czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Geblewicz do sądu. Ktoś wpuścił marszałka na minę?

Geblewicz do sądu. Ktoś wpuścił marszałka na minę?

Geblewicz do sądu. Ktoś wpuścił marszałka na minę?
Data publikacji: 2018-09-20 20:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:20
Wywietleń: 1896 352144

Jacek Woźniak zapowiada, że pozwie Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza w trybie wyborczym przed sąd. Poszło o publiczne wypowiedzi Geblewicza mówiące o tym, że Woźniak, który jest niezależnym kandydatem na stanowisko prezydenta Kołobrzegu spotyka się z działaczami PiS.

Nieprawdziwe informacje na ten temat były kilka dni temu rozsyłane smsami do mieszkańców miasta. Woźniak już wówczas zaprzeczył, aby do jakikolwiek spotkań z politykami miało dochodzić. Zachęcał przy tym do przejrzenia zapisów monitoringu zamontowanego przed biurem europosła Czesława Hoca, co miałoby być dowodem na to, że z politykiem PiS się nie widział.

Przebywający w środę (19 września) w Kołobrzegu Olgierd Geblewicz starał się mocno wspierać kandydatkę PO na stanowisko prezydenta miasta – Annę Mieczkowską. Podczas swojej wypowiedzi kierowanej do dziennikarzy nie omieszkał powiedzieć o spotkaniach jej konkurenta Jacka Woźniaka z przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości. Warto wspomnieć, że PiS ma w Kołobrzegu swojego własnego kandydata, a wśród wszystkich, którzy ubiegają się o prezydencki fotel, największe poparcie ma Jacek Woźniak.

– Brutalnie jestem faulowany przez najwyższej rangi polityków Platformy Obywatelskiej. Wiem, że boli ich to, iż wygrywam z nimi w sondażach – mówi Jacek Woźniak zapowiadając podanie Olgierda Geblewicza w trybie wyborczym do sądu za pomówienie i wprowadzanie opinii publicznej w błąd. – Daję panu Geblewiczowi szansę, aby mógł swoje słowa udowodnić przed sadem – dodaje zdegustowany sposobem prowadzenia kampanii wyborczej przez swoich politycznych konkurentów. ©℗ 

(pw)

Fot. Artur Bakaj

 

Geblewicz do sądu. Ktoś wpuścił marszałka na minę?

Komentarze

Ktoś? A cóż to za obrona marszałka?
To nie jest małe dziecko, żeby winą za oszczerstwa obarczać kogoś innego.
2018-09-23 09:53:39
olek
Czy ktoś uważnie przeczytał jakie hasło ma Geblewicz ma na plakatach? wybierając pierwsze litery będzie ..RWA dodając słowo Koalicja K.RWA :) tak marszałkowi się złożyło:)
2018-09-21 09:55:05
rock
Geblewicz to taki Dyzma naszych czasów! Oj mam nadzieję, że juz nigdy więcej nie dochrapie się jakiegokolwiek stołka.
2018-09-21 08:25:24
Jamniczek-Albinos
celem gebelewskizmu-krzystkizmu-nitrasizmu-platformizmu w polityce jest takie wydawanie kasy UE by nie było z tego silnych miejsc pracy a były bliżej nie określone wydatki generujące wydatki które kosztują kupę kasy w utrzymaniu - na przykład : drogie w utrzymaniu rewitalizacje na Łasztowni, kosztowne rewitalizacje Wałów Chrobrego, Wymalowana na Biało Filhormonia, Niepotrzebna w Zachodniopomorskim Filharmonia w Gorzowie Wielkopolskim(ciekawe kto zapłaci za etaty muzykom po 10.000 zł skoro koszty biletów nie pokryją kosztów działalności) za to gebelewskizmu-krzystkizmu-nitrasizmu-platformizmu nie ma kasy na śmietniki na granicach miasta bo z tego nie ma dużej kasy dla PO, także niestety...skończą się dotacje a Szczecin znów pojedzie w dół, a dotacje były do tego by ożywić miasto, gdyby nie blokowiska spółdzielcze z dawnej epoki to platformizm polityczny skończył by się budową FAWELI dla biedoty....ludzie nie dajcie się kantować błyskotliwym Judaszom co was zadłużają i robią z was niewolników długów
2018-09-21 01:19:57
Do... Nie-zaleznych
Lepiej z PiS-em... jak z PO-pisem !/?
2018-09-21 00:20:02
Brawo!
Nie dać się oszczercom!
2018-09-20 22:25:52
qwe
jakie by tu jeszcze udogodnienia starym niemcom wybudować w sznie, herr geblewicz??? wszystko byle nie wzmacniać rozwój gospodarczy regionu, o to chodzi nadłamany pionku???
2018-09-20 21:53:33
eh
A czego się spodziewać po nich, tylko to potrafią.
2018-09-20 20:46:20

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy powinno się zakazać sprzedaży małych wódek tzw. małpek?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie