sobota, 20 lipca 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kandydatka na burmistrza Polic

Kandydatka na burmistrza Polic

Kandydatka na burmistrza Polic
Data publikacji: 2018-09-02 11:13
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:19
Wywietleń: 3227 348865

Koalicja Obywatelska (Platforma Obywatelska i Nowoczesna) w niedzielę (2 września) zaprezentowała swoją kandydatkę na burmistrza Polic. Jest nią Ewa Ignaczak. Na tę prezentację przybył m.in. Dariusz Rosati, europoseł PO, który oficjalnie udzielił poparcia tej kandydaturze.

Ewa Ignaczak jest doktorem nauk matematycznych. Od trzech lat aktywna politycznie, jest wiceprzewodniczącą Zarządu Regionu Nowoczesnej.

O fotel burmistrza w Policach najprawdopodobniej powalczy m.in. z Władysławem Diakunem, który rządzi gminą już piątą kadencję. Swoją kandydaturę ogłosił także Krystian Kowalewski z lokalnego ugrupowania "Projekt Police". Wciąż nie został przedstawiony kandydat PiS.

Tekst i fot. (sag)

Komentarze

Kasia
To ja zostanę z dziadkiem Diakunem jakoś czuje się z nim bezpiecznie....
2018-09-03 12:20:46
Hejt
Proszę nie odpisywać. Tutaj Pani nie znajdzie wyborców z Polic. Do wyborów zatrudniono hejterów. Na to partie w Polsce wydają publiczne pieniądze. Do tego dołączają agenci w celu destabilizacji obcego państwa. Życzę wszystkim kandydatom powodzenia.
2018-09-03 09:19:13
Policzanin
Mieszkam w Policach 30 lat i nigdy o niej nie słyszałem. Mam zagłosować na jakiegoś politycznego podrzutka, tylko dlatego, że jakiś europoseł ją poparł? A co ten europoseł zrobił dla Polic?
2018-09-02 21:15:03
@Ewa Ignaczak
Coś jednak poszło nie tak. Trzymać z takimi skompromitowanymi ugrupowaniami... Wstyd.
2018-09-02 20:51:26
Ewa Ignaczak
Do wiadomości zainteresowanych. Mieszkanką Polic jestem ponad 36 lat. Owszem, posiadam doktorat z matematyki, umiem liczyć i myśleć logicznie, to nie ujma. Pozdrawiam wszystkich hejterów i trolli proponując wypowiedzi z otwartą przyłbicą, a nie anonimy.
2018-09-02 20:15:39
Wocia
Z reguły nauczyciele akademiccy są oderwani od rzeczywistości i żyją w świecie cyferek i badań naukowych... i może niech tak pozostanie, mieszkam w Pokicach ładbych parę lat a o pani pierwszy raz słyszę...
2018-09-02 17:06:11
Zmiana
Czas na zmianę obecny burmistrz się wypalił w Policach nic się nie dzieje nie ma inwestycji pozostało mu tylko kochanie ludzi
2018-09-02 17:05:13
Fotel tylko dla młodych
Lokalna ojczyzna tylko dla miejscowych a nie przywiezionych w teczce-to po pierwsze.Po drugie Dziadek Diakun 70+ raczej niech sposobi się na polityczną emeryturę i zabiera się za rachunek życia.Dosyć leśnych dziadków,czas na młodych wykształconych ambitnych i rozumiejących potrzeby współczesnego świata i młodego pokolenia.
2018-09-02 16:52:35
zibi
Pani ma takie wykształcenie że do garów wystarczy
2018-09-02 12:02:02
;
Z obecnym burmistrzem i tak nie ma szans, bo trzeba kochać ludzi i swoją małą ojczyznę, a przede wszystkim, zrobić dużo dobrego dla tej społeczności i to przez wiele lat, a akurat to trudno odrobić.
2018-09-02 11:45:19
PiS?
Tomasz P.
2018-09-02 11:27:13
Pytanie2
Dopiero spojrzałem na fotę. Jaki miły wyborczy dołek koło Orlenu. Mam nadzieję że właściciel tego skweru wynajmuje go na takie okazje za kasę.
2018-09-02 11:25:27
Pytanie
A ta pani o chociaż jest z Polic czy to taki wyborczy "podrzutek" ? Bo akurat że doktór to najmniej jest ważne.
2018-09-02 11:22:37
leming
Przybył, złożył czerwony skrzek i odfrunął.
2018-09-02 11:20:08