Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Dwudniówka szczecińskich zwierzolubów

Data publikacji: 2022-06-24 19:03
Ostatnia aktualizacja: 2022-06-25 08:07
Dwudniówka szczecińskich zwierzolubów
Fot. Mirosław Winconek  

„Pomóż nam pomagać. Przyjdź, zjedz pyszne ciasto i kup dla siebie coś dobrego, a wspomożesz tym nasze zwierzaki" - wolontariusze szczecińskiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami zachęcają do udziału w kolejnym weekendowym pikniku charytatywnym - tym razem ph. „Spotkanie ze zwierzakami".

To będzie dwudniowa impreza, w której mają szansę wziąć udział wszystkie szczecińskie zwierzoluby. Odbędzie się - tradycyjnie - w ogródku przy siedzibie TOZ, czyli przy ul. Ojca Beyzyma 17. Początek - w sobotę (25 czerwca) o godz. 11. Z finałem o godz. 17, tyle że w niedzielę (26 marca).

- Spotkanie ze zwierzakami z TOZu będzie nie tylko z nazwy. Lecz faktyczna możliwość poznania naszych podopiecznych i - może nawet - zakochania się w którymś. Wprawdzie na czas dwóch piknikowych dni adopcje będą wstrzymane, ale po wstępnej rozmowie będzie można umówić się na konkretny termin spotkania z przyszłym pupilem i dopełnienia wszelkich adopcyjnych formalności - informuje Karolina Winter-Zielińska, prezeska szczecińskiego TOZ

Na zainteresowanych przygarnięciem podopiecznego z TOZ będzie czekać wolontariuszka Marlena Sobczak, która nie tylko wskaże odpowiednie psiaki i kociaki, ale również umożliwi konsultację z behawiorystą, który podpowie np. jak przygotować bliskich oraz dom na przyjęcie nowego czworonożnego członka rodzinny.

Na piknikowych gości będzie czekać kawa, herbata, pyszne ciasta, a także dania z grilla. Natomiast na stoiskach - tradycyjnie - dostępne będą zarówno TOZ-owskie gadżety, jak np torby i kubki z nadrukami, ale Wyroby rękodzielnicze firmowane przez wolontariuszy: poduszki, pluszaki, zapachowe świece i mydła, sole do kąpieli. Dochód ze sprzedaży wszystkich tych rzeczy zasili konto Towarzystwa.

W trakcie imprezy będą zbierane również dary dla czworonożnych podopiecznych TOZ. Obecnie najbardziej potrzebne są: karma, żwirek, akcesoria dla psów i kotów, podkłady higieniczne, koce, prześcieradła, ręczniki, rękawiczki jednorazowe. ©℗

(an)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kocham zwierzęta
2022-06-25 00:37:10
Wszystkie zwierzęta. Nie znoszę tych głupków (za lizaka) - zielonych.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA