:13
Mała uwaga
Z tych zdjęć można też wywnioskować jedno-tempo prac tam nie powala.Jeden,dwóch pracowników na takim projekcie w fazie wykończenia-?. Gdzie są pozostali.Podwykonawca będzie teraz drugie tyle "uzbrajał most" W takim tempie,przy takiej ilości sił i środków zastanie Nas wiosna.Nadzór,miasto tego nie widzi-?
2017-08-18 10:04:04
czytelnik
Co prawda jeździ się tam wolniej z uwagi na prowadzone prace remontowe, ale się jeździ. To zawsze krócej niż dookoła przez Most Pionierów.
2017-08-18 08:46:25
cłowy
Dobrze, że w ogóle można jakoś przejechać.
2017-08-18 07:27:26

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy jesteś za zniesieniem obowiązku noszenia maseczek?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie