wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Gotówka dla letników

Gotówka dla letników

Gotówka dla letników
Data publikacji: 2016-06-18 12:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:06
Wywietleń: 1571 139388

Już po raz dwunasty na czas wakacji, w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych Euronet uruchamia dodatkowe bankomaty. Najwięcej ich stanie nad Bałtykiem. Nowością będą tam recyklery.

Aby ułatwić turystom dostęp do gotówki, Euronet udostępnia w tym roku rekordową liczbę urządzeń. Będzie ich ponad 100, z czego kilkanaście wpłato-bankomatów, tzw. recyklerów, w sumie 60 w różnych kurortach.
Bankomaty i wpłato-bankomaty Euronetu będą tam, gdzie jest spodziewany natężony ruch turystyczny. Najwięcej w takich miejscowościach, jak: Pobierowo, Dziwnówek, Rewal, Kołobrzeg oraz Dziwnów. Z urządzeń sezonowych będzie można korzystać do drugiej połowy września. Tymczasowe bankomaty wyglądają tak samo jak stałe. 

W tym roku Euronet sezonowo udostępni również wpłato-bankomaty, czyli tzw. recyklery umożliwiające jednocześnie wpłatę oraz wypłatę środków. W urządzeniu tym obok wpłaty pieniędzy na własne, przypisane do karty konto bankowe, można dokonywać wpłat aż na 7 różnych rachunków bankowych, np. kontrahenta.

- Pomysł recyklerów powstał z myślą o lokalnych przedsiębiorcach, którzy będą mogli w ten prosty i szybki sposób wpłacać m.in. swoje utargi przez 24 godziny na dobę – mówi Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

Przydatną usługą, szczególnie dla rodziców podczas wyjazdów wakacyjnych ich pociech, może się okazać możliwość realizacji przekazu bankomatowego. Usługa też będzie dostępna w urządzeniach sezonowych.
Realizacja przekazu bankomatowego została uproszczona do minimum. Jego nadawca i odbiorca są proszeni wyłącznie o podanie danych niezbędnych do przetworzenia transakcji. Są to numery PESEL i telefonu komórkowego oraz kwota przekazu.

– Do tej pory nie było na rynku technicznej możliwości przekazania dziecku pieniędzy „na już” – podkreśla Ewa Miziołek. - Dostępne formy zakładały co najmniej jeden dzień na przeprocesowanie transakcji. Przekaz bankomatowy Euronet jest gotowy do odbioru zaraz po otrzymaniu wiadomości SMS z kodem PIN transakcji.

(mag)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

 

 

Komentarze

niepewny
Recyklery...Gotówkę wpłaca Kowalski a za chwilę ją wypłaca Nowak. To ja dziękuję za takie urządzenie. Jaka jest gwarancja że nie ma fałszywki ?? Wyberam typowy Bankomat bo wiem że kasa jest sprawdzona !
2016-06-18 23:20:24

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie