piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Gospodarka > Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie

Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie [GALERIA]

Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie
Data publikacji: 2019-09-15 11:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-16 13:03
Wywietleń: 1127 415090

W sobotę (14 września) na gryfińskim nabrzeżu ponownie zorganizowano Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości. Prezentacje gospodarcze odbywają się w ramach projektu pn. „Stabilizacja i intensyfikacja polsko-niemieckich stosunków gospodarczych w Euroregionie Pomerania w latach 2017-2019”. Przedsięwzięcie organizowane jest przez jest Miasto Schwedt, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie oraz Unternehmervereinigung Uckermark e.V. Dla wystawców targi były kolejną okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz poinformowania o swojej działalności i ofercie handlowo-usługowej.

- To bardzo dobry pomysł – mówi jeden z przedsiębiorców. – Jest możliwość pokazania rozmaitych wyrobów a także różnorodnych usług. Wachlarz tych propozycji ze strony wystawców był spory. Ale to nie tylko o kontakty gospodarcze chodzi. Organizatorzy przygotowali także ciekawe imprezy towarzyszące. Dla mieszkańców po obu stronach granicy to również sposobność na miłe i wspólne spędzenie czasu. Nie wiem więc, co zawiodło, bo zainteresowanie tymi targami było niewielkie. 

Tekst i fot. (akme)

Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie