niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Znalazła i oddała sporą sumę

Znalazła i oddała sporą sumę

Znalazła i oddała sporą sumę
Data publikacji: 2016-05-21 09:11
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:03
Wywietleń: 2010 134720

O dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Przybiernowa, który w Goleniowie zgubił portfel z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 6000 zł. Zgubę znalazła mieszkanka Przemocza. Ze znalezionym portfelem zgłosiła się na Policję, prosząc aby przekazać go właścicielowi.

Mieszkanka Przemocza przy sklepie na ul. Zakładowej w Goleniowie zauważyła leżący na parkingu portfel. Zajrzała do środka, aby sprawdzić, czy znajdują się w nim dokumenty, mogące pomóc w ustaleniu osoby, do której należy. Okazało się, że w środku oprócz dokumentów, znajdują się również pieniądze w kwocie ponad 6000 zł. Kobieta nie miała wątpliwości co w tej sytuacji należy zrobić. Zgłosiła się z portfelem do Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie. Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem, który dzięki uczciwej znalazczyni, kilka godzin później osobiście odebrał swoją zgubę, potwierdzając że z portfela nic nie zginęło.

Obywatelska postawa i zachowanie 37-letniej mieszkanki Przemocza zasługują na pochwałę ,  uznanie  i powinny być wzorem do naśladowania dla innych. 

fot. Marek KLASA

Komentarze

Zgodnie z Prawem...
Ciekawe czy wlasciciel tego portfela ZA TA UCZCIWOSC... dal w/w kobiecie 10 % wartosci sumy tj. 600 zlotych ? A jesli nie, to powinna zalozyc Facetowi Sprawe... gdyz to prawnie jej sie nalezy ! Na wszelki wypadek powinna wpierw dowiedzic sie o tym u Adwokata, lub samemu poczytac w Przepisach Prawa... w najblizszej Bibliotece, gdzie Panie Bibliotekarki powinny jej w tym pomoc ! Zycze powodzenia...!!
2016-05-21 10:40:50
Zguba
A znaleźć otrzymała?
2016-05-21 10:24:56
Gargamel
Że też ja nic nie mogę znakeźć, na pewno bym nie oddał! Swoją drogą co by było jakby gościu zwietrzył okazję i nakłamał policji że w portfelu brakuje kilku tysiączków??
2016-05-21 09:43:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie