niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Znalazła i oddała sporą sumę

Znalazła i oddała sporą sumę

Znalazła i oddała sporą sumę
Data publikacji: 2016-05-21 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 1825 134720

O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Przybiernowa, który w Goleniowie zgubił portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 6000 zł. Zgubę znalazła mieszkanka Przemocza. Ze znalezionym portfelem zgłosiła się na Policję, prosząc aby przekazać go właścicielowi.

Mieszkanka Przemocza przy sklepie na ul. Zakładowej w Goleniowie zauważyła leżący na parkingu portfel. Zajrzała do środka, aby sprawdzić, czy znajdują się w nim dokumenty, mogące pomóc w ustaleniu osoby, do której należy. Okazało się, że w środku oprócz dokumentów, znajdują się również pieniądze w kwocie ponad 6000 zł. Kobieta nie miała wątpliwości co w tej sytuacji należy zrobić. Zgłosiła się z portfelem do Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie. Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem, który dzięki uczciwej znalazczyni, kilka godzin później osobiście odebrał swoją zgubę, potwierdzając że z portfela nic nie zginęło.

Obywatelska postawa i zachowanie 37-letniej mieszkanki Przemocza zasługują na pochwałę ,  uznanie  i powinny być wzorem do naśladowania dla innych. 

fot. Marek KLASA

Komentarze

Zgodnie z Prawem...
Ciekawe czy wlasciciel tego portfela ZA TA UCZCIWOSC... dal w/w kobiecie 10 % wartosci sumy tj. 600 zlotych ? A jesli nie, to powinna zalozyc Facetowi Sprawe... gdyz to prawnie jej sie nalezy ! Na wszelki wypadek powinna wpierw dowiedzic sie o tym u Adwokata, lub samemu poczytac w Przepisach Prawa... w najblizszej Bibliotece, gdzie Panie Bibliotekarki powinny jej w tym pomoc ! Zycze powodzenia...!!
2016-05-21 10:40:50
Zguba
A znaleźć otrzymała?
2016-05-21 10:24:56
Gargamel
Że też ja nic nie mogę znakeźć, na pewno bym nie oddał! Swoją drogą co by było jakby gościu zwietrzył okazję i nakłamał policji że w portfelu brakuje kilku tysiączków??
2016-05-21 09:43:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie