sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Na Luzie > Kobieta biznesu w kolorach lata

Kobieta biznesu w kolorach lata [FILM]

Kobieta biznesu w kolorach lata
Data publikacji: 2016-06-08 13:54
Ostatnia aktualizacja: 2016-06-08 13:59
Wywietleń: 1560 138267

W tym roku wiosenno-letni wizerunek biznesowy kobiet ulega zmianie. Panie odchodzą od ciemnych odcieni ubrań, które kojarzą się z typowym dress codem, stawiają natomiast na kolor. W tym sezonie najmodniejsze są barwy intensywne i żywe w szczególności: żółty, pomarańczowy i zielony.

- Nieodzownym trendem każdej wiosny są oczywiście kwiaty. Nowością w tym przypadku są kwiaty na sukniach koktajlowych i wieczorowych, na spodniach i koszulach. Jest to modny print, który można połączyć z białym żakietem i jeansami – mówi newsrm.tv Jarosław Łęski, stylista, Salon Balladine.

Warto zwrócić uwagę na trend marynistyczny, który tego lata będzie panować zarówno w stylu casualowym, jak i tym wyjściowym. Charakterystyczny motyw pasków do tej pory łączony był wyłącznie ze stylem marynarskim. Obecnie możemy zauważyć paski na koszulach, bluzkach, spódnicach sukienkach czy  na letnich lekkich narzutkach.  Takie ubrania najlepiej łączyć z bielą, granatem oraz dodatkami w kolorze intensywnej czerwieni.

- Jak co roku podstawowym kolorem w sezonie wiosennym jest kolor biały i jego pochodne. Począwszy od klasyki poprzez sport casual skończywszy na modelach oversizowych i lookach warstwowych można spotkać ten kolor odzieży. – opowiada Jarosław Łęski.

Co roku latem powraca styl romantyczny, jego elementy można zaobserwować na bluzach, sukienkach, marynarkach, a nawet spodniach. Ten trend pasuje do każdej kobiety.  - Charakteryzuje się tym, iż ma bardzo dużo falban, kokard, wstążek – dodaje Jarosław Łęski.

Każdą stylizacje należałoby uzupełnić o dodatki. Tego lata biżuteria powinna być  ze szkła, mocna, kolorowa, a co najważniejsze bardzo widoczna.

Źródło: newsrm.tv

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
26
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie