niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Zlikwidowali kolejną plantację konopi

Zlikwidowali kolejną plantację konopi

Zlikwidowali kolejną plantację konopi
Data publikacji: 2016-05-21 16:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 1568 134738

Ponad dwieście krzewów konopi indyjskich zabezpieczyli białogardzcy policjanci z Wydziału Kryminalnego podczas przeszukania jednego z pomieszczeń na terenie powiatu białogardzkiego. W tej sprawie zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Za nielegalną uprawę oraz posiadanie konopi indyjskich grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Białogardzcy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, iż na terenie powiatu w  jednej z miejscowości znajduje się nielegalna uprawa. Podczas przeszukania na jednej z posesji, w pomieszczeniu gospodarczym oraz w szklarni foliowej, policjanci znaleźli i zabezpieczyli plantację konopi indyjskich.

- Zabezpieczono łącznie 239 krzewów w różnej fazie wzrostu, ponad 800 gramów suszu roślinnego w postaci marihuany oraz przedmioty i urządzenia służące do tego procederu. 27-letni właściciel posesji został zatrzymany i przewieziony do aresztu - informuje mł.asp. Anna Kakareko. 

Po zebraniu materiału dowodowego mężczyźnie wczoraj przedstawiono zarzut uprawy i posiadania znacznej ilości konopi, do którego się przyznał. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd orzekł wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, poręczenia majątkowego oraz zakazu opuszczania kraju. Szacunkowa czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających wynosi około 280 tysięcy złotych. O dalszych losach 27-latka wkrótce zadecyduje sąd.

fot. materiały policji 

Komentarze

Edynburg
Nooo wlasnie z Gargamelem bralismy to co zlikwidowali i wszystko w pi*du....
2016-05-23 00:08:43
Lecz się Gargamel lub zmień dilera , bo ci szkodzi :)))
Ciekawe co bierzesz , też chciałbym mieć takie odloty :))
2016-05-22 08:37:31
Gargamel
Po przeczytaniu tej informacji od razu poczułem się bezpieczniej. teraz idąc wieczorem przez miasto nie dostanę wpier**, nikt nie ukradnie mi samochodu, ani nie włamie się do mieszkania. Tych domorosłych ogrodników powinno się od razu rozstrzelać, żeby już nikt nigdy przez jego rośliny odurzony nie był. Świat stał się lepszym miejscem!
2016-05-21 17:44:16

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie