Czwartek 27 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Geblewicz do sądu. Ktoś wpuścił marszałka na minę?

Data publikacji: 2018-09-20 20:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:20
Geblewicz do sądu. Ktoś wpuścił marszałka na minę?
 

Jacek Woźniak zapowiada, że pozwie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza w trybie wyborczym przed sąd. Poszło o publiczne wypowiedzi Geblewicza mówiące o tym, że Woźniak, który jest niezależnym kandydatem na stanowisko prezydenta Kołobrzegu spotyka się z działaczami PiS.

Nieprawdziwe informacje na ten temat były kilka dni temu rozsyłane smsami do mieszkańców miasta. Woźniak już wówczas zaprzeczył, aby do jakikolwiek spotkań z politykami miało dochodzić. Zachęcał przy tym do przejrzenia zapisów monitoringu zamontowanego przed biurem europosła Czesława Hoca, co miałoby być dowodem na to, że z politykiem PiS się nie widział.

Przebywający w środę (19 września) w Kołobrzegu Olgierd Geblewicz starał się mocno wspierać kandydatkę PO na stanowisko prezydenta miasta – Annę Mieczkowską. Podczas swojej wypowiedzi kierowanej do dziennikarzy nie omieszkał powiedzieć o spotkaniach jej konkurenta Jacka Woźniaka z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości. Warto wspomnieć, że PiS ma w Kołobrzegu swojego własnego kandydata, a wśród wszystkich, którzy ubiegają się o prezydencki fotel, największe poparcie ma Jacek Woźniak.

– Brutalnie jestem faulowany przez najwyższej rangi polityków Platformy Obywatelskiej. Wiem, że boli ich to, iż wygrywam z nimi w sondażach – mówi Jacek Woźniak zapowiadając podanie Olgierda Geblewicza w trybie wyborczym do sądu za pomówienie i wprowadzanie opinii publicznej w błąd. – Daję panu Geblewiczowi szansę, aby mógł swoje słowa udowodnić przed sadem – dodaje zdegustowany sposobem prowadzenia kampanii wyborczej przez swoich politycznych konkurentów. ©℗ 

(pw)

Fot. Artur Bakaj

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ktoś? A cóż to za obrona marszałka?
2018-09-23 09:53:39
To nie jest małe dziecko, żeby winą za oszczerstwa obarczać kogoś innego.
olek
2018-09-21 09:55:05
Czy ktoś uważnie przeczytał jakie hasło ma Geblewicz ma na plakatach? wybierając pierwsze litery będzie ..RWA dodając słowo Koalicja K.RWA :) tak marszałkowi się złożyło:)
rock
2018-09-21 08:25:24
Geblewicz to taki Dyzma naszych czasów! Oj mam nadzieję, że juz nigdy więcej nie dochrapie się jakiegokolwiek stołka.
Jamniczek-Albinos
2018-09-21 01:19:57
celem gebelewskizmu-krzystkizmu-nitrasizmu-platformizmu w polityce jest takie wydawanie kasy UE by nie było z tego silnych miejsc pracy a były bliżej nie określone wydatki generujące wydatki które kosztują kupę kasy w utrzymaniu - na przykład : drogie w utrzymaniu rewitalizacje na Łasztowni, kosztowne rewitalizacje Wałów Chrobrego, Wymalowana na Biało Filhormonia, Niepotrzebna w Zachodniopomorskim Filharmonia w Gorzowie Wielkopolskim(ciekawe kto zapłaci za etaty muzykom po 10.000 zł skoro koszty biletów nie pokryją kosztów działalności) za to gebelewskizmu-krzystkizmu-nitrasizmu-platformizmu nie ma kasy na śmietniki na granicach miasta bo z tego nie ma dużej kasy dla PO, także niestety...skończą się dotacje a Szczecin znów pojedzie w dół, a dotacje były do tego by ożywić miasto, gdyby nie blokowiska spółdzielcze z dawnej epoki to platformizm polityczny skończył by się budową FAWELI dla biedoty....ludzie nie dajcie się kantować błyskotliwym Judaszom co was zadłużają i robią z was niewolników długów
Do... Nie-zaleznych
2018-09-21 00:20:02
Lepiej z PiS-em... jak z PO-pisem !/?
Brawo!
2018-09-20 22:25:52
Nie dać się oszczercom!
qwe
2018-09-20 21:53:33
jakie by tu jeszcze udogodnienia starym niemcom wybudować w sznie, herr geblewicz??? wszystko byle nie wzmacniać rozwój gospodarczy regionu, o to chodzi nadłamany pionku???
eh
2018-09-20 20:46:20
A czego się spodziewać po nich, tylko to potrafią.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA