piątek, 03 lipca 2020.
Strona główna > Gospodarka > Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie

Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie [GALERIA]

Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie
Data publikacji: 2019-09-15 11:17
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-25 16:12
Wywietleń: 1282 415090

W sobotę (14 września) na gryfińskim nabrzeżu ponownie zorganizowano Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości. Prezentacje gospodarcze odbywają się w ramach projektu pn. „Stabilizacja i intensyfikacja polsko-niemieckich stosunków gospodarczych w Euroregionie Pomerania w latach 2017-2019”. Przedsięwzięcie organizowane jest przez jest Miasto Schwedt, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców w Gryfinie oraz Unternehmervereinigung Uckermark e.V. Dla wystawców targi były kolejną okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz poinformowania o swojej działalności i ofercie handlowo-usługowej.

- To bardzo dobry pomysł – mówi jeden z przedsiębiorców. – Jest możliwość pokazania rozmaitych wyrobów a także różnorodnych usług. Wachlarz tych propozycji ze strony wystawców był spory. Ale to nie tylko o kontakty gospodarcze chodzi. Organizatorzy przygotowali także ciekawe imprezy towarzyszące. Dla mieszkańców po obu stronach granicy to również sposobność na miłe i wspólne spędzenie czasu. Nie wiem więc, co zawiodło, bo zainteresowanie tymi targami było niewielkie. 

Tekst i fot. (akme)

Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie Międzynarodowe Targi Przedsiębiorczości w Gryfinie

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie