wtorek, 23 października 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kandydat PiS na burmistrza Polic

Kandydat PiS na burmistrza Polic

Kandydat PiS na burmistrza Polic
Data publikacji: 2018-09-17 18:51
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-18 19:13
Wywietleń: 2381 351745

Sławomir Dmochowski jest kandydatem PiS na burmistrza Polic. W poniedziałek (17 września) oficjalnie się przedstawił. I zapowiedział, że jeśli wygra wybory, to policzanie będą płacili mniej za wodę, ścieki i odbiór odpadów. Obiecał również, że doprowadzi do wybudowania w gminie 150 mieszkań. 

Kandydat na burmistrza podkreślał, że z Policami związany jest od dziecka.

- Tutaj skończyłem szkołę podstawową, tutaj też szkołę podstawową kończyły moje dzieci -mówił. - Jestem emocjonalnie bardzo związany z tym miastem i gminą. Tutaj też zdobyłem doświadczenie, które, jeśli zostanę burmistrzem Polic, będzie mi bardzo potrzebne w sprawnym zarządzaniu gminą. Byłem kierownikiem w zakładzie budżetowym w Leśnie Górnym. Tworzyłem nowy wydział gospodarki odpadami w Urzędzie Miejskim w Policach, pracowałem tam przez trzy lata, bylem także pracownikiem Starostwa Powiatowego w Policach. Jestem też w jakiś sposób związany z Grupą Azoty Police, bo piastowałem tam funkcję prezesa zarządu jednej ze spółek zależnych.

Oficjalnego poparcia temu kandydatowi na burmistrza Polic udzielili m.in. poseł PiS Krzysztof Zaremba i kandydat tego ugrupowania na prezydenta Szczecina - Bartłomiej Sochański.

A sam Sławomir Dmochowski przedstawił główne założenia swojego programu.

- Radykalnie obniżymy, a przynajmniej zatrzymamy, ceny wody, ścieków i odbioru odpadów - zapowiedział. - Pieniądze na to się znajdą. To kwestia zmiany systemu. Nie będziemy szukać pieniędzy w kieszeniach policzan, my je znajdziemy w systemie, który dzisiaj funkcjonuje. Deklarujemy wybudowanie w Policach 150 mieszkań - w programie "Mieszkanie+". Kolejny temat, to wodny plac zabaw, potrzebne na to około 2 mln złotych znajdziemy w budżecie Polic. Deklarujemy też, że znajdziemy pieniądze na rower miejski w Policach. Będziemy również wspierali przedsiębiorczość i inwestycje.

Tekst i fot. Agnieszka Spirydowicz

Komentarze

Stary człowiek a może
Od dziecka mi powtarzano; "cygance która płacze,psu który śpi nigdy nie wierz" Ja dzisiaj swoim dzieciom dodaję i PiSowi.Amen Macie rozum-uczyńcie z niego pożytek i zagłosujcie mądrze by kolejne 4 lata nie były stracone,a życie płynęło w stagnacji i marazmie.Popieram-leśne dziadki muszą odejść,to fakt niezaprzeczalny,mogą już zacząć się pakować.
2018-09-18 16:20:45
seba
Mogłaby się w końcu zmienić władza w tym mieście. Chyba już od dwudziestu lat te same facjaty. To się dopiero nazywa koryto dla ciągle tej samej ekipy. A miasto wygląda jak osiedle w Pierdziszewie. Że wam się ludziska ten Gryf nie znudzi.
2018-09-18 14:31:13
policzanin od prawie urodzenia
W Policach czas na zmiany !!! Co do tego nie ma wątpliwości. Gryf i jego ludzie już się wypalili. Miasto i jego mieszkańcy zaczynają na tym tracić. Kto nie idzie do przodu ten się cofa więc dajmy szanse nowym osobom, i miejmy nadzieje że dotrzymają słowa i zamierzenia zrealizują. Dmochowski to tylko człowiek i jeśli wygra wybory na burmistrza miasta i gminy a w radzie gminy będzie miał większość to jestem pewien że zrobi wszystko by zobowiązań dotrzymać. Panie Sławomirze życzę powodzenia a po objęciu stanowiska wytrwałości w realizacji zobowiązań. Oddam swój głos na Pana ale na pewno będę Pana z Pańskich zobowiązań rozliczał.
2018-09-18 13:16:24
Roman
Kolejny kandydat PiS z komunistycznymi korzeniami.
2018-09-18 12:06:02
policzanin
A mnie Sławku nie przekonujesz tym że z Policami jesteś związany od dziecka , a w metryce urodzenia gdzie się urodziłeś ? ja mam w metryce miejsce urodzenia POLICE , ja jestem z policami związany od NIEMOWLĘCIA .
2018-09-18 10:14:57
fegur
Dobrze mówi i dobrze się prezentuje - a taką burmistrz też pełni funkcję - reprezentacyjną. Jest wizytówką miasta. Może już czas na zmianę w postaci osoby o wyższym poziomie merytorycznym i lepszym odbiorze społecznym?
2018-09-18 09:09:35
;
Rezerwa.
2018-09-18 06:42:35
Gienio
Przecież ludzie nie głosują na kandydatów, a na partie. Gdyby kandydat obiecał, że zamknie wszystkie ulice. podniesie ceny za bilety o 100%, to nikt na to nie bedzie patrzyl. Gdyby pis wystawił na jedynce krowę, też by wygrała. Ludzie są tak durni, że myślą że prezydent miasta da każdemu po mieszkaniu i mercedesie, darmowe przeloty samolotem, no i oczywiście podniesie pensje i emerytury. Najlepszy taki co przywieziony w teczce co nawet miasta nie zna. Ludzie wybieracie tego co będzie przez 4 lata budował, lub niszczył miasto. Moze spółki miejskie obsadzić fachowcami, a może ciocia, bratem i szwagrem i niewazne ze oni tylko po podstawówce.
2018-09-18 01:14:49
Obserwator
Kandydat się sprawdzi albo nie.Same hasła nie wygrają.Ceny odbioru odpadów są niskie a woda dużo tańsza niż w Szczecinie.
2018-09-17 21:36:00
On
Czekam na darmowe samoloty , PiS wszystko obieca ciemnota wszystko łyka..
2018-09-17 21:19:16
Od pisu zachowaj nas Panie
Miejsce pisu jest w PISuarze
2018-09-17 21:13:16
kasjusz
Nareszcie konkretny kandydat, Czas na zmiany w Policach bo juz się słabo robi od ciągłej propagandy Gryfa.
2018-09-17 20:52:59
ala66
Jak obniży, skoro cenę ustalają pisowskie Wody Polskie?
2018-09-17 20:33:49
Bomba
Dla mnie BOMBA !!! Kiedy te wybory nie mogę się doczekać!
2018-09-17 18:59:07