wtorek, 18 czerwca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Liberadzki zaprasza Brudzińskiego do debaty o podwójnej jakości produktów

Liberadzki zaprasza Brudzińskiego do debaty o podwójnej jakości produktów

Liberadzki zaprasza Brudzińskiego do debaty o podwójnej jakości produktów
Data publikacji: 2019-04-29 14:16
Ostatnia aktualizacja: 2019-05-05 10:58
Wywietleń: 1176 388260

Do debaty na temat podwójnej jakości produktów profesor Bogusław Liberadzki zaprasza Joachima Brudzińskiego. - Oczywiście z całą sympatią i szacunkiem. Usiądźmy i porozmawiajmy o tym, gdzie jesteśmy i w jaki sposób trzeba oraz można chronić polskich konsumentów przed gorszą jakością produktów - podkreślił profesor Liberadzki podczas konferencji prasowej.

Koalicja Europejska rozpoczyna kampanię wizerunkową w związku z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Bogusław Liberadzki - jedynka Koalicji Europejskiej w wyborach do europarlamentu w województwie zachodniopomorskim i lubuskim - ma nadzieję, że odbędą się również kampanie w mediach, czyli debaty. Bowiem chciałby podnieść temat podwójnej jakości produktów.

B. Liberadzki podkreślił, że nie jest to nowy temat, ponieważ Parlament Europejski prawie rok temu przegłosował dyrektywę o unikaniu podwójnej jakości produktów. Jednak jest on niedokładnie egzekwowany przez państwa członkowskie Unii Europejskiej.

- Warto podebatować na ten temat. To nie są tylko produkty spożywcze, czy proszek do prania, ale o wiele więcej asortymentu, zabawki, sprzęt techniczny - wyliczał Liberadzki. - Problem jest dostrzeżony w Unii Europejskiej, remedium jest przygotowane, a teraz postarajmy się to stosować. Chciałbym, żeby mocniej chronić polskich konsumentów przed gorszą jakością produktów, a także przed nieuczciwą konkurencją.

Liberadzki stwierdził: - My (PE - red.) tę pracę domową odrobiliśmy, ale po stronie władz każdego państwa członkowskiego leży to, żeby praktycznie to wyegzekwować. W Polsce mamy nie tylko Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ale także inspektoraty.

W związku z tym europoseł SLD postanowił zaprosić Joachima Brudzińskiego - jedynkę Prawa i Sprawiedliwości do Parlamentu Europejskiego w województwie zachodniopomorskim i lubuskim - do debaty na temat podwójnej jakości produktów.

- Jeżeli chodzi o zaproszenie do debaty to jesteśmy gotowi na spotkanie w sprawach organizacyjnych - zapowiedział Dariusz Wieczorek, przewodniczący SLD w Zachodniopomorskiem. - Jeżeli do końca tygodnia będzie pozytywna decyzja ze strony pana ministra, to zaraz po długim weekendzie ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące miejsca i terminu. ©℗

(KaNa)

Na zdjęciu: Warto podebatować na temat podwójnej jakości produktów w państwach członkowskich UE - uważa prof. Bogusław Liberadzki.

Fot. Dariusz GORAJSKI

Komentarze

Szczecin
Co dobrego zrobil Pan Liberadzki dla Szczecina przyszla kampania i sie Pan obudzil Pan i kolega Rosati powinniscie odejsc na EMERTURE
2019-05-05 10:52:45
Wyborcy
Czad ma nowe twarze. Co moga wiedziec o duchu wartosci Europy zwolennicy PZPR Ukladu Warszawskiego Kremla.
2019-04-30 09:31:54
dysydent
byłem w ORMO byłem w milicji teraz jestem w Koalicji
2019-04-30 06:50:16
Dość
Chyba zaprasza na pożegnanie z okazji swojego odejścia na emeryturę.
2019-04-30 00:18:41
Widzę, źe pisowcy poniżej wzorują się na PZPR.
Trudno się dziwić. PIS wiele wzorców zaczerpnął z PZPR (cenzura, zadłużenie, kraju, sekretarz KC, inwestycje na kredyt, uwłaszczona nomenklatura itd.).
2019-04-29 23:50:34
Antoni
Czerwoni obudzili się za sprawą Pana Liberadzkiego :)
2019-04-29 23:44:26
Polecam SośnierzTV
tam dowiecie się jak wygląda "praca" naszych europejskich elit... Seria "Latający Cyrk €uro-Parlamentona" pozwala eksplorować nieznane dotąd obszary demokracji euroliberalnej...
2019-04-29 19:59:32
Towarzysze milionerzy.
Liberadzki i Wieczorek to komuniści z należący do sowieckiego PZPR. To wszyscy wiedzą. Obaj są milionerami. Każdy z nich ma ponad 12 mln zł - jak wynika z ich oświadczeń majątkowych. Jak to jest , że komuniści są tak zdolni w robieniu kasy . Może pomogą mieszkańcom Szczecina , których tak kochają , zarobić poodobną kasę.
2019-04-29 19:53:38
Adam
Bardzo dobry pomysł, potrzebujemy w końcu merytorycznej debaty w Szczecinie. Po co nam te konflikty, niech każdy kandydat przedstawi swoje pomysły.
2019-04-29 19:28:43
zainteresowana
A o jakie konkretnie produkty podwójnej jakości towarzyszowi Bogusławowi chodzi? Czy o te co towarzysz Miller Leszek dzisiaj ośmielił się wytykać towarzyszowi Junckerowi z Komitetu Centralnego UE? Lista produktów gorszych dla gorszej części UE jest szeroka. Doceniamy za to z jaką radością i ochotą zameldował przewodniczący D.Wieczorek gotowość do realizacji spotkania roboczego na odcinku sprawach organizacyjnych ale raczej jak rozumiemy po majówce. Będziemy zabiegać o dobre miejsca.
2019-04-29 18:08:07
ze sztambucha dla przypomnienia
PZPR jest przewodnią i kierowniczą siłą polityczną Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, jest awangardą klasy robotniczej, która, w sojuszu z chłopstwem i inteligencją, przez dziesięciolecia toczyła walkę o wyzwolenie społeczne i narodowe.
2019-04-29 18:00:48
Em.
Uważam że to wspaniały pomysł . Doświadczenie Profesora Liberadzkiego w działaniu dla dobra naszego kraju jest nieoceniona .Taka debata pozwoli na znalezenie złotego środka.
2019-04-29 17:29:27
adam
Panie Brudziński , moze opowie pan jak pozwolił pan towarzyszowi Wieczorkowi zarabiac wielka kasę w państwowej Enei.
2019-04-29 17:15:23
Bozena
Brudziński nie ma tyle odwagi ani nie ten poziom inteligencji.
2019-04-29 16:57:36
"upadek" -
- jesteś zwyczajnie głupi.
2019-04-29 16:45:45
redskin
Towarzysze wszystkich krajow polaczcie sie
2019-04-29 16:31:18
Upadek
Brudziński to dzisiaj idol lewackich salonów z TVN na czele. Ciekawe , jak długo jeszcze będzie udawał prawicowca. Wielki upadek człowieka . Może komunisci mają na niego haka ?
2019-04-29 16:11:04
Cdn
Taka smieszna aktorka powiedziala ,ze oglaszam koniec komuny.Rzeczywistosc;Corka sbka Olejnik Spija miod z ust synowi stalinowskiego bandziora Wlodzimierzowi ,,Iliczowi''Cimoszewiczowi.,,ilicz cimoszewicz''pierwszy na liscie poko+ miller ten aparatczyk od moskiewskiej pozyczki.Boze chron POLSKE!
2019-04-29 15:59:41
obserwator
z komuchami nie rozmawia się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2019-04-29 15:07:20
Liberadzki, jaki nr miała twoja legitymacja PZPR ?
.
2019-04-29 14:56:22