piątek, 02 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Lodówka pełna narkotyków

Lodówka pełna narkotyków

Lodówka pełna narkotyków
Data publikacji: 2016-05-25 10:08
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 1394 135283

Policjanci z Goleniowa wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który był w posiadaniu ponad 2,5 kg środków odurzających oraz przygotowywał narkotyki do wprowadzania na rynek. Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. 

Goleniowscy kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wspólnie z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji ze Szczecina zgromadzili informacje, z których wynikało, że 36-letni mieszkaniec Goleniowa może być w posiadaniu większej ilości narkotyków.

Podczas przeszukania pomieszczeń należących do mężczyzny, informacje te potwierdziły się. W lodówce znajdującej się w garażu, policjanci znaleźli i zabezpieczyli prawie półtora kilograma marihuany oraz ponad kilogram amfetaminy. Dodatkowo goleniowianin był w posiadaniu wagi elektronicznej oraz 10 porcji marihuany, przygotowanej do sprzedaży. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Po zebraniu przez funkcjonariuszy niezbędnego materiału dowodowego, 36-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz  przygotowywania ich do wprowadzania na rynek. 

Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące sprawca spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa, mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie