czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Rurką w bankomat

Rurką w bankomat

Rurką w bankomat
Data publikacji: 2015-12-21 09:49
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:49
Wywietleń: 1820 67087

Około drugiej w nocy odgłosy uderzeń obudziły mieszkającego w Reczu policjanta. Funkcjonariusz postanowił sprawdzić, co jest przyczyną hałasu. Kilka chwil po wyjściu z domu poznał odpowiedź na to pytanie. Na ulicy Kolejowej zauważył dwóch mężczyzn, którzy metalową rurką uderzali w bankomat.

- 25-letni mieszkaniec gminy Recz i jego o trzy lata młodszy znajomy zostali zatrzymani. Obaj byli pijani. Gdy wytrzeźwieli przedstawiono im zarzuty popełnienia przestępstwa uszkodzenia mienia - informuje kom. Jakub Zaręba z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie.

Spowodowane przez nich straty wstępnie wycenione zostały na kwotę około 10 tysięcy złotych. Mężczyźni przyznali się do popełnienia zarzucanego im czynu i złożyli wnioski o dobrowolne poddanie się karze. Żaden z nich nie był w stanie wyjaśnić motywów swojego zachowania. Uszkodzenie cudzego mienia jest przestępstwem zagrożonym karą do 5 lat pozbawienia wolności. (p)


Komentarze

Congratulations
Jeszcze jedana różnica: przeciętny obywatel będzie ponad przeciętnie pyskował jakie to policjant ma przywileje, może np. o 2 w nocy oberwać rurką w łeb.
2015-12-22 19:09:50
Gratulacje
Różnica pomiędzy przeciętnym obywatelem, a policjantem jest taka, że ten pierwszy nie zszedłby o 2 w nocy zobaczyć, co się dzieje.
2015-12-21 11:31:44

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie