wtorek, 22 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Znalazła i oddała sporą sumę

Znalazła i oddała sporą sumę

Znalazła i oddała sporą sumę
Data publikacji: 2016-05-21 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:28
Wywietleń: 1338 134720

O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Przybiernowa, który w Goleniowie zgubił portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 6000 zł. Zgubę znalazła mieszkanka Przemocza. Ze znalezionym portfelem zgłosiła się na Policję, prosząc aby przekazać go właścicielowi.

Mieszkanka Przemocza przy sklepie na ul. Zakładowej w Goleniowie zauważyła leżący na parkingu portfel. Zajrzała do środka, aby sprawdzić, czy znajdują się w nim dokumenty, mogące pomóc w ustaleniu osoby, do której należy. Okazało się, że w środku oprócz dokumentów, znajdują się również pieniądze w kwocie ponad 6000 zł. Kobieta nie miała wątpliwości co w tej sytuacji należy zrobić. Zgłosiła się z portfelem do Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie. Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem, który dzięki uczciwej znalazczyni, kilka godzin później osobiście odebrał swoją zgubę, potwierdzając że z portfela nic nie zginęło.

Obywatelska postawa i zachowanie 37-letniej mieszkanki Przemocza zasługują na pochwałę ,  uznanie  i powinny być wzorem do naśladowania dla innych. 

fot. Marek KLASA

Komentarze

Zgodnie z Prawem...
Ciekawe czy wlasciciel tego portfela ZA TA UCZCIWOSC... dal w/w kobiecie 10 % wartosci sumy tj. 600 zlotych ? A jesli nie, to powinna zalozyc Facetowi Sprawe... gdyz to prawnie jej sie nalezy ! Na wszelki wypadek powinna wpierw dowiedzic sie o tym u Adwokata, lub samemu poczytac w Przepisach Prawa... w najblizszej Bibliotece, gdzie Panie Bibliotekarki powinny jej w tym pomoc ! Zycze powodzenia...!!
2016-05-21 10:40:50
Zguba
A znaleźć otrzymała?
2016-05-21 10:24:56
Gargamel
Że też ja nic nie mogę znakeźć, na pewno bym nie oddał! Swoją drogą co by było jakby gościu zwietrzył okazję i nakłamał policji że w portfelu brakuje kilku tysiączków??
2016-05-21 09:43:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”