Sobota, 22 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Kołobrzeski szpital stracił dyrektora

Data publikacji: 16 listopada 2018 r. 10:45
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:25
Kołobrzeski szpital stracił dyrektora
Były dyrektor kołobrzeskiego szpitala Tomasz Szymański i członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska. Fot. Artur BAKAJ (arch.)  

Tomasz Szymański nie jest już dyrektorem Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu. Ze stanowiska odwołał go na przysłowiowe pięć minut przed końcem kadencji Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego.

Rzecznik Urzędu Marszałkowskiego oficjalnie odpowiada, że powodem rozstania z dyrektorem było wyczerpanie się formuły współpracy. Nieoficjalnie mówi się o tym, że poszło o ostatnie decyzje personalne podejmowane w lecznicy.

Tomasz Szymański kierował kołobrzeskim szpitalem od stycznia 2016 roku. Przed podjęciem tej pracy był zatrudniony w Wydziale Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego. Od chwili odwołania go ze stanowiska, obowiązki dyrektora pełni jego zastępca ds. pielęgniarstwa Małgorzata Grubecka. Urząd Marszałkowski przygotowuje konkurs na obsadzenie wolnego stanowiska. Nowy szef kołobrzeskiej lecznicy ma zostać wybrany do końca stycznia przyszłego roku. ©℗ 

(pw)

Na zdjęciu: Były dyrektor kołobrzeskiego szpitala Tomasz Szymański i członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Anna Mieczkowska.

Fot. Artur BAKAJ (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA