Środa, 29 listopada 2023 r. 
-1 szczecin
REKLAMA

Lodówka pełna narkotyków

Data publikacji: 25 maja 2016 r. 10:08
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:04
Lodówka pełna narkotyków
 

Policjanci z Goleniowa wspólnie z kryminalnymi z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie zatrzymali mężczyznę, który był w posiadaniu ponad 2,5 kg środków odurzających oraz przygotowywał narkotyki do wprowadzania na rynek. Sąd Rejonowy w Goleniowie zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat więzienia. 

Goleniowscy kryminalni, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, wspólnie z kolegami z Komendy Wojewódzkiej Policji ze Szczecina zgromadzili informacje, z których wynikało, że 36-letni mieszkaniec Goleniowa może być w posiadaniu większej ilości narkotyków.

Podczas przeszukania pomieszczeń należących do mężczyzny, informacje te potwierdziły się. W lodówce znajdującej się w garażu, policjanci znaleźli i zabezpieczyli prawie półtora kilograma marihuany oraz ponad kilogram amfetaminy. Dodatkowo goleniowianin był w posiadaniu wagi elektronicznej oraz 10 porcji marihuany, przygotowanej do sprzedaży. 

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnej celi. Po zebraniu przez funkcjonariuszy niezbędnego materiału dowodowego, 36-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz  przygotowywania ich do wprowadzania na rynek. 

Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące sprawca spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa, mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Policja

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA