poniedziałek, 27 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gotówka dla letników

Gotówka dla letników

Gotówka dla letników
Data publikacji: 2016-06-18 12:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 1400 139388

Już po raz dwunasty na czas wakacji, w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych Euronet uruchamia dodatkowe bankomaty. Najwięcej ich stanie nad Bałtykiem. Nowością będą tam recyklery.

Aby ułatwić turystom dostęp do gotówki, Euronet udostępnia w tym roku rekordową liczbę urządzeń. Będzie ich ponad 100, z czego kilkanaście wpłato-bankomatów, tzw. recyklerów, w sumie 60 w różnych kurortach.
Bankomaty i wpłato-bankomaty Euronetu będą tam, gdzie jest spodziewany natężony ruch turystyczny. Najwięcej w takich miejscowościach, jak: Pobierowo, Dziwnówek, Rewal, Kołobrzeg oraz Dziwnów. Z urządzeń sezonowych będzie można korzystać do drugiej połowy września. Tymczasowe bankomaty wyglądają tak samo jak stałe. 

W tym roku Euronet sezonowo udostępni również wpłato-bankomaty, czyli tzw. recyklery umożliwiające jednocześnie wpłatę oraz wypłatę środków. W urządzeniu tym obok wpłaty pieniędzy na własne, przypisane do karty konto bankowe, można dokonywać wpłat aż na 7 różnych rachunków bankowych, np. kontrahenta.

- Pomysł recyklerów powstał z myślą o lokalnych przedsiębiorcach, którzy będą mogli w ten prosty i szybki sposób wpłacać m.in. swoje utargi przez 24 godziny na dobę – mówi Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

Przydatną usługą, szczególnie dla rodziców podczas wyjazdów wakacyjnych ich pociech, może się okazać możliwość realizacji przekazu bankomatowego. Usługa też będzie dostępna w urządzeniach sezonowych.
Realizacja przekazu bankomatowego została uproszczona do minimum. Jego nadawca i odbiorca są proszeni wyłącznie o podanie danych niezbędnych do przetworzenia transakcji. Są to numery PESEL i telefonu komórkowego oraz kwota przekazu.

– Do tej pory nie było na rynku technicznej możliwości przekazania dziecku pieniędzy „na już” – podkreśla Ewa Miziołek. - Dostępne formy zakładały co najmniej jeden dzień na przeprocesowanie transakcji. Przekaz bankomatowy Euronet jest gotowy do odbioru zaraz po otrzymaniu wiadomości SMS z kodem PIN transakcji.

(mag)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

 

 

Komentarze

niepewny
Recyklery...Gotówkę wpłaca Kowalski a za chwilę ją wypłaca Nowak. To ja dziękuję za takie urządzenie. Jaka jest gwarancja że nie ma fałszywki ?? Wyberam typowy Bankomat bo wiem że kasa jest sprawdzona !
2016-06-18 23:20:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie