Czwartek 08 grudnia 2022r. 
REKLAMA

Jarosław Kaczyński: "Polska nie będzie pod niczyim butem"

Data publikacji: 2022-10-02 19:12
Ostatnia aktualizacja: 2022-10-04 16:02
Jarosław Kaczyński: "Polska nie będzie pod niczyim butem"
Jarosław Kaczyński mówił o kryzysach, z którymi zmaga się Europa, i o tym, jak prawica chce z nimi walczyć. Fot. Dariusz GORAJSKI  

Najbliższe wybory są jak wybory w 1989 roku, a my jesteśmy tam, gdzie była wtedy "Solidarność" - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas wizyty w Szczecinie. Przekonywał też, że tylko jego ugrupowanie jest w stanie uchronić Polskę przed poważnym tąpnięciem gospodarczym. Wydarzenie zorganizowane w sali Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego próbowali zakłócić przeciwnicy obecnej władzy.  

Plan na wybory

- Te wybory, jakie są przed nami, to takie wybory, jakie były w 1989 roku. Oni (czyli opozycja - AS) też to mówią. Tylko oni stawiają się w miejscu "Solidarności". W miejscu "Solidarności" jesteśmy my - mówił J. Kaczyński.  

Polityk namawiał swoich zwolenników, aby mobilizowali bliskich - i nie tylko ich - do głosowania na PiS. Stwierdził, że konieczne jest powołanie ruchu obrony wyborów, który będzie czuwał nad ich przebiegiem. Postulował także, aby w każdym lokalu wyborczym zamontowano kamerę, z której obraz byłby dostępny przez internet.  

- Jesteśmy przekonani, że, po pierwsze, mamy ogromną szansę, aby wygrać, a po drugie, jeśli byśmy nawet przegrali, to ich rządy tak szybko ich skompromitują, że sami będą żałowali, że wygrali - stwierdził J. Kaczyński 

PiS obiecuje uchronić Polaków od wstrząsu ekonomicznego

A dlaczego Polacy mieliby postawić trzeci raz na PiS? Ponieważ tylko ta partia, zdaniem J. Kaczyńskiego, jest w stanie uchronić kraj od poważnych wstrząsów ekonomicznych. Rząd poradził sobie na przykład z covidem - zorganizował oddziały covidowe, wdrożył program powszechnych szczepień. Do tego wpompował 200 miliardów w gospodarkę, aby nie padła z powodu lockdownów. 

- Podnosiliśmy podatki? Nie. Obniżaliśmy je - przypomniał były premier. - Przez cały czas podatki obniżamy. Także teraz, w reakcji na kryzys węglowy. Zapewniam państwa, że w kryzysie gospodarczym, choć jest to tego rodzaju kryzys, na który nasze władze nie mają wielkiego wpływu, też będziemy wybierać to, co najważniejsze, a to, co najważniejsze, to uchronienie Polski przed kolejnym wstrząsem, takim jak dwa wstrząsy balcerowiczowskie, ten z 1990 roku i ten z końca lat 90., i późnej przed kryzysem tuskowym, przed wielkim bezrobociem, przed spadkiem dochodów społecznych, przed powrotem biedy. 

J. Kaczyński dodawał, ze w czasie, gdy jego partia dochodziła do władzy, za godzinę pracy płacono często 4, 5 złotych, a czasami i 2 złote. Dziś stawka minimalna za godzinę wynosi 19,70 zł.

Czasy idą, przyznał polityk, ciężkie. Mamy do czynienia z kilkoma kryzysami - związanymi z wojną, z codziennym bezpieczeństwem i obawą o zachowanie dotychczasowego poziomu życia, wynikającymi także z przeobrażeń w Unii Europejskiej. 

Krytyka Niemiec

Temu ostatniemu wątkowi prezes PiS poświęcił spory fragment swojego wystąpienia. Opowiadał o tym, że biurokraci europejscy pragną stworzyć - i to już niedługo - jedno państwo europejskie pod przywództwem niemieckim. A to oznacza koniec suwerenności Polski. 

- Unia Europejska jest w Polsce bardzo lubiana. Ja to rozumiem. Też uważam, ze powinniśmy być w Unii Europejskiej - ciągnął J. Kaczyński. - Ale Unia Europejska bez maski to Niemcy, Bruksela to jest Berlin. Dla nas najpierw jest Polska, a dopiero później Europa. Niemcy są dla nas państwem, które nie wywiązało się ze swoich prawnych i moralnych obowiązków. A próbuje udawać moralne i praworządnościowe mocarstwo.

J. Kaczyński przypomniał, że kanclerz Niemiec Olaf Scholz mówił niedawno, ze jego kraj chce pełnić wiodącą rolę w Europie. Zdaniem lidera polskiej prawicy Niemcy nie mają do tego ani przesłanek, ani siły. Za to odegrały decydującą rolę w doprowadzeniu do obecnego kryzysu - wojennego i ekonomicznego. 

- Polska nie będzie pod niczyim butem - zapowiedział J. Kaczyński.   

Mimo że teoretycznie spotkanie w budynku uniwersytetu było zamknięte dla osób postronnych, to dwóm przeciwnikom prawicy udało się wmieszać w tłum działaczy i sympatyków PiS. Jeden przed przyjściem do sali J. Kaczyńskiego zaczął krzyczeć: "Konstytucja!", był bardzo pobudzony. Na zewnątrz wyprowadziło go kilku mężczyzn. A już w czasie przemówienia młody człowiek krzyczał: "Hańba!", próbując przerwać wywód byłego premiera. W końcu jednak wypychany opuścił salę.©℗

Alan Sasinowski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

do @Dagmara
2022-10-04 15:51:31
Zmień program w TV i mniej oglądaj tzw."wolnych mediów" a dowiesz się, że rtęci nie ma, że inflacja i wysokie ceny energii są w całej Europie, że mamy gaz z otwartego Baltic Pipe, że kończą tunel w Świnoujściu, że Mierzeja już otwarta, że zapora na granicy wsch. zbudowana, że służba zdrowia dostała dotacje na nowe oddziały pediatrii dziecięcej, że węgla zimą nie zabraknie, że cukier i papier toaletowy jest w sklepach, a chleb nie kosztuje 30 zł. A za dyplomację POdziękuj Radkowi i jego tweetom.
@ niszczy
2022-10-04 15:28:52
Dyplomatołka który zaatakował fejkiem mocarstwo USA w interesie Rosjan nazywasz aktywną dyplomacją?? No i gdzie się podziało 450 mld które nie weszły do budżetu bo ukradła je mafia VAT pod okiem drugiego ministramatołka? Albo likwidacja wojska polskiego przez kolejnego obronomatołka który świecił sobie w oczy lampką,myślał że to mikrofon, transportomatołka przywieżli z ukrainy w kajdankach, szef szoguna bronomatołek z doktryną że Rosja nikomu nie zagraża . Dobrze że poszli na zieloną trawkę
@ pis niszczy P
2022-10-04 15:27:39
POdziękuj swojemu idolowi Radkowi za tweeta którym skompromitował się na całym świecie. Niestety wizerunkowo ucierpi też Polska, ponieważ "zwykły obywatel świata" nie zada sobie trudu by sprawdzić, że Radek to już na szczęście były minister SZ.
pis niszczy Polskę
2022-10-04 14:02:33
Ktokolwiek popiera i głosuje na pis, nie powinien się nazywać patriotą czy nawet Polakiem. To partia zdrajców, zaprzedańców i skończonych nieudaczników. Polska prężnie się rozwijała, dopóki te szkodniki nie dorwały sie do władzy. W tak ciemnej dziurze, w jakiej sie gospodarczo, politycznie i społecznie znaleźliśmy dzięki pisowi, to jeszcze w najnowszej historii nie byliśmy. Mamy najgorsze stosunki z sąsiadami i stoimy na skraju wojny, co jest zupełną zasługą nieudolności polskiej dyplomacji.
@Dagmara
2022-10-04 13:57:57
I co z tego że nie mają programu, ważne żeby zatrzymali rujnowanie Polski przez tych pisowskich szkodników. PiS to partia szkodników, czego sie nie dotkną, to zepsują. Zniszczyli już wiele dziedzin życia. Jako kraj na węglu stojący, nie mamy węgla. Inflacja galopuje, służba zdrowia nie działa, edukacja leży i kwiczy, energia najdroższa w historii, stopy tak wysokie, że wszelkie inwestycje mijają się z celem. Do tego marnotrawstwo, złodziejstwo i kolesiostwo na niespotykanym dotychczas poziomie.
do Jola
2022-10-04 10:05:33
Zerem to jest program POKOnanych na który wyborcy czekają ponad 7 lat. Dlaczego ? Zapytaj swojego guru Donka.
Juras
2022-10-04 10:04:56
O kondycji moralnej tzw. opozycji demokratycznej świadczą hołdy jakie oddają kanalii jaką był Jerzy Urban. Sami sobie wystawiają świadectwo gloryfikując nihilistę który także i nimi pogardzał. Na wskroś był przeniknięty komunistyczną nienawiścią a widać tym co dzisiaj go chwalą i mówią i piszą że go cenili też to pasuje.
@ dexter
2022-10-04 09:58:39
Polecam tobie konsultacje z lekarzem, może ci coś POradzi ?
do @ dexter
2022-10-04 09:09:50
"polecam książkę "Kaczyński i jego pajęczyna". Ja PO-lecem "Hyżego Ruja" i "Thank you, USA" sołtysa z Chobielina.
Dagmara
2022-10-04 08:51:04
Jestem spokojna o wynik wyborów przecież nienawistnicy od 8 gwiazdek i hejterzy którym przez usta wychodzi tylko żółć nie mają żadnego programu pozytywnego integrującego wyborców i dlatego muszą przygotować się na dalsze bycie opozycją. Może teraz będą mniej totalni?
abc
2022-10-04 07:22:12
pod żadnym butem, szczególnie pod rozmemłanym butem Kaczyńskiego i PiS
dexter
2022-10-04 06:41:29
głupsi są jego wyborcy czy ten kurdupel? polecam książkę "Kaczyński i jego pajęczyna"
Jola
2022-10-03 19:27:00
Kończ PAJACU te głupoty, które wygłaszasz . Panie Kaczyński jesteś "ZEREM"
do @Malwina
2022-10-03 15:32:56
Widać po wpisach, że widmo KOlejnej wyborczej POrażki powoduje furię i pisofobię.
@ jan
2022-10-03 15:28:24
Jak to jest, że Tusk choć wzrostem wysoki, to panu Kaczyńskiemu do pięt nie dorasta ?
Hj
2022-10-03 15:03:11
Brawo Kaczyński. Na platfusów nie zwracaj uwagi, to przygłupy z pianą na pysku. Teraz nie wiedzą czy lizać du.py szwabom czy ruskim .
Faszystowskie bojówk
2022-10-03 14:07:47
Faszystowskie bojówki totalnej opozycji... Hodujecie kolejnego Cybę! Jestem przeciwnikiem PiS i Kaczyńskiego, uważam go za szkodnika takiego samego jak das eine totaloposition ale jestem przeciwny takim bandyckim metodom walki politycznej
Dumny
2022-10-03 13:58:35
Pamiętam jak często zbieraliśmy kartofle w lasie, żeby przeżyć. Tak było za Tuska. A teraz mam pensję prawie taką jak Japończyk i wiem komu to zawdzięczam - Naczelnikowi Państwa, Panu Profesorowi Jarosławowi Kaczyńskiemu. Dlatego zapisałem się do Korpusu Obrony Wyborów, bo wiem, że cała totalna, polskojęzyczna opozycja szykuje się do sfałszowania wyborów.
jan
2022-10-03 13:52:43
no patrząc na jarka buty to cięzko nie uciec przez te dziury w zelówkach hahaha
@Donald Rtęć
2022-10-03 13:32:14
Kto pierwszy poinformował o rtęci w Odrze ?? Jak nie wiesz to wygooglaj i nie kompromituj się miernoto pisowska ! Badań wody z Wolski Kaczysyna wówczas nie było żadnych , jakieś pytania ?? Kto zawalił odpowiedz sobie sam , a nie powielasz NIEPRAWDĘ , ALE PIS MA TO wyssane z mlekiem matki :))
do tęczowy rowerek
2022-10-03 13:08:06
Widać że tęczowa "elyta" jako swoich argumentów w każdej sprawie potrafi tylko 8 gwiazdek używać. Żenada.
@ Hubi
2022-10-03 12:59:36
A czy ty odebrałeś już judaszowe srebrniki od swoich KOlegów ?
Maciek Wścieklica
2022-10-03 11:39:51
Im lepiej walczą Ukraińcy ktorym pomaga Polska i im mniej im pomagają moralne mocarstwo Niemcy tym głupsze robią wypowiedzi z tzw. opozycji demokratycznej. W rezultacie słabną sondaże i dostają wścieklicy. Dzisiaj idzie nota dyplomatyczna w sprawie reparacji do Niemiec. W tym samym czasie dyplomatołek prawa ręka Tuska obraża mocarstwo nuklearne USA i wchodzi w śmierdzące walonki raszystkom. Porażka nadciąga na pochmurne niebo PO
Versus
2022-10-03 11:16:10
A co u jadwigi kaczynskiej odnalazła sie "teczka NKWD" bardzo ciekawa lektura
Mam od_PO_wiedź
2022-10-03 11:03:38
Buty są różne, na od_PO_weiednią PO_godę i okoliczność panującą w Eurokołchozie, założy się takie buty jakie są w danym momencie wygodne. Niemieckie buty to; Pantoffel, Gummistiefel i Usu(k)a z ; " - A zatem zobaczymy, jak pójdą te wybory. Jeśli sprawy we Włoszech po niedzielnych wyborach "pójdą w trudnym kierunku, mamy narzędzia, jak w przypadku Polski i Węgier".
ll
2022-10-03 10:54:54
A czy sekretarz PIS na dystrykt zachodniopomorski pan Witold Witkowski mógłby powiedzieć, co stało się z tym niepokornym panem domagającym się poszanowania Konstytucji ? Z tego co widać było na nagraniach pan sekretarz osobiście nadzorował jego wyprowadzanie z sali. A więc panie Witoldzie czy ten niepokorny pan jeszcze żyje, czy jest wolny, posiada jeszcze wszystkie zęby ?
@Malwina
2022-10-03 10:51:21
Cała Polska śpiewa dziś: ***** PiS, ***** PiS !!
PGE ssie
2022-10-03 10:50:01
Kaczyński dziadu, dziękujemy za zimno i brak ogrzewania.
olo
2022-10-03 10:24:33
Platfusom pozostalo tylko darcie mordy/robia to lotne brygady skompromitowanego Kodu/i plugawe wpisy,
XYZ
2022-10-03 10:10:29
Niemcy uzyskali swoje,a teraz pokazuja gige,Totalni i kasta sa narzedziem w ich rekach,Oto natura Niemcow,Ucz sie Polaku,""lepszy na wolnosci kasek lada jaki,nizli w niewoli przysmaki''
ITD
2022-10-03 10:05:51
Panie prezesie! Czas narerszcie powiedziec DOSC tej UNI zboczencow,dewiantow i pederastow!!!Jak dlugo jeszcze?
I zadnych Prezesow..
2022-10-03 10:05:28
Tak Lewicowych... jaki Prawicowych ?/? Gdyz... Wiekszosc Polakow chce byc wreszcie calkowicie Wolnymi Ludzmi w obecnej R.P... !!!
PISobojętny
2022-10-03 10:00:41
Czy naprawdę nie ma większej sali na naszym Uniwersytecie ? co za skromność organizatorów ? Jeden smutny wniosek PIS nadal dzieli społeczeństwo !!!
@Abram
2022-10-03 09:44:02
Nie, nie wyrzucał inaczej myślących tylko chama który wepchał się na imprezę którą chciał rozwalić a to znacząca różnica. Cham najczęściej nie jest myślący tylko chamowaty
Wiesława
2022-10-03 09:32:23
Nawet eleganckie i drogie skórzane mokasyny z Brukseli na chudych nóżkach nie potrafią zakryć wystających śmierdzących onuc kacapów z którymi się układali i oficjalnie i nie oficjalnie
Alicja
2022-10-03 09:32:17
Najlepsze było czy są jakieś pytania... i wtedy jeden z sali się zapytał, to gdzie teraz nas zawieziecie... i tyle w temacie, jeśli chodzi o te w pełni zaaranżowane ze scenariuszem spotkania z kaczyńskim i czytanie wcześniej przygotowanych pytań z kartek. No tak, ale ciemny lud to kupuje...
Donald Rtęć
2022-10-03 09:26:08
Zobaczcie jaka jest różnica między Donaldem Tuskiem a Jarosławem Kaczyńskim. Donald przywiózł do Szczecina fejk o zatruciu Odry rtęcią na dziesiątki lat, sieje panikę i rozpacz. Tuskowi pomagierzy kazali zapewnić nad Odrą specjalistyczną pomoc do zakażeń i oparzeń. Kaczor zaś mówi, jesteśmy dumnymi Polakami, nie musimy polegać na Niemcach by nami kierowali bo sami wiemy co jest dla nas dobre. Pokazuje dowody: gazoport, rurę do Norwegii, tunel w Świnoujściu, stadion Pogoni i kolejne plany rozwoju
Mam pytanie.
2022-10-03 09:23:33
A jeżeli premierem po wyborach zostanie Tusk, to też "Polska nie będzie pod niczyim butem"? Nawet niemieckim?
klemens
2022-10-03 09:18:26
jesteśmy pod butem jankesów i tak już zostanie na wieki . Nie wspomnę o naszych wierzycielach . Oni trzymają nas za gardło , jak w drugiej połowie lat 70tych .
Abram
2022-10-03 08:52:00
A czy to prawda że niejaki Zaremba- podobno prezes, robił za wykidajłę na wiecówce w Szczecinie małego z Żoliborza i osobiście wyrzucał myślących i mówiących nie po linii jedynej słusznej partii ???????
SZCZECINIANKA
2022-10-03 08:51:38
Pod podartym butem Kaczyńskiego też Polska już za rok nie będzie !!!!!!
Malwina
2022-10-03 08:50:17
Zobaczcie jak Donald Tusk i jego lokalne zaplecze polityczne podzieliło ludzi w regionie. Nienawiść, pogarda, krzyki jeb..ć PiS czyli nawoływania do gwałtów w sowieckim stylu, to im zostało z całego programu uśmiechniętych Europejczyków. Dlaczego godzimy się by Tusk i jego kamaryla dzieliła nas tutaj na Pomorzu Zachodnim? Przecież musimy przezwyciężyć tę nienawiść którą w zeszłym roku zawieźli nawet na Poland Rock do Płotów gdzie krzyczeli mocno mocno je...ać PiS
;/
2022-10-03 08:49:22
Zapowiada druga Japonie? jak narazie jest druga Turcja,Węgry i Wenezuela
@fin
2022-10-03 08:47:08
Gardzicie emerytami którzy nie są po UB, SB i PZPR? No cóż nic dziwnego że przegrywacie wybory i przegracie kolejne. Czy rozmawialiście w gronie przyjaciół czyli Tusk, Grad, Sikorski , Neumann i Sławomir Nowak dlaczego nie wybudowaliście elektrowni atomowej mimo obietnic?
fin
2022-10-03 08:08:22
Z Kolbergiem pokraju.........spotyka się z emerytami najpodlejszego poziomu a lizydupy poklaskują . ***** ***
Leo Bonhard
2022-10-03 08:04:00
@hubi Stawki podnieśli, ale zupa w bufecie zdrożała. Jest więc, jak było: jedna miska za cztery komentarze
Eko Wacek
2022-10-03 07:46:54
Nie? A kto pojechał do Brukseli i podpisał pakiet 55 i inne zielone dyrektywy za parę unijnych srebrników? Atomy nie węglowe elektrownię nie za to wiatraczki i solary . Nie ma wiatru nie ma prądu nie ma słońca nie ma prądu.Niczym się nie różnicie od zielonych. A od 2035 zakaz rejestracji spalinowych silników kto to podpisał?
Żoliborz
2022-10-03 06:44:25
Brylant !, może zjesz świeżą rybkę z Odry ? mniamuśna palce lizać i proponuję kąpiel dobrze robi na skórę......
Antyprezes
2022-10-03 06:32:03
PiS chce wymiaru sprawiedliwość na swoim pasku, tak jak Putin, po to, by usłużni sędziowie, którzy byli miernotami w przeszłości, wydawali wyroki zgodne z wolą partii PiS, a Prokuratura ścigała przede wszystkim tych który myślą inaczej. Nawet ostatnio partyjny Trybunał Kaczyńskiego, orzekł tak samo jak w Rosji Putina, by nie respektować wyroków międzynarodowych trybunałów!
racjonalny
2022-10-03 06:26:41
Dzięki za zrealizowanie hasła wyborczego z 2015 roku POLSKA W RUINIE . Jedyne co się temu bezzębnemu mlaskaczowi i jego mafijce udało.
Zimno i ciemno
2022-10-03 06:02:10
Prezes Kaczyński odwiedzając zachodniopomorskie swoją obecnością rozświetlil domy i ulice miast ale zapomniał przywieść kufajek aby ogrzać mieszkańców których nie stać na ogrzanie swojego mieszkania
Zgoda
2022-10-03 05:35:29
Będąc w Szczecinie prezes sam przyznał ze jesteśmy znowu na poziomie 1989 roku czego jest to zasługa samego naczelnika i jego pisowskiego dworu.
ala66
2022-10-03 00:49:47
Ludzie, obudźcie się. Od siedmiu lat żyjecie w PRL. Ciągle słyszę o dobrych zmianach. Jedyne co się sprawdziło to "Polska w ruinie".
kamerki
2022-10-03 00:01:12
podglądacze partyjni już szykują przelewy...
Czytelnik
2022-10-02 23:49:50
Żałosne pisowskie trolle i wyznawcy tego starego opętanego dziada sprzedaliście się a Wasze dzieci, wnuki i prawnuki będą za to płacić. Jesteście zaślepieni a Polska przez Wasze zaślepienie stała się pośmiewiskiem Europy
Myśl
2022-10-02 23:37:39
Pan Kaczyński zapomniał o największych swoich osiągnięciach, czyli zasianiu nienawiści wśród ludzi i do UE, o podziale na lepszy i gorszy sort, wyzywaniu ludzi o innych poglądach od zdrajców. W Szczecinie nie mógł być za bardzo napastliwy, ale i tak uznał, że protestujący stoją po stronie Niemiec. Aktualna władza głównie zajmuje się zażegnywaniem wywołanych przez siebie kryzysów - ostatni, to węglowy. Wszystko naszym kosztem. Na Covidzie dorobili się ludzie władzy, a chorzy masowo umierali.
dZIEKI kACZOR
2022-10-02 23:03:23
za to że zchodniopomorskie uczyniłeś potęgą gazową
Na razie
2022-10-02 22:45:58
Polska jest pod butem Kaczyńskiego
Sum z Odry
2022-10-02 22:06:24
Jesteśmy już pod butem u kraińskim
Prawda
2022-10-02 21:52:49
A na pewno nie pod butem pisu
Felek
2022-10-02 21:47:37
Madzia Filiks mózg lokalnego PO po wysłuchaniu Kaczora ogłosila koniec PiS. Madzia lubiła chodzić na Mickiewicza obalać PiS i jakoś do tej pory PiS żyje. Warto pokazać jej tajne sondaże jakie ma Tusk to może Madzia trochę się wstrzyma z ogłaszaniem końca PiS na drugi dzien po wyborach
Bielik
2022-10-02 21:44:13
Cześć hejterzy platformersi. Boli was prawda o której mówił Prezes. Brawo PiS, tak trzymać i nie popuszczać i mówić prawdę o tej nieudacznej, skompromitowanej i bezideowej partii.
🌈 tęczowy rowerek
2022-10-02 21:37:52
🌈 ***** *** i wszystko jasne 🌈
Marian
2022-10-02 21:35:52
ŚP Lech Kaczyński mógł się powoływać na Solidarność. ŚP Lech i Maria Kaczyńscy byli prawdziwymi patryjotami i mimo iz nie zgadzalem sie niektórymi pogladami to wzbudzali szacunek i patryjotyzm. Niestety obecne struktóry PIsu to juz nie to samo. Afery korupcja kumoterstwo. To zawsze idzie z polityką ale teraz jeszcze jest brak honoru i oklamywanie i okradanie obywateli smiejac sie i patrzac w oczy. Za Lecha Kaczyńskiego byscie juz siedieli albo zostali wygnani ze partji!!!
@Klara
2022-10-02 21:34:34
Czasem lepiej jest milczeć i tylko wyglądać na idiotkę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Morfeusz
2022-10-02 21:32:37
Szkoda że TVN nie pokazał jak w Radomiu jajami rzucali w samochód z tuskiem.
OK. 2010
2022-10-02 21:32:05
POLSKA będzie ale pod butem Kaczyńskiego - nie jego doczekanie bo to tylko marzenie prezesa pisowców .
Marek
2022-10-02 21:30:51
Najnowsze wiadomości z frontu że Ukraińcy przełamują kolejne linie obrony RU, Putin i jego sobowtóry się wściekną. Niemcom wysadzono NS1 i NS2. To na kogo teraz mają postawić w PO i Hołownia2050 i PSL? Kiedyś były nasiadówki u ambasadora RFN w Warszawie teraz gdzie iść po wskazówki skoro Giertych pisze głupoty z rozpaczy? Ciężkie jest życie POgubionych. POzostaje marzyc o powstaniu grudniowym że lud się zbuntuje i przywróci Tuska na króla. Ale lud buntować się nie chce
Haha
2022-10-02 20:54:12
Zakłamany kaczy dyktatorek. Skończ już dziadu.
Żaneta
2022-10-02 20:52:02
Ciekawe na ile pokapowali się w PO że projekt 4 Rzeszy poszedł w krzaki? Przecież po minie Tuska widać że gra tylko o to by się nie wydało co nabroił przez te lata. W zasadzie robi tylko miny do złej gry. Postawili na Niemcy które z Rosją miały rządzić od Władywostoku do Lizbony ale okazało się że Kaczor postawił się okoniem i sprawa się rypła. Reszta Europy też się przygląda i wyciąga wnioski że 4 Rzesza to pomyłka
szczecinianin
2022-10-02 20:38:18
Widać komu zależy na Polsce i Polakach. Niektórzy krytykują ale czy sami czasem pomysla próbując się zastanowić dlaczego...?
Hubi
2022-10-02 20:32:37
Część hejterzy z PIS-u. Czy podnieśli Wam stawiki z uwagi na inflację?
Blabla
2022-10-02 20:32:07
Wyłączcie już dziada .
Jędruś
2022-10-02 20:12:34
Najlepiej pod butem pisowskiego kaczorka, no nie ???
Sikor
2022-10-02 19:55:02
Nie opuścił salę, ale go wynieziono
Dawid
2022-10-02 19:53:34
Dodajmy że Polska nie będziemy pod butem nawet jeśli w bucie będą onuce perfumowane wodą kolońską z nord streamu
Klara
2022-10-02 19:24:45
Kaczyński walczy o 3 kadencję. Tusk walczy dla Merkel, Sikorskiego i Sławka Nowaka
Były wyborca PO
2022-10-02 19:23:24
Jednak żywotność Kaczyńskiego zaskoczyła śpiochów z PO, wybory wyglądają że będą przegrane tylko w jakim stosunku to jest pytanie
cesio
2022-10-02 19:16:57
czyli pod watykańskim także nie?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA