poniedziałek, 21 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Gotówka dla letników

Gotówka dla letników

Gotówka dla letników
Data publikacji: 2016-06-18 12:33
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:31
Wywietleń: 968 139388

Już po raz dwunasty na czas wakacji, w najpopularniejszych miejscowościach turystycznych Euronet uruchamia dodatkowe bankomaty. Najwięcej ich stanie nad Bałtykiem. Nowością będą tam recyklery.

Aby ułatwić turystom dostęp do gotówki, Euronet udostępnia w tym roku rekordową liczbę urządzeń. Będzie ich ponad 100, z czego kilkanaście wpłato-bankomatów, tzw. recyklerów, w sumie 60 w różnych kurortach.
Bankomaty i wpłato-bankomaty Euronetu będą tam, gdzie jest spodziewany natężony ruch turystyczny. Najwięcej w takich miejscowościach, jak: Pobierowo, Dziwnówek, Rewal, Kołobrzeg oraz Dziwnów. Z urządzeń sezonowych będzie można korzystać do drugiej połowy września. Tymczasowe bankomaty wyglądają tak samo jak stałe. 

W tym roku Euronet sezonowo udostępni również wpłato-bankomaty, czyli tzw. recyklery umożliwiające jednocześnie wpłatę oraz wypłatę środków. W urządzeniu tym obok wpłaty pieniędzy na własne, przypisane do karty konto bankowe, można dokonywać wpłat aż na 7 różnych rachunków bankowych, np. kontrahenta.

- Pomysł recyklerów powstał z myślą o lokalnych przedsiębiorcach, którzy będą mogli w ten prosty i szybki sposób wpłacać m.in. swoje utargi przez 24 godziny na dobę – mówi Ewa Miziołek, dyrektor marketingu i wsparcia sprzedaży Euronet Polska.

Przydatną usługą, szczególnie dla rodziców podczas wyjazdów wakacyjnych ich pociech, może się okazać możliwość realizacji przekazu bankomatowego. Usługa też będzie dostępna w urządzeniach sezonowych.
Realizacja przekazu bankomatowego została uproszczona do minimum. Jego nadawca i odbiorca są proszeni wyłącznie o podanie danych niezbędnych do przetworzenia transakcji. Są to numery PESEL i telefonu komórkowego oraz kwota przekazu.

– Do tej pory nie było na rynku technicznej możliwości przekazania dziecku pieniędzy „na już” – podkreśla Ewa Miziołek. - Dostępne formy zakładały co najmniej jeden dzień na przeprocesowanie transakcji. Przekaz bankomatowy Euronet jest gotowy do odbioru zaraz po otrzymaniu wiadomości SMS z kodem PIN transakcji.

(mag)

Fot. Robert STACHNIK (arch.)

 

 

Komentarze

niepewny
Recyklery...Gotówkę wpłaca Kowalski a za chwilę ją wypłaca Nowak. To ja dziękuję za takie urządzenie. Jaka jest gwarancja że nie ma fałszywki ?? Wyberam typowy Bankomat bo wiem że kasa jest sprawdzona !
2016-06-18 23:20:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
18
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”