W sobotę 27 czerwca na Różance szczecinianie uprawiali jogę. Wystartował tym samym drugi sezon ,,Jogi na Różance", który w zeszłym roku cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzień później, w niedzielę odbył się koncert zespołu Iga'cki Band w skladzie Iga i Jacek Wojcikiewiczowie oraz Sylwester Umiński. Zespół jest laureatem marki Zrobione w Szczecinie. Koncert był częścią cyklu Różany Ogród Sztuki.
(CK)